Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Magazyn + jest redagowany stosunkowo wczesniej, natomiast negocjacje dotyczace nowych kanałów trwają na bieżąco /mam nadzieje/ wiec nie ma co sie za bardzo tym przejmować ze zbytnio nic o nowościach nie wspomnieli w wyżej wymienionym magazynie, jak coś dojdzie z nowych kanałów poinformują na swojej stronie internetowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze magzyn listopadowo-Grudniowy potwiedzil ze nowych kanalow mozemy spodziewac sie dopiero na styczen.

A to jeszcze nie koniec. :lol:

 

Cyfra+ zapowiada włączenie do swojej oferty jeszcze w tym roku kilku kanałów. :lol:

 

Prezes powiedział, że jeszcze w tym roku dołączą nowe (zauważcie, że to liczba mnoga!!!) kanały. Cha, cha, cha. :lol::lol::lol:

 

Pamiętam jak dziś takie posty z przed około ... miesiąca.

 

I co? :?::wink:

 

A propos konferencji, to ktoś tydzień temu napisał, że konferencja ma być za około dwa tygodnie. Czyli wychodzi mi około 14.XI, a nie na przełomie listopad/grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...???

Ta nadzieja na nowe kanały (jeszcze w tym roku), daje co niektórym asumpt do tego, by bez względu na poczynania konkurencji pozostawać nadal przy Cyfrze+... :)

Być może zostanie im to wynagrodzone... Jak zwykle trzeba to sparafrazować powiedzeniem: czas pokaże!

 

p.s. co do konferencji... Być może nie zdobyli jeszcze tego 1mln abonentów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G, jak już pisałem, w magazynie są bardzo oszczędni z zapowiedziami. To że zapowiedzieli tak tylko M24 wcale nie oznacza, że nie będzie czegoś więcej.

 

Ta nadzieja na nowe kanały (jeszcze w tym roku), daje co niektórym asumpt do tego, by bez względu na poczynania konkurencji pozostawać nadal przy Cyfrze+...

Mysle, że zdecydowana większość abonentów jest w Cyfrze dla kanałów które już tam są i niezwraca większej uwagi na to kiedy pojawi się coś nowego.

Tak na zdrowy rozum, ile osób zrezygnuje z C+ i przejdzie do nki, bo jest tam Sci-FI czy Universal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nowe ulotki do tego ten magazyn potwierdza ze niema na co liczyc w 2007r. Zobaczcie ze Cyfra+ juz teraz bedzie przygotowywala spoty TV do tego ulotki reklamujace ich oferte oraz reklamy. Zbliza sie najgoretszy okres i wraz z nowa promocja obejrzymy Movies24 i tylko pewnie tyle... wiele sie spodziewalem po tym listopadowym numerze jakies promocje za ZP a tu ..... szlafrok za 6000ZP :x . Normalnie porazka patrzac na to co bylo rok temu w magzaynie PLUS+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle sobie ze nie ma sensu dawac cos za pol darmo jak wielu abo ma pakiet w listopadzie i grudniu za 1 zl- ci co pomysleli to oddali kupony z poprzedniego numeru M+ do dowolnego dystrybutora i skorzystali z promocji- kto sie zgapil ten ma po kieszeni.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez jaką przeglądarkę otwierasz :?: Jeśli przez Mozillę to u mnie jest to samo, a jeśli przez IE to powinno być ok. Tytuł pokazuje się aktualny, ale sam magazyn jest stary. Otwórz przez IE to będzie dobrze, a przynajmniej powinno być, bo ono wykrywa "zmiany" lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest, więcej wirusów ściąga/przepuszcza... :P Prawdopodobnie Mozilla to najlepsza przeglądarka... Osobiście sam z niej korzystam i również dołączam się do tej opinii, że najlepsza :) No, ale to jest offtop, proponuję powrót do tematu. :wink:

 

Edit PawelU1981

Hmmm... Ja tam nie mam problemów z wirusami, zależy na jakie storny się wchodzi i jak się korzysta z neta i jakich programów się używa do zabezpieczenia kompa. Miałem Mozillę, ale moje przyzwyczajenie do IE wzięło górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W najnowszym magazynie Plus+ jest aneks do umowy (na 42 stronie). Niby nic a kilka informacji jest cennych. Dodatkowo pojawiła się informacja o Philipsie HD PVR - tuner ma być w punktach dystrybucji pod koniec listopada, będzie tylko na wynajem do 29.02.2008. za 15zł, później 20zł (zaintersownia już pewnie to wiedzą). Ciekawe premiery też będą w Canal+. Ogólnie miło się przegląda najnowsze wydanie. Szkoda tylko, że nie ma nic o nowych kanałach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie 50x większe samochody gubią, a co dopiero dekoder :P

 

No to może ja zadam poprawniejsze pytanie - co się stanie jeśli zbytnio podlejemy paprotkę która stoi na dekoderze w wyniku czego woda uszkodzi dekoder? ;)

 

A to już nie ma lepszych miejsc do stawiania paprotki, tylko dekoder :mrgreen::?: Rozbawiłeś mnie :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz do dystrybutora i wymieniasz na nowy- zalany dekoder wyschnie a ze nie dziala taki dystrybutor nie wnika co sie stalo- wiec wymienia- pytanie mozna zadac inaczej: co taki dystrybutor powie jak przyniesiemy mu- rozbity dekoder lub z widoczna ingerencja?? odp. zaznaczy w systemie przy wymianie ze dekoder uszkodzony- naprawa na koszt abonenta- i teraz kwestia tego ile nalicza:) odszkodowanie za tunek w calosci ma byc 900zl.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Wybór mój, ale pytanie o jakość nagrody też moim zdaniem jest ważne. Nie warto brać szmelcu, żeby tylko na coś wydać plusy... Tym bardziej, że niedługo też będę mógł mieć miesiąc prestiżu gratis za zgromadzone złote plusy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...