Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@G2000 - oglądam od dwóch miesięcy bardzo często Eurosport na Playerze (wcześniej korzystałem z aplikacji Eurosport Player). Jeśli chodzi o jakość techniczną (obraz, dźwięk, ewentualne awarie itp.) to nie mam nic do zarzucenia - ani razu się jeszcze nie wkurzyłem (np. w trakcie oglądania transmisji LIVE czy odtwarzania materiałów z opóźnieniem). Dokładnej analizy technicznej nie robiłem, jednak jestem bardzo zadowolony.

 

Jedyny widoczny na pierwszy rzut oka mankament to gorszy interfejs użytkownika (w aplikacji Eurosport Player było to lepiej rozwiązane) - osobiście jednak mnie to nie razi (istotniejsze są inne kwestie, a znajdują się one na wysokim poziomie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
28 minut temu, Zeusek napisał:

Dobrze rozumiem że za 15zł oglądam wszystkie kanały Eurosport ? Interesuje mnie Pekin 2022 i curling.

 

Jeśli masz na myśli Player.pl, to będziesz miał możliwość oglądania nie tylko tego co będzie leciało na głównych i dodatkowych kanałach Eurosportu, ale również wszelkie inne transmisje, które nie załapały się do ramówki. Co więcej, możesz odtwarzać materiały z opóźnieniem (nie ma ograniczeń czasowych) - więc jeśli np. nie będziesz chciał w środku nocy wstawać, będziesz to mógł później zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Brak Eurosportu w 4K w ich serwisie strimingowym to jednak największy obciach tych igrzysk. Wstyd Eurosporcie!

 

Bez przesady - w Polsce transmisje 4K na szeroką skalę w serwisach streamingowych są ciągle rzadkością. I tak zapewne jeszcze będzie przez kilka następnych lat. Zresztą na Zachodzie takie transmisje też ciągle nie są standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników ES Player. Czy ktoś kto ma dostęp może sprawdzić czy przy castowaniu na dekoder bądż tv 4k nie ma jakości UHD? Aktualnie włączyłem sobie cast na Canal+box, ale TV mam tylko full HD. Jednak jakość tego streamu jest naprawdę najlepsza jaką widziałem w jakimkolwiek serwisie i duużo lepsza niż na kanałach HD Eurosportu. Dlatego się zastanawiam czy przypadkiem nie jest to przypadkiem stream UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...