Jump to content

Recommended Posts

 • 11 months later...

Ja z kolei zastanawiam się nad tym, jak teraz będzie można oglądać filmy/seriale/audycje na player.pl na komputerze?

Mam na myśli konkretnie przeglądarkę internetową.

 

Ja korzystam z przeglądarki Mozilla Firefox, jednak ta wraz wersją o numerze 52 zakończy m.in. wsparcie dla wtyczki Silverlight, która to jest wymagana do oglądania czegokolwiek w serwisie "Player.pl". :/

Przeglądarka Google Chrome w ogóle nie obsługuje wtyczek Silverlight, a badziewnego Internet Explorera to ja na oczy nie chcę widzieć.

 

Co teraz? W takiej sytuacji serwis "Player.pl" musiałby "skończyć" z Silverlight'em i przejść na coś innego, co będzie wspierane przez wszystkie przeglądarki. Znając życie to pewnie o tym w ogóle nie myśli i nadal będzie twardo obstawać przy Silverlight'cie, podczas gdy standard ten od jakiegoś czasu jest już w odwrocie.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, być może. Przeglądarkę Google Chrome mam na moim starszym komputerze stacjonarnym z systemem Windows XP i na nim serwis Player.pl nie działa, tzn. żaden film się nie odtwarza. Na Firefoksie zresztą też, ale tę ostatnią przeglądarkę mam też na laptopie (nowszym, już z systemem Windows 7) i na nim Player.pl, póki co, jeszcze działa. Jak pojawi się wersja 52 Firefoksa to i na moim laptopie będzie koniec z serwisem Player.pl... :/:(

Link to post
Share on other sites

Taaa, jasne, już polecę kupić nowego kompa... :P

Ewentualnie będę mógł jeszcze korzystać z Player.pl na smartfonie, ale taki mały ekranik to nie to samo... :?

Przecież napisałeś, że na Windows 7 Ci działa. No to tam oglądaj.

 

A ekran w telefonie jaki masz?

Link to post
Share on other sites

@Emil, owszem, na laptopie z Windows 7 serwis Player.pl mi działa, ale będzie tak do czasu aktualizacji Firefoksa do wersji 52. Gdy aktualizacja ta nastąpi to wtedy będzie już koniec. :( Napisałem to przecież w jednym z moich poprzednich postów tutaj.

W telefonie mam ekran o przekątnej 5,1 cala (Samsung Galaxy S5).

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...
 • 3 weeks later...
 • 3 months later...

Player.pl od dzisiaj jest dostępny w całkiem nowej odsłonie. Zmieniono interfejs oraz układ strony, logotyp, a także odświeżono pakietyzację.

 

Dużą nowością jest pojawienie się autorskich kanałów tematycznych nc+ - na żywo oraz na życzenie. O dziwo, nc+ nie potrafiło samodzielnie wprowadzić takiej możliwości dla swoich abonentów.

 

Wszystko wygląda prościej i estetyczniej.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...

Już ponad miesiąc po zmiania interfejsu na stronie player.pl a w Smart TV Samsung aplikacja Player cały czas w starej odsłonie... Brakuje wiele treści na żądanie jak i kanałów na żywo m in. Eleven Extra, nSport, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+

 

Odpowiedź playera na pytanie o aktualizację aplikacji w Samsung Smart TV:

"Pracujemy aktualnie z Samsung Polska nad wdrożeniem i gdy tylko to się stanie poinformujemy o tym na profilu FB oraz stronie www.player.pl"

Edited by dj sat
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Rewolucja abonenci cyfrowego polsatu  już mogą oglądać wszystkie kanały grupy NCPlus za jedyne 100zł miesięcznie a to że tak jak napisał kolega wyżej aplikacja Player nie ma nawet opcji chromcastu z aplikacji w telefonie...... a kto by się tym przejmował...... :D

Edited by _Artek_
Link to post
Share on other sites

Działa komuś w ogóle teraz player.pl?

 

U mnie wywala minka skrzywiona i taki tekst: 

            Zagubiony?

Jak widać (błąd 404), coś poszło nie tak...
Spróbuj wyszukać ponownie lub, jeśli wolisz, zapraszamy na stronę główną.          

Link to post
Share on other sites

Wysoka cena, brak rozdziału filmu i sportu, brak aplikacji na Android TV... To wszystko dyskwalifikuje u mnie tę ofertę.

 

Pewnym plusem jest paczka HBO bez wiązania się abonamentem, ale taka przyjemność kosztuje 45 zł (pakiet Start Extra z kanałami tematycznymi nc+ za 20 zł i HBO za 25 zł) :wink:

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

https://satkurier.pl/news/165907/player-walczy-o-kibicow-i-gejow-wideo.html

Co?
Ciężko powiedzieć że walczą o nich, raczej jest to element promowania się na nowoczesną i otwartą platformę. 
A co do bojkotu przez tzw polskie środowiska "konserwatywne"(bo normalni konserwatyści np z UK czy Australii nie maja z tym problemu) to nie martwilbym się, to wycie środowisk ekstremistycznych a gdy przychodzi co do czego i trzeba by bojkotować wszystkie firmy LGBTfriendly od Googla/Facebooka/Microsoftu/Youtube do Coca Coli/Ubera/McDonalda to mięknie rurka.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Czy ktoś ma jakieś info kiedy i na jaką platformę tv poza mobilnymi napisana zostanie w pełni funkcjonalna aplikacji Player z kanałami Canal+ naprawdę czasem mam ochotę wykupić ten pakiet za 60zł i pooglądać mecze na canal+ ale jak mam oglądać siedząc tylko  przy 15 calowym laptopie to mi się odechciewa..... 

Link to post
Share on other sites

Najszybciej pewnie na Samsunga. Inne wyjście, kupić za około 2 stówki jakąś chińską przystawkę TV na Androidzie, czekać na zapowiedziany dekoder OTT lub podłączyć lapka pod TV.

A tak w ogóle, to temat o tej konkretnej usłudze jest tu: https://forum.satkurier.pl/topic/22897-player-%E2%80%93-wsp%C3%B3lna-oferta-playerpl-oraz-nc/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...