Skocz do zawartości

Zdjęcie

Player.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#61 matik

matik

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów
  • Od: 01 sty 2011
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 kwiecień 2018 - 21:10

Widziałem wczoraj tę informację ;),

robiłem aktualizację ''z palca'',dalej to samo,mam nadzieję, że systematycznie będą je robić na każdy Smart TV  LG.

Wysłałem meila do LG z zapytaniem aktualizacji na smart tv ,player+,oraz HBO GO,oto odpowiedz:

Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż nie posiadam informacji na temat aktualizacji zewnętrznych aplikacji w telewizorze. W kwestiach związanych z aplikacjami zewnętrznymi proszę o kontakt bezpośrednio z producentem aplikacji.

Z poważaniem,
M.
LG Electronics Polska. 

Dziś u mnie na telewizorze LG pojawiło się jedynie nowe logo oraz ciemniejsza barwa niebieskiego w aplikacji, która pod względem funkcjonalności (która mocno kulała) nic się nie zmieniło.

#62 the cable guy

the cable guy

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1639 postów
  • Od: 06 lip 2016

Napisano 26 kwiecień 2018 - 21:48

Półfinały Ligii Mistrzów w Player

25506734499503877558.jpg

2 mecze za 20zł, w internecie, z opóźnieniem i w gorszej jakości  :mrgreen:  W tym jeden z TVP1 dostępny przecież. Zdzierstwo jak się patrzy.

#63 CYFROmaniak

CYFROmaniak

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPip
  • 1017 postów
  • Od: 27 wrz 2006

Napisano 26 kwiecień 2018 - 22:00

Dziś u mnie na telewizorze LG pojawiło się jedynie nowe logo oraz ciemniejsza barwa niebieskiego w aplikacji, która pod względem funkcjonalności (która mocno kulała) nic się nie zmieniło.

Będąc dziś z wizytą u rodziców również zauważyłem "odświeżoną" aplikację Playera na telewizorze LG. Następnie uruchomiłem LG Store, wybrałem Player.pl jakbym chciał go dopiero zainstalować i był link do "ZAKTUALIZUJ". Ostatecznie na telewizorze zainstalowała się zupełnie nowa wersja aplikacji przy czym stara (odświeżona) pozostała równolegle. Mam więc 2 Playery :)

Cyfrowa Vectra: Platyna HD PVR 5810CDX + Platyna HD 3830CD

Ziggo Basic 

Netflix

#64 roberttosat

roberttosat

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 972 postów
  • Od: 23 kwi 2017

Napisano 27 kwiecień 2018 - 11:29

2 mecze za 20zł, w internecie, z opóźnieniem i w gorszej jakości  :mrgreen:  W tym jeden z TVP1 dostępny przecież. Zdzierstwo jak się patrzy.

Masz TVP1 i chcesz oglądać na player? Po co? To oferta skierowana do osób bez SAT.

Extra Canal+ + HBO + Eleven + ManPack + Pace PVR + 2xCameleon = 96,89 zł

#65 leonk1974

leonk1974

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Od: 25 wrz 2010
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 27 kwiecień 2018 - 13:44

Miałem to kiedyś przez 6 miesięcy za darmo za zakup tv Samsung,ale nawet nie oglądałem.

#66 bugmenot

bugmenot

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2096 postów
  • Od: 24 maj 2012

Napisano 27 kwiecień 2018 - 14:46

Masz TVP1 i chcesz oglądać na player? Po co? To oferta skierowana do osób bez SAT.

No ale TVP1 jest chociazby w usłudze "Pilot" za darmo, więc co to ma do rzeczy :).

#67 _Artek_

_Artek_

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 79 postów
  • Od: 04 wrz 2017

Napisano 17 maj 2018 - 14:43

Nowy player na Android TV.......aż trudno w to uwierzyć 

https://imagazine.pl...-na-android-tv/

Szkoda tylko że już po LM ale lepiej późno  niż wcale....... 

Użytkownik _Artek_ edytował ten post 17 maj 2018 - 14:55

#68 72adam

72adam

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 294 postów
  • Od: 23 lut 2013

Napisano 19 maj 2018 - 12:34

A u mnie dalej bez zmian,zero aktualizacji. :(

#69 _Artek_

_Artek_

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 19 maj 2018 - 16:32

Przydałby się jeszcze nowy player dla ps4 albo Apple TV bo na moim Sony Android TV aplikacje po 10-20 minutach się wysypują i wrzuca mnie do obrazu z dekodera Sony Bravia 2015 Android TV 7.0) nawet po  przywróceniu ustawień fabrycznych i "formacie" problem  nadal występuje niezależnie od aplikacji jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny za info na priv 

#70 korni007

korni007

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 219 postów
  • Od: 03 mar 2018
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 maj 2018 - 16:35

Na ps4 przecież była aktualizacja jakoś koło 20 kwietnia (przynajmniej ja dostałem, i na necie też piszą że była)
W porównaniu do poprzedniej wersji to zmieniony interfejs no i dołożyli reklamy praktycznie przy każdym materiale się odpalają. Stara wersja miała ubogi interfejs ale za to bez reklam praktycznie.

TV: East & West Start XL
Internet: East & West Carbon 70mbps

#71 pierścień

pierścień

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1313 postów
  • Od: 30 gru 2008
  • LokalizacjaŚwiętokrzyskie

Napisano 19 maj 2018 - 16:44

U rodziców przez chwilę była nowa stylówka playera, nowe logo przy uruchomieniu, ale zawartość była stara. Sprawdzam wczoraj i jest znowu po staremu razem z intrem dawnego playera, no i całą poprzednią oprawą. Lol. Player na LG - aktualizacja, która się cofa. :D :P ;)

#72 _Artek_

_Artek_

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 19 maj 2018 - 17:07

Na ps4 przecież była aktualizacja jakoś koło 20 kwietnia (przynajmniej ja dostałem, i na necie też piszą że była)
W porównaniu do poprzedniej wersji to zmieniony interfejs no i dołożyli reklamy praktycznie przy każdym materiale się odpalają. Stara wersja miała ubogi interfejs ale za to bez reklam praktycznie.

Aplikacja na PS4 ma tylko nowy wygląd, bez kanałów live.

#73 pierścień

pierścień

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1313 postów
  • Od: 30 gru 2008
  • LokalizacjaŚwiętokrzyskie

Napisano 25 maj 2018 - 02:17

Zauważyłem, że w nowej wersji apki 5.0.20 (chyba, że już wcześniej to było) pojawiła się opcja w ustawieniach "używaj dekodera sprzętowego" - można zaznaczyć, odznaczyć. Wie ktoś na czym to polega, bo jakoś nie widzę zbytniej różnicy po wybraniu on/off tego...