Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie blok Cartoonito nadawałby się do HD, ale że ten blok to zakała kanału...

A to niby dlaczego blok Cartoonito jest zakałą kanału?

 

Bo nie ma niczego wspólnego z klasycznymi kreskówkami do których przyzwyczaił nas kanał Boomerang.

 

Przyznam się, że oglądałem dość często ten kanał, ale odkąd dołączyli do ramówki ten cały syf o nazwie Cartoonito omijam Boomeranga szerokim łukiem.

 

Ja polubiłem Boomeranga za oldskulowe kreskówki Hanna Barbera, które z namiętnością oglądałem w dzieciństwie. Zwróciłem uwagę na ten kanał, bo wydawał mi się stacją nieskażoną tym całym disneyowskim syfem, które dookoła ogłupia dzieci i młodzież. Był dla mnie pewnego rodzaju odpowiedzią na Cartoon Network obcojęzyczną telewizję, którą intensywnie oglądałem [w analogu (na Astrze bodajże)] w drugiej połowie lat 90 XX wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było setkami e-mailami zasypać Turnera i ich przekonać do rozdziału Boomeranga CEE na Boomerang CEE i Boomerang Russia (dwa oddzielne kanały, a wersja dla Rosji z przesunięciami czasowymi mogłaby być emitowana). Wtedy mogliby chociaż wrócić do Cartoonito, niby o 3 porach, ale nie zajmującego ponad 1/2 ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Boomerang "przyzwyczaił" nas do contentu dla młodszego widza niż CN - tak mniej więcej się prezentował przez lata...

 

Niektóre pozycje na CN są nie dla starszego, nie dla młodszego widza tylko dla osób anormalnych, przygłupów, ameb intelektualnych.

 

Oglądałeś kiedyś "Niezwykłe przypadki Flapjacka"? Jeśli chcesz się cofnąć w rozwoju to polecam.

 

Wiem co mówię, bo kiedyś brałem udział w świątecznym konkursie CN który polegał na oglądaniu świątecznych maratonów i spisywaniu konkretnych odcinków różnych seriali animowanych.

 

Po kilku godzinach mozolnego oglądania wyrobiłem sobie opinię na temat współczesnych perełek by CN. Jeśli takie bajki ogląda polska młodzież to ja się nie dziwię, że potem ta sama młodzież zamienia się w "zombie", "nolify" czy inne pokemony.

 

Najlepszy jak dla mnie to Boomerang był wtedy kiedy kanał ten stał się w 100% polski czyli w 2008 roku. Sporo wtedy emitowano klasyki np. Hrabia Kaczula, Dangermouse, Pies Huckleberry. Teraz w sumie jako sam Boomerang też się źle nie prezentuje ale to Cartoonito wszystko psuje.
W 2007 też było dobrze. Pamiętam jak jeszcze reklamy i niektóre seriale były po angielsku.

 

jw.

 

To była złota era Boomeranga w naszym kraju. Szkoda, że potem był już tylko regres. Im dalej w las tym gorzej...

 

Najlepsze to było, ale angielskie Cartoon Network w pierwszej połówie lat 90-tych. Boomerang trochę je przypominał.

 

A potem pasmo TNT i wrestling w piątkowe wieczory :D

 

Ale w ogóle te seriale animowane typu Batman na przykład. Na samą myśl mam ciarki :P

 

I wszystko bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taz-Mania świetny serial animowany, z mojego dzieciństwa więc się cieszę, ale tych "Strażackich opowieści" nie kojarzę. Wygooglowałem je sobie teraz i raczej mnie one nie zainteresują. Śmierdzą na odległość pasmem: Cartoonito :/

 

A już myślałem, że Cartoonito zniknie z Boomeranga na dobre. Tymczasem "trup ściele się gęsto" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Często jest tak, że kanały zamiast się rozwijać to się cofają. Nie inaczej jest z Boomerangiem. Już od pewnego czasu zastanawiam się i nie potrafię pojąć jak z kanału, który tak dobrze rokował mógł przeistoczyć się w taki [beep]. Jeśli o mnie chodzi to od 1,5 roku już go nie oglądam i pytam się co za [beep]y tym wszystkim sterują?

 

Wyłączając to głupiutkie pasmo o nazwie "Cartoonito" to Boomerang stał się kanałem powtórkowym. Nudnym. Monotonnym. Bez innowacji, bez krzty kreatywności w ustalaniu ramówki. Ja nie domagam się nowości, ale domagam się odkurzenia kilku seriali animowanych, które w przeszłości pojawiały się na antenie ale już do nich potem nie powrócono. Przykład z brzegu:

 

Powiecie, że to tylko Scooby Doo, ale akurat ta konkretne seria pt. "The New Scooby-Doo Mysteries" pojawiła się chyba tylko raz na antenie Boomerangu, w okrojonym kształcie i na dodatek bez dubbingu. Dlaczego do niej już nie powrócono? Prawa im się nagle skończyły? Co z innymi serialami z legendarnej wytwórni Hannah Barbera? Może by tak postarać się o "Gorillę Magillę" "Wally Gatora" i inne tego typu produkcje znane wszystkim z dzieciństwa? Przecież tych kreskówek jest multum. Któż nie pamięta "Augie Piesek i pies Tata", "Pixie, Dixie i Pan Jinks", "Snagglepuss" itp. itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomerang zmienił się nieoficjalnie w Cartoon Network 2 co widać gołym okiem. A słowo "kultowy kanał" już ma się nijak zarówno do Boomerangu jak i co gorsza do Cartoon Network. Już znacznie ciekawszy Boomerang w wersji anglojęzycznej był kiedyś FTA na Astrze 2. To wręcz niedościgniony wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku przez oczywiście rusków Boomerang nic nie przygotował na święta. Zawsze były jakieś maratony albo jak rok temu świąteczne filmy. A w tym roku totalna stypa. Ruscy nie obchodzą Bożego Narodzenia i my nic za to nie mamy na Boomerangu.

Bzdury gadasz. I przestań z tymi "ruskimi". Po pierwsze to Boomerang zaczął emitować cokolwiek związanego ze świętami bodaj dwa lata temu - wcześniej też ich NIGDY nie obchodził.

Ja nie domagam się nowości, ale domagam się odkurzenia kilku seriali animowanych, które w przeszłości pojawiały się na antenie ale już do nich potem nie powrócono. Przykład z brzegu:

Ta seria, podobnie jak "The All New Scooby and Scrappy Doo Show" była emitowana kilkukrotnie na Boomerangu. O ile pamiętam to klepali ją przez prawie rok od lutego 2007 do lutego 2008.

Serial ten został wyemitowany w Polsacie w wersji... z lektorem. Kilka losowych odcinków z dubbingiem zostało wydanych w ostatnim czasie na DVD przez Galapagos Films.

Polska czołówka:

Co z innymi serialami z legendarnej wytwórni Hannah Barbera? Może by tak postarać się o "Gorillę Magillę" "Wally Gatora" i inne tego typu produkcje znane wszystkim z dzieciństwa? Przecież tych kreskówek jest multum. Któż nie pamięta "Augie Piesek i pies Tata", "Pixie, Dixie i Pan Jinks", "Snagglepuss" itp. itd. ?

Wszystkie tytuły, które wymieniłeś (oprócz Wally Gatora i Pieska Augie) były emitowane na Boomerangu przez dobre 3-4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ramówka Boomerangu. Nie ma oczywiście żadnych nowości, ale jest jakby mniej cartoonito a dokładnie znikają 2 seriale z cartoonito czyli najgorszy serial włochochacze i Jelly Jamm i będą one zastąpione serialami z Boomeranga takimi jak Garfield, Różowa pantera i przyjaciele oraz Szczenięce lata Toma i Jerry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Boomerang przypomina kanał, który za chwilę będzie zwijać interes.

 

Czy zakup praw TV do tej kreskówki...

http://www.youtube.com/watch?v=JOj2s5FbNhM

...to jakiś monstrualny wydatek w realiach polskich nadawców? Nie widziałem tej serii Królika Bugsa od p.i.e.r.d.y.l.i.a.r.d.a. lat, czyli od czasu kiedy telewizja publiczna emitowała "The Bugs Bunny Show".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...