Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Garfield to obecnie mała przystaweczka, ale w sumie są teraz emitowane odcinki dostępne tylko dla widzów głównego przekazu, tak więc cóż trzeba oglądać i z tym żyć. W sumie podczas polskiego bloku reklamowego, do końca grudnia 2013 r. przewijały się jingle Cartoonito, sceny z seriali Cartoonito'wskich, m.in.: z Bananów w Piżamach, a obecnie z Boomeranga 2 razy są emitowane wstawki z odcinka 6-tego Jetsonów - "Wycieczka Kosmoskautów", czy też Flintstonów - z odcinka "Twist".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spoglądasz @Sam E250 na wszystkie seriale w Boomerangu czy we wszystkich emitują tylko kilka odcinków tak jak to robią np. z Tomem i Jerrym ? Powtarzają w kółko cały czas gdzieś tylko z 30 odcinków na 160 możliwych. Już od jakiegoś czasu nie widziałem 1 odcinka pt.,,Eksmisja" czy też 2 odcinka. Tych odcinków to bym mógł sporo wymienić. Cartoon Network w sumie też ich nie emituje chodź tu więcej widziałem aniżeli w Boomerangu. W Pulsie widziałem wszystkie odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom i Jerry to wiadomo, że tylko z 50 odcinków emitują, bo tyle im się póki co, udało zrobić dubbingu na język rosyjski. Melodie, 49 kreskówek, choć jedna kreskówka wraca w styczniu, a kilka kreskówek będzie powtarzanych. Ostatnio w CN, z tego co ja wiem "The Night Before Christmas" z 1941 r. z Tomem i Jerry'm poleciał, ale i 25 grudnia też raz została wyemitowana w Boomerangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie Cartoon też ostatnio powtarza odcinki chodź trochę ma więcej odcinków aniżeli Boomerang. Kiedyś pamiętam to dzień w dzień inny odcinek był. Ale jak mówisz skoro Rosjanie nie zdubbingowali wszystkich odcinków to raczej nie prędko zobaczymy inne. Nie obrażając Rosjan straszne są zacofani z tym Boomerangiem. Polska od razu spolszczyła sobie na czas seriale i to chyba wszystkie odcinki. A oni co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Turner raczej nie wprowadzi polskiej wersji Boomerang, ponieważ to może okazać się nieopłacalne. Przede wszystkim Turner nie ma gwarancji, że dodatkowe przychody z reklam byłyby większe, niż koszty związane z wprowadzeniem polskiej wersji tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, lecz zdaje mi się że jest chyba teraz więcej odcinków. Zauważyłem że podczas seriali z cartoonito gdy następnie ma być znów emitowany serial z cartoonito wyświetlają jeszcze tą belkę z cartoonito pokazującą co ma być za chwilę.

@neo_patryk właściwie masz rację, zwłaszcza że nawet czasem tych reklam jest mało. A do tego mimo że Boomerang jest wysoko oceniany to niestety jest jeszcze mało oglądany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku istnienia dzieliliśmy kanał z innymi państwami. W 2008 (za czasów Europejskiego Boomeranga) tych państw było zdecydowanie więcej - Południowa Afryka, Portugalia, Grecja, kraje arabskie, Holandia. Teraz jesteśmy ograniczeni tylko do regionu Europy środkowo-wschodniej i państw byłej Jugosławii.

A dzielimy dlatego, że tak postanowił nadawca. W sumie: nie zdziwiłbym się, gdyby Turner zrezygnował z brytyjskiej koncesji i nadawał Boomeranga wyłącznie na rosyjskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nazywasz "zniszczeniem"? Jak dla mnie po prostu jesteś sentymentalny i nie chcesz dostrzec, że po prostu bardziej dostosowali się z ramówką do współczesnego widza. Młodego widza - dodajmy, a nie starszego pokolenia, które oglądało produkcje Hanny-Barbery z tęsknoty za tym co było kiedyś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - wreszcie mam ten kanal, przeszedlem wczoraj do nC+. Powiedzcie mi czy dalej nadaja "Zwariowane Melodie" i reszte klasykow (bylem napalony na ten kanal jeszcze jakis czas temu gdy lecialy bardzo czesto)? Dzisiaj niestety trafilem na tego nowego, beznadziejnego Garfielda o ktorym wszyscy tu pisza. Gdy bywalem u cioci to na tym kanale tez glownie lecial tylko nowy Garfield ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż klasyki lecą, tj.:Tom i Jerry (tylko o 18:50), ZM w dni powszednie (o 17:25, 19:05 i 5:50), oraz Scooby-Doo, gdzie jesteś?, Kocia ferajna, itp..., a od 18 stycznia do Boomeranga wraca Hong-Kong Fu-i, a od 19-tego Perypetie Penelopy Pitstop, Dastardly i Muttley oraz Yogi - Łowca skarbów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Tom i Jerry praktycznie z 60 kreskówkami, które dostały dubbing rosyjski. Coś mi się wydaje, że mogliby przywrócić więcej, ale pod warunkiem, gdy posprawdzają sceny pod względem treści rasistowskich, itp.. CN w lepszej sytuacji póki co, bo wyemituje z około 90 kreskówek T&J do 7 lutego 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...