Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)


leonk1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka szansa to VPN. Wykupujesz ExpressVPN lub NordVPN (ten pierwszy jest szybszy, około 50Mbit/s ale droższy) i konfigurujesz na routerze. W dużym uproszczeniu, kupujesz dostęp przez komputer, który ma polskie IP i przez niego przepuszczasz ruch. Bezpłatne VPN oferują zmienną prędkość, często poniżej takiej, która pozwala na bezproblemowe przesyłanie wystarczającej do HD / 4K transmisji danych.

 

Żeby jednak to działało, musisz mieć odpowiednią wiedzę, router i wykupioną usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wojtalino napisał:

Przebywam na terenie Niemiec. W salonie zapewniano mnie, że wszystko działa, bo jest ta ustawa UE z 2018 roku. Czy może jest jakiś sposób, żeby to obejść?

No i działa, ale tylko nc+ GO. A to, że sprzęt operatora ma być użytkowany tylko i wyłącznie w PL, to operator nie musi i nie udostępnia zawartości VOD poza granicami kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalam sie zalogowac do uslugi nc+ GO za granica i dostaje komunikat, ze nie moge, bo nie jestem na terenie PL. Ale jak sie loguje do HBO GO to juz w porzadku i smiga... Czy jest jakis sposob dla laika, zeby ominac te blokade na nc+ GO?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadzwonić na infolinię, żeby odblokować możliwość oglądania na terenie UE. Ja tak zrobiłem i od ręki odblokowali mi nc+ GO na UE.

 

Przepraszam, nie doczytałem, że to jest temat nc+ GO na dekoderach. W takim wypadku to chyba rzeczywiście można pokombinować jedynie z VPN.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, paqui8 napisał:

Probowalam sie zalogowac do uslugi nc+ GO za granica i dostaje komunikat, ze nie moge, bo nie jestem na terenie PL. Ale jak sie loguje do HBO GO to juz w porzadku i smiga... Czy jest jakis sposob dla laika, zeby ominac te blokade na nc+ GO?

Przecież wyraźnie napisałem, że nie będzie działać z dekodera za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj już ok.

Z ciekawości u Francuzów jak jest to rozwiązane, jeśli chodzi o VOD, usługę " go" na dekoderach?

Usługa Canal+bezpośrednio jest "podpięta" do dekodera, czy trzeba się logować do odpowiedniej aplikacji?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...