Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą karą, to tylko pisałem celem poprawienia wcześniejszego wpisu, że kara wynosi 5 zł :)

 

Co do regulaminu, to jestem ślepy - był w kopercie, tylko nie wypadł z resztą papierzysk... Co ciekawe, zmiany owej kary nie ma wpisanej do nowego regulaminu* (art. 4, par. 10 odsyła do cennika, którego nie otrzymałem a jest tylko na stronie).

 

* regulamin Multipakietu C+ (jakby się komuś numerki nie zgadzały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles

nic nie zrobisz w weekend, bo nie ma przecież sesji gdzie mogły by przejść przelewy

aby najszybciej kasa doszła do cyfry to musisz zrobić np dzisiaj albo jutro przelew oczekujący na 19.01.2009 poniedziałek

aby wyszedł z konta od Ciebie jak najszybciej to możliwe

z drugiej strony jak płatność przypada w dzień wolny od pracy

to jest możliwość złożenia opłaty w pierwszym dniu roboczym

nie ma się co martwić

 

mnie martwi fakt że Cyfra wystawiła płatność na wolny dzień

dawno z taką głupotą się nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mało widziałeś, lub mało rachunków płacisz miesięcznie. Nic nowego, że termin płatności przypada na dzień wolny od pracy. Zdarza się to nie tylko Cyfrze, ale bankom, elektrowniom itp. Nie ma się czego bać, że abonament nie jest opłacony i wyłączą sygnał. Pod tym względem Cyfra jest ok. Ja też płacę abonament rodzicom i teściom ok. 20 na poczcie (wpływa do nich parę dni później) i nie zdarzyło się, żeby kidykolwiek wyłączyli sygnał. Wiadomo, że nie można z tym za bardzo zwlekać, bo po co płacić później kary, lub dochodzić się z nimi o głupie 5 czy 10 zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To że nie napisali oczywiście nic nie oznacza ale jakby napisali (o czym zapewniali niektórzy użytkownicy) to by już oznaczało wiele. A tak nie wiemy dalej nic, podobnie jak o multiroomie. Już bym sie rozglądał za spliterem a tak to czekam sam nie wiem na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

faktycznie magazyn+ juz jest, a oto 2 najwazniejsze informacje z niego :

 

-20maj-20czerwca kaanaly z pakietu Komfort+ dostepne w pakiecie Podstawowym/Podstawowym+ w ramach promocji

-nowa umowa od czerwca , wykreslająca kanał TVN Lingua (od Lipca) , podwyższająca ceny abonamentów o 1-2zł (kiepsko widac) ale chyba Canal+ i HBO jest o te 1-2zl tańsze - kiepsko widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...