Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzą pogłoski że seriale które zostaną teraz wypchnięte z ramówki podobno mają powrócić później. Znikają ponieważ oczywiście znów Rosja musi być górą i musi powstać dla nich dubbing. Tego nie można tak zostawić, trzeba się starać żeby stworzyli oddzielną wersję dla Polski, albo oddzielną wersję dla Rosji. Nie zamierzam cierpieć z tego powodu że dla Rosji musi być emitowany po 21 cartoonito. Nie zapominajmy że Boomerang miał w planach emisję nowych seriali u nas, i co zrezygnują z nich po jakaś Rosja. Trzeba ludzi z Turnera jakoś pomęczyć i może coś zrobią z tym fantem. O 100% języka Polskiego wywalczyło się to i może to się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No proszę, to czyli polska też się angażuje w sygnale dla Rosji, ale to nie zmienia faktu że nie chcę aby nasz kraj był skazany na nich czyli długie cartoonito. A co do bloku reklamowych Boomerang zaczął już używać nowego identu do reklam a nie nie z poprzedniej oprawy czyli widnieje polski napis ,,Reklama"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/92202/boomeran ... olsce.html

Niemcy dostaną Boomerang HD, a my nie. W komentarzach pod artykułem widzę wielkie wymagania, jednak przeglądając ramówkę tamtejszej wersji kanału śmiem twierdzić, że w wysokiej rozdzielczości nie zobaczymy tam praktycznie nic... Chyba, że Boomerang HD nie będzie simulcastem kanału w SD i ruszy z innym kontentem - pewnie nowszym. Tylko co z niego będzie za kanał z kreskówkową klasyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network nie ma jeszcze dosyć seriali które by mogli wyemitować w HD a co dopiero Boomerang. Pewnie Niemcom zależy tylko na ilości kanałów HD dlatego uruchamiają Boomerang HD. Więc jeśli chodzi o Polskę to wcale nie muszą się u nas spieszyć z wersją HD po nie ma po co. Jak nawet spora część seriali nie jest w 16/9 a co dopiero w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne "klasyki" i według mnie nasz Boomerang ostro w tym temacie niedomaga (gdzie np. klasyczne seriale DCAU) - jedynie blok Cartoonito nadawałby się do HD, ale że ten blok to zakała kanału... cóż, bardziej wersja HD potrzebna jest CNowi, który do tej pory nie zaczął nawet nadawać dźwięku w stereo (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wkrótce uruchomią oddzielne Cartoonito dla Polski i Boomerang znowu stanie się kanałem z klasyką kreskówek.

Mogliby też uruchomić CN Too z kultowymi kreskówkami CN (Atomówki, Chojrak, Dexter, Edy, Klan na drzewie itd). Heh, marzenia! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...