Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dubbing do Animaniaków gotowy, mogliby go odkupić. Jakieś pół roku temu na TNT oglądałem. Zresztą większość seriali emitowanych na Boomerangu ma (albo miało w przeszłości) w Rosji dubbing, ale oczywiście Turner zleca własne... za dziwnym wyjątkiem - "Przygody Animków" lecą z STS-owskim dubbingiem z 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę sprawdzić - nie wiem. Jeśli ktoś może sprawdzić tyłówkę i dowiedzieć się na czyje zlecenie ten dubbing to byłbym wdzięczny.

Bo rosyjska wersja dubbingowa na zlecenie STS zrobione przez studio Nota było emitowane do tej pory wszędzie - zarówno na STS (co jest chyba oczywiste), TNT i jakoś całkiem niedawno na 2x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzono drobne zmiany w styczniowej ramówce od 19 stycznia na niedziele

14.30 Yogi łowca skarbów

14.55 Dastardly i Muttley

15.20 Perypetie Penelopy Pitstop

15.45 Kocia ferajna (wcześniej planowano zakończenie emisji w styczniu)

16.10 Yogi łowca skarbów

Krótko mówiąc powraca nie dawno usunięta klasyka. Szkoda że nie przywracają klasyki usuniętej jeszcze za czasów wersji PAN np. Psa Huckleberry, Popeya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, że powraca coś z klasyki. Ale z drugiej strony, ile można oglądać te same seriale w kółko? Nie mają one wielu odcinków a powtarzane są zbyt często. Po prostu uparli się na tych paru klasykach i puszczają do znudzenia.

Zgadzam się, powinni przywrócić coś z czasów wersji PAN. Josie i kociaki, Pies Huckleberry, Rodzina Addamsów, Popeye itd. - to by było to! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to nazwać czy skrócenia czy jak. Ale zostają usunięte 2 seriale z cartoonito i są wlepione seriale z Boomeranga i nie wiadomo czy to będzie nadal blok Cartoonito czy będą przełączać na Boomerang. Tu można zobaczyć ramówkę na styczeń http://boomerangeurope.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, że powraca coś z klasyki. Ale z drugiej strony, ile można oglądać te same seriale w kółko? Nie mają one wielu odcinków a powtarzane są zbyt często. Po prostu uparli się na tych paru klasykach i puszczają do znudzenia.

Zgadzam się, powinni przywrócić coś z czasów wersji PAN. Josie i kociaki, Pies Huckleberry, Rodzina Addamsów, Popeye itd. - to by było to! :)

 

Dałoby się oglądać cały czas jedno i to samo (bądź co bądź Boomerang to kanał bazujący na starociach) gdyby było to umiejętnie ujęte w ramówce, a tak mamy jedno i to samo w kółko przez co wiele seriali animowanych traci, bo jak słusznie napisałeś ile można oglądać jedno i to samo szczególnie w tak krótkim odstępie czasowym... eh :roll::crazy: Przez co uzyskujemy efekt wymiotny.

 

Czyżby Boomerang całkowicie stracił licencję na stare seriale w wersji PAN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że chodzi tu oczywiście o pieniądze. Każda stacja ostatnio idzie na łatwiznę i emituje więcej powtórek z powtórek bo to tanio wychodzi. Nie zapominajmy że jeszcze by musieli dubbingować dla innych krajów klasykę. Polska dubbing otrzymała np. do Jaberr Jawa. Ale inne kraje Rosja, Rumunia, Węgry ponoć nie (mogę się mylić). Dlatego poszli na łatwiznę i wywalili sporo kreskówek z ramówki.

@raimundo Obyś miał rację wtedy będzie wspaniale. Najważniejsze że najgorszy serial jaki kiedy kolwiek widziałem na Boomerangu czyli Włochachacze wylatują. I może w przyszłości inne kreskówki z Cartoonito też wywalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że teraz może być zupełnie inaczej - nie ma Cartoonito ergo kreskówki z tego bloku mogą zapychać ramówkę Boomeranga ile wlezie. Bo teraz był jako taki podział, którego się trzymali...

Tylko teoria: mogą zdejmować klasyczne kreskówki z anteny Boomeranga i na miejsce tego wstawiać serie dla najmłodszych. Nikt wtedy nie powie, że Cartoonito "zajmuje czas" bo bloku programowego nie ma, co najwyżej, że Boomerang "zmienia repertuar" ;)

Na brytyjskim Boomerangu o ile kojarzę sytuacja była podobna - był blok Cartoonito, potem go zdjęli i kreskówki leciały "wymieszane" razem z Boomerangowymi. Może coś w tym jest, że chcą uruchomić osobny Cartoonito? A może po prostu wtopili z tym pomysłem?

 

 

O ile Węgrzy, oraz Rumuni posiadają dubbing do większości klasyków, to Rosjanie już nie, więc teraz głównie o dubbing w języku rosyjskim przede wszystkim chodzi.

Bzdury pleciesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię że uruchomią osobno Cartoonito. Zresztą mi się zdaje że w naszym kraju za dużo jest kanałów dla maluszków. A Cartoonito nie ma zbytnio szans u nas. Jak myślicie czemu ostatnio Boomerang zanotował spadek widowni (co prawda nigdy wysoka nie była ale była większa) wszystko przez Cartoonito. Większość z nas wolała oglądać klasykę i dobre seriale ze starego Cartoon Network, a nie jakieś bajeczki dla maluszków. Jedynym serialem które z chęcią obejrzałem w tym Cartoonito to Looney Tunes: Maluchy w pieluchach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...