Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś znalazłem na jednym forum z lutego 2013 r.:

 

Boomerang Middle East, Africa, Netherlands, Portugal and Greece:

weekdays:

05:00-12:00 Cartoonito:

05:00 Ha Ha Hairies

05:25 Baby Looney Tunes

05:50 LazyTown

06:15 Krypto the Superdog

06:40 Jelly Jamm

07:05 Gerald McBoing Boing

07:30 Cartoonito Tales

07:55 Bananas in Pyjamas

08:20 Ha Ha Hairies

08:45 LazyTown

09:10 Krypto the Superdog

09:35 Baby Looney Tunes

10:00 Jelly Jamm

10:25 Gerald McBoing Boing

10:50 Cartoonito Tales

11:15 Krypto the Superdog

11:40 LazyTown

12:00 A Pup Named Scooby-Doo

12:25 Tom and Jerry Tales

12:50 The Sylvester and Tweety Mysteries

13:20 Johnny Bravo

13:45 Tom and Jerry

14:10 Pink Panther and Pals

14:35 The Garfield Show

15:00 What's New Scooby-Doo?

15:25 The Sylvester and Tweety Mysteries

15:50 Tom and Jerry Tales

16:15 The Looney Tunes Show

16:40 Taz-Mania

17:05 The Moomins

MONDAY, WEDNESDAY-FRIDAY: 17:30 Pink Panther and Pals, 17:45 The Garfield Show, 18:00 The Sylvester and Tweety Mysteries, 18:20 Tom and Jerry Tales

TUESDAY: 17:30-18:45 Boomerang Cinema

18:45 The Moomins

19:10 Dexter's Laboratory

19:20 Johnny Bravo

19:35 Puppy In My Pocket: Adventures In Pocketville

20:00 The Garfield Show

20:25 What's New Scooby-Doo?

20:50 The Sylvester and Tweety Mysteries

21:15 Tom and Jerry Tales

21:40 The Looney Tunes Show

22:05 Taz-Mania

22:30 Pink Panther and Pals

22:55 The Moomins

23:20 Tom and Jerry Kids

23:45 A Pup Named Scooby-Doo

00:10 Puppy In My Pocket: Adventures In Pocketville

00:35 Wacky Races

01:00 Looney Tunes

01:25 Duck Dodgers

01:50 Dastardly and Muttley In Their Flying Machines

02:05 Dexter's Laboratory

02:30 Wacky Races

02:55 The Sylvester and Tweety Mysteries

03:20 Tom and Jerry

03:45 The Garfield Show

04:00-05:00 Cartoonito:

04:00 Bananas in Pyjamas

04:25 Gerald McBoing Boing

04:45 Jelly Jamm

 

źródło: toonzone.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie strategia osoby/osób odpowiedzialnych za ramówkę tego kanału jest dziwna. Najpierw emitują wiele razy te same odcinki seriali, aż do znudzenia, a potem całkowicie o nich zapominają.

W ten sposób nie tylko Boomerang sprawia. Wszak funkcjonuje identycznie TVP Kultura (filmy) i Kino Polska (seriale i filmy). Influencja nie jest mi obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero nie dawno zauważyłem że Boomerang (oglądam oryginalną wersje językową kanału) w nie których kreskówkach nadaje zamiast angielskiej wersji nadane je z rosyjskim dubbingiem czym to jest spowodowane? Np. przy Looney Tunes jeden odcinek daje w oryginale a drugi z dubbingiem zresztą nie tylko przy Tomie i Jerry'm też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Teraz Boomerang nadaje praktycznie do kilku godzin na angielskiej fonii po rosyjsku. Ostatnio załapałem się na Zwariowane Melodie po rosyjsku, Garfield Show. Także w Cartoonito Banany w Piżamach, Krypto Superpies, czy też Leniuchowo po rosyjsku.

No cóż rosyjski audiotrack został uruchomiony 4 lipca, na potrzeby emisji na rosyjskiej platformie Trikolor TV (1 czerwca uruchomiony kanał Boomerang). Z tego co do mnie pisali ludzie, dowiedziałem się, że do października 2013 r. wszystkie seriale będą zdubbingowane na rosyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masakrycznie przedstawia się październikowa ramówka. Cartoonito będzie trwać od 6:00 do 12:00 i od 21 do 3:45. Wracają Przygody Animków a odchodzą Taz Mania, Sylwester i Tweety na tropie, Miś Yogi, Yogi łowca skarbów, Johny Bravo, Dastardly i Muttley, Hong Kong Phooey. Pomocy to banda kudłacza oraz Perypetie Penelopy Pitstop. Nie wiem czy w takim stanie Boomerang dalej w Polsce pociągnie. Od kiedy emitują te badziewne Cartoonito to od tego kanału nadal ubywa widzów. Kiedyś kanał miał sporo widzów. Pamiętam jak było wielkie oczekiwanie na to żeby Boomerang był w 100% w języku polskim. A teraz kanał tak upadł że teraz to już obojętne jest to co się z nim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę grubo przesadzili, a od jakiegoś czasu zaczynało być lepiej - trochę klasyków wróciło, pojawiło się kilka nowych (Animki, Taz Mania, Sylwester i Tweety).

Oczywiście te zmiany związane są z nadawaniem w Rosji, dlatego w godzinach 21:00-05:50 mamy emisję tego samego co od 06:00-12:00. Skoro chcą kanał dystrybuować w innych strefach czasowych, to powinni uruchomić osobny kanał dla Federacji i do tego wersje z przesunięciami czasowymi.

Żeby było śmieszniej - nawet CN R&SEE (ta wersja dla Rosji, Bułgarii i kilku innych państw) nie ma tak ułożonej ramówki pod kątem stref czasowych: http://www.vsetv.com/schedule_channel_54_week.html

Przynajmniej nie obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu jakieś nie porozumienie. To miała być wersja kierowana głównie dla środkowej Europy. Głównie dla Rumuni, Węgier i Polski i nie wiem czemu musimy być skazani dla jakiś rusków. Czy ciężko im uruchomić osobną wersję dla Rosji. Bo nie wierzę że Turner ma już taką biedę żeby nie uruchamiał nowych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...