Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja miałem dokładnie tak samo. Koperta z rachunkiem i Magazynem+ przyszła do mnie dopiero wczoraj... :?

Ale ja i tak, nie czekając na ten rachunek, kilka dni wcześniej puściłem już przelew za mój abonament za listopad br., bo przecież wiem, jaką kwotę mam wpłacić i na jakie konto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również odmieniony Magazyn PLUS+ dotarł wczoraj. Rzeczywiście, w/w korespondencję od Cyfry+ roznosił jakiś młody człowiek (miał na sobie plecak wypełniony dużymi kopertami z logo CYFRA+), który na pewno nie był listonoszem Poczty Polskiej. Trafiłem na niego w momencie kiedy wrzucał przesyłki do skrzynek na listy.

Natomiast co do nowej formy samego magazynu to mnie osobiście przypadła do gustu. Poszczególne pozycje programowe są bardzo przejrzyście i czytelnie rozmieszczone. Nie pozostaje nic innego jak tylko czytać pisemko... :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie ma żadnej informacji o nowych kanałach. Jedyne nowości to zapowiedź iż najnowszy sezon Lost będzie w VOD już tydzień po premierze w USA, a pierwszy odcinek VI sezonu będzie za 1zł. Poza tym promocja VOD - w dniach 12-14 luty wszystko po 5zł.

 

Prezes Cyfry na pierwszej stronie wypowiada się tylko, że w tym roku oferta HD zostanie poszerzona, ale żadnych szczegółów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na temat TVP HD ? Czuje ze dołącza do Igrzysk Olimpijskich . Od rana na testach transpodera Cyfry lecą Filmboxy z kodowaniem dla N-ki a niedawno na transponderze na którym do tej pory leciały Filmboxy n-ka uruchomiła Discowery Historia z kodowaniem conax i viaccess chociaż nie musiała tego robić na bank dodadzą kodowanie mediaguard 2 dla Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dokładna wypowiedz prezesa Cyfry na temat roku 2010r.

 

W tym roku, jak zawsze, będziemy starali się zapewniać Państwu wyłącznie oryginalną i atrakcyjną ofertę programową, coraz więcej treści w jakości HD. Jeszcze usilniej będziemy Was przekonywać do korzystania z technologicznych udogodnień.

 

Cieszy nas rosnąca popularność usługi CYFRA+ VOD (wideo na życzenie), której oferta wzbogaci się w tym roku o kolejne znakomite filmy i seriale. Zapowiedzią czekających emocji niech będzie informacja o lutowej premierze ostatniego sezonu legendarnego serialu „Zagubieni”, który będzie u nas dostępny już w tydzień po amerykańskiej premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być coś dogadane z N -ką skoro Cyfra bierze na swój transponder aż trzy kanały Filmbox z transpondera N-ki a N-ka wcześniej dołączyła na tym samym transponderze Discovery Historia chociaż nie musiała tego robić .Uważam że zrobiła to po to żeby udostępnić ten kanał Cyfrze.Ciekawe co jeszcze N-ka udostępni Cyfrze ze swoich transponderów może TVP HD ? Na transponderze 11508 jest jeszcze TVP Sport dla N-ki. Jakość tego kanału pobierana przez Cyfrę od niedawna z transpondera 12284 -Polsatu jest nadal tragiczna może N-ka udostępni swój przekaz ? Zrobiło by się więcej miejsca jakośc była by lepsza ,a w lutym zimowe Igrzyska Olimpijskie później Mundial w RPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...