Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja place poleceniem zaplaty i nie ma problemow, BOK czasem info nieprawdziwe lub naciagane (tak jak z Philipsem HD, podano mi info ze nie ma wyjscia fonii cyfrowej).

A co do ceny pakietu kanalow HD to mysle, ze moze chca zachecic ludzi i dadza 10zl a jak juz sie ktos da naciagnac to podniosa do 15 lub wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ale na stronie internetowej CYFRY+ w dziale Złoty Plus nie ma jeszcze zaktualizowanej podstrony dotyczącej programu i obecnej promocji na temat AXN Pack i CINEMAX. Też w nowym magazynie zauważyłem tę promocję. A może mi ktoś bardziej szczegółowo wytłumaczyć na czym ta promocja będzie polegać? Po prostu, CINEMAX będzie miesiąc gratis za 750 ZP ??? Proszę o odpowiedź :wink:

 

Ale jedno, co mnie dziwi i troszkę denerwuje. Ze 2 tygodnie temu dzwoniłem na infolinie Programu Złoty Plus i powiedziano mi, że nowe nagrody rzeczowe zostaną podane w nowym numerze magazynu PLUS+. Doszedł już ten magazyn, ten najnowszy do mnie, ale nagród rzeczowych nie ma raczej żadnych po za kalendarzem CANAL+ oraz płytą MINIMINI. Dlaczego tak mało rzeczowych? I czekać jeszcze kolejne 2 miesiące za następnymi nagrodami? Trochę od tego nowego roku mało nagród rzeczowych... Pozdrawiam 8)

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno, co mnie dziwi i troszkę denerwuje. Ze 2 tygodnie temu dzwoniłem na infolinie Programu Złoty Plus i powiedziano mi, że nowe nagrody rzeczowe zostaną podane w nowym numerze magazynu PLUS+. Doszedł już ten magazyn, ten najnowszy do mnie, ale nagród rzeczowych nie ma raczej żadnych po za kalendarzem CANAL+ oraz płytą MINIMINI. Dlaczego tak mało rzeczowych? I czekać jeszcze kolejne 2 miesiące za następnymi nagrodami? Trochę od tego nowego roku mało nagród rzeczowych... Pozdrawiam

 

Aktualna listę nagród rzeczowych mozna sprawdzić na IBOA w dziale Złote plusy - nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Obecny Magazyn Plus jest bardzo lichy. Ktoś pamięta, jaki fajny był jego poprzednik, ten z pierwszej edycji.

 

- :wink: -

 

O tak ja pamiętam - omówiony każdy film z canal + , i mnóstwo konkursów zfajnymi nagrodami. które wygrywałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...