Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dostałem nowy magazyn PLUS+. Poza informacjami o nowych kanałach HD (wraz z BBC HD piszą tak jakby już było dostępne) nic szczególnego tam nie ma. Żadnych niespodzianek. Nowe kanały HD można oglądać za darmo do końca maja, a od 20 maja zamawiać pakiet MixHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już przysłali informację że SMSem że mam do 18 tego rachunek zapłacić a magazynu i rachunku nie widać.

Czy gdzieś w ICA jest podany indywidualny numer konta do wpłat bo nie znalazłem a to pierwszy miesiąc płacenia cyfry i nie mam jeszcze numeru konta z blankietu wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję, ps. również dostałem smsa, chyba w środę że trzeba zapłacić do 18, czyli wtorek, a jak na razie nie mam jeszcze rachunku, w sobotę i niedziele na pewno nie przyjdzie, to raczej przyjdzie w poniedziałek, a we wtorek cyfra ma mieć już kasę na koncie, nie mogliby trochę wcześniej wysyłać tego rachunku... To mój pierwszy rachunek, potem wezmę sobie polecenie zapłaty to nie będę się martwił a i plusy podwójnie będą lecieć :) Małe pytanko jeszcze, którego dnia miesiąca, już z polecenia zapłaty, będą mi pobierać pieniądze z konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich, oto co odpowiedzieli:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że formularze do zapłaty za maj i czerwiec zostały przekazane do wysyłki 6 maja 2010 roku.

 

Wyjaśniam, że formularze, które wysyłamy nie stanowią podstawy do zapłaty, a jedynie są narzędziem, które ma Panu pomóc w dokonaniu zapłaty. Jeśli nie otrzyma Pan rachunków, proszę o uregulowanie należności na druku zastępczym.

 

Wpłaty można dokonywać na indywidualny numer konta przypisany do Pana Umowy: XXX

 

Wow, pierwsze zdanie i już kłamią: ojciec już dostał gazetkę z cyfry i piszą że nadano 7 maja :)

Formularze są narzędziem mającym pomóc w dokonaniu zapłaty - pięknie to ujęli :lol2:

 

Jeszcze im napisałem że otrzymywanie gazetki na maj w połowie maja jest trochę dziwne to odpisali że analizują uwagi abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę zapłacić przed terminem. Też jeszcze do tej pory nie dostałem magazynu z rachunkiem, dzisiaj wydrukowałem przekaz, jutro zapłacę i będę miał spokój. Termin u mnie jest zawsze do 17-18 więc najwyższy czas cyfrę zasilić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...