Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej pisałem o swoich problemach z logowaniem do Polsat Box Go pomimo poprawnych danych. Doczekałem się w końcu odpowiedzi. Oto ona:

 

"Szanowni Państwo, na wstępie pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności, które Państwa spotkały w związku z problemami z zalogowaniem do Polsat Box Go danymi klienta Polsat Box. Informujemy, że na chwilę obecną możliwe jest już zalogowanie kontem iPolsatBox(ICOK) do Polsat Box Go na stronie www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na SmartTV. Możliwość logowania iPolsatBox(ICOK) na pozostałych platformach (Android/iOS) zostanie przywrócona w ciągu najbliższych dni. W związku ze zmianami w autoryzacji kont iPolsatBox, zalecamy aby przed zalogowaniem do Polsat Box Go, wykonać proces autoryzacji konta iPolsatBox na www.logowanie.polsatbox.pl . W przypadku dalszych problemów z logowaniem prosimy o informację zwrotną."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Przy pakiecie S dostajemy również dostęp do Polsat Box Go? Jeśli tak to czy oglądając kanały ze swojego pakietu w aplikacji np. na smartfonie możemy korzystać z catchup?

Dostęp do Polsat Box GO jest w każdym pakiecie. W aplikacji na kanałach na żywo jest możliwość cofania o 3h lub wyboru audycji z ostatnich ok 4h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 16:56, kjackiew napisał:

Dzieki za potwierdzenie, wyslalem maila do Polsatu z tym zapytaniem

 

PS. Rozdzielczość ekranu z menu w aplikacji Polsat Box Go na dekoderze jest znacznie gorsza w porównaniu z tą aplikacją na Samsung Smart TV.

Odpowiedź Polsat Box:

"Informujemy, że kanały Tv i transmisje live nie są dostępne na dekoderze TV.

Dostęp do kanałów Tv na dekoderze jest możliwy poprzez dostęp do sygnału TV satelitarnej lub tv internetowej w ramach posiadanego abonamentu TV."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 08:29, kjackiew napisał:

Odpowiedź Polsat Box:

"Informujemy, że kanały Tv i transmisje live nie są dostępne na dekoderze TV.

Dostęp do kanałów Tv na dekoderze jest możliwy poprzez dostęp do sygnału TV satelitarnej lub tv internetowej w ramach posiadanego abonamentu TV."

To co na android boxie nie będą działać kanały na żywo mimo że mam Full pakiet A na telewizorze samsung tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 11:07, maniek357 napisał:

@Master2012 Jak operator pisze "dekoder", to pisze o swoich dekoderach. Na boxach androidowych jak najbardziej działają kanały na żywo z apki Polsat Box Go. 

 

 

ok dzięki za info

Edytowane przez Master2012
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
7 godzin temu, ryhoh napisał(a):

Witam. Czy mając pełny pakiet powinienem mieć dostęp do kanałów 4k na polsat box go, mimo że mam dekoder evobox?

Nie mam pełnego pakietu, ale mam Elevany i na smartfonie i laptopie nie mam wersji 4K, ale na TV mam go w pakiecie i on działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

Ta aplikacja to "stan umysłu". Stabilność działania szczególnie w ostatnim czasie daje wiele do życzenia.

Dziś powróciły kanały Love Nature,Travel XP etc. no ale co z tego skoro po wybraniu któregoś  z tych kanałów aplikacja nadal się zawiesza.

U mnie przestały działać już wszystkie kanały w PBG. Kilka dni temu nie działały tylko kanały 4K, teraz już nie odpalają się żadne. Za każdym razem, na każdym kanale niezależnie czy jest to Polsat, TV4 czy BBC First, wyskakuje KOD 1206 i KOD QR. Pisanie z supportem mija się z celem. Tam pracują mało ogarnięci ludzie, którzy niestety, ale nie potrafią w niczym pomóc. Powinni dopracować tą aplikacje, zamiast wypuszczać takiego bubla.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...