Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Czy nie brakuje Wam trochę magazynu Plus+? Otrzymuję wprawdzie e-magazyn na e-maila, ale jego formuła mi się nie podoba. Jest mało treści, mało opisów i w ogóle. Poza tym słowo drukowane cieszy bardziej niż elektroniczne. Wiem, że może wydawanie własnego magazynu do tanich nie należy, ale uważam, że powinni go reaktywować. Można było znacznie więcej w nim przeczytać na temat nadawanych wkrótce filmów czy programów. A Wy co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi pasuje taka forma magazynu jak jest teraz, przyjdzie raz w tygodniu na maila co tam ciekawego w telewizji leci i luz :) I właśnie to że przychodzi on co tydzień jest bardzo na plus. Wcześniej to jak przychodził papierowy magazyn to po przekartkowaniu go na szybko przy otwieraniu rachunku, kurzył się do czasu, aż nie wylądował w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić tytuł wątku z Magazyn Plus+ na E-magazyn :-)

 

A ja mam nadal problem z e-magazynem. Od czasu gdy zmieniłem e-mail w ICA i aktywowałem e-magazyn na nowy e-mail (będzie z 2 tygodnie temu) nie dostałem przez ten czas żadnego nowego e-magazynu. :-(

Czekam dzisiaj, ale nadal nic.

Co mam zrobić ? Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadal problem z e-magazynem. Od czasu gdy zmieniłem e-mail w ICA i aktywowałem e-magazyn na nowy e-mail (będzie z 2 tygodnie temu) nie dostałem przez ten czas żadnego nowego e-magazynu. :-(

Czekam dzisiaj, ale nadal nic.

Co mam zrobić ? Pomóżcie.

Spróbuj wysłać żądanie jeszcze raz. U mnie zatrybiło dopiero za drugim razem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Proponuję zmienić tytuł wątku z Magazyn Plus+ na E-magazyn :-)

 

A ja mam nadal problem z e-magazynem. Od czasu gdy zmieniłem e-mail w ICA i aktywowałem e-magazyn na nowy e-mail (będzie z 2 tygodnie temu) nie dostałem przez ten czas żadnego nowego e-magazynu. :-(

Czekam dzisiaj, ale nadal nic.

Co mam zrobić ? Pomóżcie.

 

Od tamtego czasu jak zmieniłem e-mail nie przyszedł żaden e-magazyn. :| Nie wiem co to ma znaczyć ! :?

Czy oni mają jakieś problemy, czy poczta nie taka, czy ja coś źle robię ? Nie wiem :x:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtego czasu jak zmieniłem e-mail nie przyszedł żaden e-magazyn. :| Nie wiem co to ma znaczyć ! :? Czy oni mają jakieś problemy, czy poczta nie taka, czy ja coś źle robię ? Nie wiem :x:/

 

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał jak aktywować ten [beep][beep][beep] e-magazyn.

Może ja coś źle robię i on nie przychodzi :shock::?:(

Ale jak kiedyś działało to dlaczego teraz nie działa ? :/:x:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAM pusty :-(

 

W ICA mam tak : http://zapodaj.net/2da3bc74cbf3.jpg.html

 

Następnie aktywuje e-magazyn: http://zapodaj.net/3da29b976491.jpg.html

http://zapodaj.net/678f4f768f0d.jpg.html <-- podaje taki sam e-mail i wszystkie poprawne dane: nr abonenta, imię i nazwisko abonenta, a także tel. komórkowy taki jak w ICA

 

I nic, brak e-magazynu :shock:

 

A może zmienić skrzynkę pocztową z o2 na inną ?

Ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...