Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym magazynie Plus+ jest aneks do umowy (na 42 stronie). Niby nic a kilka informacji jest cennych. Dodatkowo pojawiła się informacja o Philipsie HD PVR - tuner ma być w punktach dystrybucji pod koniec listopada, będzie tylko na wynajem do 29.02.2008. za 15zł, później 20zł (zaintersownia już pewnie to wiedzą). Ciekawe premiery też będą w Canal+. Ogólnie miło się przegląda najnowsze wydanie. Szkoda tylko, że nie ma nic o nowych kanałach :(

 

jaki aneks do umowy?

 

niczego takiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Są tacy... Cyfra+ nie wyłącza sygnału od razu... Chyba 2 miesiące czasu dają na uregulowanie należności, więc odpowiedz na Twoje pytanie jest oczywista. Można być abonentem nie płacąc abonamentu :wink: Ale co później się dzieje, to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A zmieniając temat, kiedy radio rfi int. jest nadawane w języku polskim. W nowym Plus+ jest info, że kanał dołączony jest na 517 pozycję i nadawany jest w języku polskim, ale to chyba tylko jakieś pasma, na które ja trafić nie mogę. Ktoś wie coś więcej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodali, bo musieli dać. Podobno BBC Prime był kanałem gwarantowanym, czy jakimś takim (nie wiem jak on się nazywa) i musieli coś za niego dać jeśli odszedł z oferty.

 

Co do samego Magazynu Plus+ to teraz zamiast dać miejsce na nowości to zastąpili te strony miejscem na reklamę :/ beznadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...