Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja juz dzisiaj dostałem Magazyn PLUS+ a w nim super info.Magazyn tez zmienił swoja szate graficzna wraz z opisami poszczególnych kanałow który wedłóg mnie jest bardzo nieczytelny

W nowym Magazynie PLUS+ STYCZEŃ/LUTY 2011 pojawiła sie informacja ze w dniach od 15 stycznia do 15 lutego 2011 abonenci beda korzystali z promocji ''OGLADAJ WIECEJ PROGRAMÓW W TEJ SAMEJ CENIE!''

W zaleznosci od pakietu, z którego korzystasz mozesz ogladac nawet do 28 kanałow wiecej

 

W poszczególnych pakietach wyglada to nastepujaco;

 

-Pakiet KOMPMAKT -> OPTIMUM -> 23 kanały wiecej

 

-Pakiet KOMPAKT HD -> OPTIMUM HD -> 5 kanłow HD wiecej

 

-Pakiet OPTIMUM -> PRESTIZ HD+ -> 28 kanałów wiecej

 

-Pakiet OPTIMUM HD -> PRESTIZ HD+ -> 19 kanałow wiecej

 

-Pakiet PRESTIZ HD+ -> PRESTIZ HD + -> HBO On Demond -> 720 godzin dostepu do darmowej wypozyczalni VOD

 

W lutym zmień pakiet na wyzszy a przez 3 miesiace zapłacisz tyle samo co do tej pory*

 

*Od 1 marca do 31 maja 2011 opłata za wyzszy pakiet bedzie wynosiła tyle ile Twój pakiet dotychczasowy

 

 

Oprócz tej informacji pojawiło sie info iz kanał BBC ENTERTAINMENT bedzie dostepny na kanale 66 terminali Cyfry+ w pakiecie KOMPAKT,KOMPAKT HD,OPTIMUM,OPTIMUM HD oraz PRESTIZ HD+,natomiast kanał BBC KNOWLEDGE bedzie dostepny na kanale 82 terminali Cyfry+ w pakiecie OPRTIMUM,OPTIMUM HD oraz PRESTIZ HD+

Info;Magazyn PLUS+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trzeba koledze napisać, że to co napisałeś 2 posty wyżej to pytanie retoryczne. Część osób nie rozumie aluzji ... Co do magazynu to cieszę się, ze sporo fajnych filmów (Autor Widmo, Wszystko Co Kocham, Matka teresa od kotów) jest w kwietniu w Canal+ - może i przez to więcej poświęcono temu kanałowi niż dotychczas.

 

Swoją drogą zastanawiam się nad wersją cyfrową magazynu (http://www.magazynplus.cyfraplus.pl/) tam ciągle poprzednia wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...