Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda że tych systemów kodowania jest dużo, ale przecież od początku ( nielicząc początkowych zgrzytów ) wszystko pięknie śmigało i co oni odpir... to trudno wyczuć, nawet nie chce mi się sprawdzać bo zaraz jest kłopot z odpinaniem od prądu, czekanie na aktywację więc [beep]e juz nie sprawdzam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No DD to u mnie też jest.

Tylko niestety ja mam wieże z 2 głośnikami :wink: , i z tyłu 25 chinche L i R, mam to podłączone do jacka w tv :P

 

Jak podłącze to L i R z wieży do L i R na dekoderze to będzie jakaś różnica? Może DD będzie? A w ogóle do DD ile trzeba głośników? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka kanałów w tym Polsat, czy Cinemax 2- brak sygnału. Na dwóch niezależnych zestawach odbiorczych. Co ciekawe naziemnie w Poznaniu - czarny ekran czyli to globalna awaria.

 

update: w tej chwili polsat juz wrocil naziemnie i na satelicie, ale wiele nadal niema w tym Kino Polska, Jetix, Fox LifeExtream Sports, Dla Abonentów ;), Discovery, Cinemax 2, Boomerang, a np. AXN Sci-Fi ma skrajnie niską jakość oscylująca miedzy 10-30% na codzień 99%. Hehehe wlasnie obserwoje jak wszedzie sygnal rosnie i kanaly po kolei wracja w temie 10%, 20%, 30% tak co 6 sekund up :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku naziemny Polsat też nie działa, a tak poza tym, strasznie silny wiatr się zrywa :?

Nie działaja dwa transpondery Cyfrowego Polsatu, działa jedynie ten trzeci: 11.158V, ale sygnał jest słabszy niż dotychczas.

 

Niestety, wichury szaleją nad Polską, oby nie trąba powietrzna która wczoraj przeszła w okolicach Częstochowy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej były niekorzystne warunki atmosferyczne w Warszawie, sygnał ze stacji uplinkowej nie docierał na satelitę. Jednocześnie nadajniki naziemne i abonenci CP nie dostali sygnału.

Musiałem się przełączyć na transmisję F1 z Niemiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej chwili macie problem z odbiorem niektórych kanałów Polsatu? U mnie na niektórych kanałach obraz się zamraża, poziom sygnału skacze od 30-80%, a z Astry to już nic nie oglądam.Antena na swoim miejscu.Z hotBirda większość kanałów ma sygnał ok.90% :(Znowu awaria? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź! Co prawda to chmurek u mnie nie było, ale awaria była po mojej stronie, i to taka, której najmniej bym się spodziewał.Całkowicie zalało mi przełącznik diseqt!!!

Odwodniłem go(wytrząsnąłem z wody) wysuszyłem suszarką do włosów i wszystko wróciło do normy.W moim przełączniku jedynymi otworami są otwory na przewody anyenowe, a więc ok. 1 mm - skąd tam się wzięła woda :?::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Jestem nowy na tym forum i niestety nie mogę się zaznajomić z większością tematów dot. CP. Dlatego zapytam tutaj o problem, który mnie nurtuje.

 

Mianowicie od pewnego czasu mam bardzo słaby sygnał kilkunastu kanałó. Są to m.in. TV Polonia, TVP Kultura, Zone Club, E!. Sygnał jest tak kiepski momentami że zrywa obraz i glos, albo zanika w ogóle (pojawia się hasło: szukam sygnału). Próbowałem nastawiać satelitę ale lepszeo sygnału nie znajdę. Proszę o jakąś radę, moze też macie taki problem?

 

Z góry dzięki.

 

Edit: Dodam jeszcze ze wszystkie programy z polaryzacji POZIOMEJ mają u mnie słaby sygnał, czy to wina talerza? Programy z pol. PIONOWEJ działają bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...