Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo nie wiem o co w tym chodzi, nie interesuję się tym tak bardzo, ale w Firefox'ie zawsze ten magazyn pojawiał mi się kilka dni później niż powinien, a korzystając z IE od razu. Napisałem tak, bo takie problemy pojawiają się z każdym nowym numerem u wielu osób :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Ci tłumaczę, że rachunki styczniowo-lutowe zostaną wysłane w tym tygodniu, dlatego ich nie dostałeś. To co dostałeś to typowa przesyłka powitalna z aktualnie obowiązującym magazynem (wówczas jeszcze listopadowo-grudniowy). Termin płatności masz do 18 stycznia więc zdąrzysz się zapoznać z nr konta na rachunkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 16.01 a ja nie dostałem ani magazynu, ani rachunku. Z płatnościami to mi się nie spieszy oczywiście :D ale ktoś tam wyżej pisał zdaje się o terminie 18.01, że do tego dnia trzeba płacić. Boje się po prostu, że mi kanały wszystkie zakodują. Nie bardzo wiem, co mam robić. Na infolinie dodzwonić się jest cudem, maila pisałem do nich, ale na razie zero odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek musi przyjść ,więc spoko.Każdy ma indywidualny numer konta na który musi wpłacac opłaty.Kara jest za to że nie opłaciłeś np rachunku za dany miesiąc.Na ogół około 2ego do 5ego każdego miesiąca Cyfra+ uaktualnia wpłaty ,więc do tych dni musi dojść kasa na konto.Jak nie ma to wysyłają ponaglenie z dodatkowym naliczeniem 5zł.Taka kara za brak wpłaty.Oczywiasta rachunek ten możesz nie opłacić ,gdyż np: wcześniej wysłałeś kasę na konto.Chyba że w nowym regulaminie to się zmieniło i taj kary nie ma.To wszystko dotyczy wpłat papierowych rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...