Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten magazyn to taki rozszerzony program tv dla premium w C+. Właściwie w ogóle nie nadąża za faktycznymi zmianami i nowościami. Nie wiem czemu niektórzy tak na niego czekają :roll: Sto razy więcej i szybciej dowiecie się z internetu (strona C+, czy to forum :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł do mnie magazyn z rachunkiem i widziałem go, jest z programu Złoty Plus nagroda piłka do kosza Nike ( a nie do nogi!!), ręcznik, plecak i coś tam jeszcze. Jak na razie nic nie wybrałem z programu ZP. Pozbieram sobie cały czas plusy, niż teraz wymieniać. W następnym numerze będzie ciekawiej za pewne co do programu Złoty Plus.

Aha i w magazynie było rzeczywiście zapowiedź Harrego Pottera 4 na HBO, Czerwonego kapturka prawdziwa historia na CANAL+ oraz Niania na C+. Ogółem ciekawie będzie. Magazyn ciekawy.

Pozdrawiam :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się że Cyfra+ oszukuje swoich abonentów.

 

Chodzi mi o niby promocyjne dla abonentów ceny LCD Sharp. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu żeby zobaczyć, iż przekreślone ceny (str.25) są wzięte z księżyca a prawdziwe są te niby specjalne.

 

Klasykiem mówiąc [beep]two, [beep]two, [beep]two.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostałem dzisiaj:

C+ proponuje "Legende Zorro", "Lot 93", "Plan Doskonały", "Monachium" - maj. "Zabojczy Numer", "Plac Zbawiciela, "Agent XXL 2", "Tristan i Izolda" - czerwiec

 

HBO:

Maj: Z ust do ust, Egzorcyzmy Emily Rose, Błękitna Głębia, Droga sławy

Czerwiec: "Chaos", Straszny Film 4, Dowód, Dick i Jane: Niezły ubaw, Nasza klasa, Kung Fu Szał

 

Nagordy ze zlotego Plusa:

1) Seriale DVD za 2500 - ekipa, Angels in America

2) Koszulka reprezentacji Polski za 4500

3) Zegarek Damski - 3000

4) Kieszen na piloty - 1500

 

Promocja:

Dla abonentow pakietu startowego, ktorzy 3 czerwca zmienia pakiet na podstawowy do konca miesiaca przysluguje ogladanie tego pakietu w cenie startowego.

 

I to wszystko, generalnie nudy, gdyby nie to ze przyslali nowy regulamin z tymi zmienionymi pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Już niedługo, co raz bliżej...

Jutro powinien być dostępny już Magazyn Plus+ w wydaniu internetowym, na listopad i grudzień...

A jeśli dobrze pamiętamy to właśnie w tym numerze miały być zamieszczone informacje o nowym dekoderze Phillips PVR HD...

Więc specjalnie już dziś podgrzeje Wasze emocje i zasygnalizuję, że zbliża się ta chwila (nowego numeru M+), która na dodatek przyniesie "jakieś" informacje o nowych kanałach!!!!

To będzie dla Was taki mały, skromny prezent na święta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...