Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, olmar2505 napisał(a):

Ja chyba byłem jakiś gorszym klientem Eurosport Playera bo dali mi voucher tylko na miesiąc. A usługa przedłużaną co rok miałem od 3 lat.

 

A masz teraz aktywną usługę roczną? Ja mam aktywną od maja, zakupioną po raz pierwszy za 44,50zł, wcześniej nie korzystałem, a wtedy zakupiłem ze względu na żużel i kod na rok darmowy dostałem.

 

Ciekawe tylko, czy zadziała na aktualnym koncie playera, gdzie mam już też wykupioną usługę Player bez reklam. Powinien ją przedłużyć, ale zobaczymy jak będzie w praktyce.

 

I kolejna kwestia, ja rozumiem, że to korpo i przepływ informacji jest różny, ale skoro jasno mówią o tym, że pierwszy rok gratis, kolejne w promocyjnej cenie to jednak planują to na lata do przodu. Jakby player miał zniknąć wraz ze startem nowego serwisu WB całkiem to byłoby to trochę dziwne w obliczu tego komunikatu, ale nic mnie już nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam czy niedługo - podobnie jak rok temu - na Playerze pojawi się usługa "Pakiet ZIMOWY PAKIET SPORTOWY Eurosport + Player (z reklamami)". Wtedy przez prawie 4,5 miesiąca aktywnie korzystałem z Eurosportu na Playerze za 49 zł (cena za cały okres; Ci co mieli aktywny podstawowy pakiet Player płacili jeszcze mniej, chyba 29 zł za dostęp do 31.03).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczałbym, że jednak coś się pojawi. Rok temu specjalny pakiet był dostępny bodajże od 17.11. W tym roku dodatkowe okoliczności mogą ich zachęcić do tego, aby przygotować pakiet zimowy: Mundial, ograniczający na miesiąc zainteresowanie sportami zimowymi + utrata przez Eurosport praw TV do pokazywania w popularnego w Polsce biathlonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Fasha napisał(a):

Dla mnie najlepszą funkcją Eurosportu Player była możliwość zmiany języka komentarza na np. niemiecki, albo w ogóle bez. Czy tvnowy player posiada taką opcję?

 

Tak, w Playerze można zmienić wersję językową komentarza. Istnieje również możliwość oglądania transmisji bez komentatora.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z płynnością transmisji bezpośrednio w Playerze?

 

Może to tylko u mnie, ale podejrzewam, że to globalne zjawisko ale w Eurosport Playerze na Android TV wszystkie streamy są jakby w 25 klatkach tylko (nie weryfikowałem, czy tak faktycznie jest, mówię na podstawie tego co widzę). Dopiero jak wrzucę transmisję z telefonu jako Chromecast to wtedy jest wszystko płynnie. Na komputerze też nie ma problemów z płynnością.

 

Teraz od tych transmisji bezpośrednio w apce oczy bolą. Może w aplikacji playera będzie płynnie, bo to zawsze wygodniejsze niż ciągłe odpalanie przez telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 godziny temu, nix124 napisał(a):

A jak jest z płynnością transmisji bezpośrednio w Playerze?

 

Może to tylko u mnie, ale podejrzewam, że to globalne zjawisko ale w Eurosport Playerze na Android TV wszystkie streamy są jakby w 25 klatkach tylko (nie weryfikowałem, czy tak faktycznie jest, mówię na podstawie tego co widzę).

Na Android TV 12 w Player jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, po tylu latach szkoda. Też dostałem vouchera na rok, potem 119zł. Ciekawe jak długo Player wytrzyma, w Niemczech już działa Discovery+, podobnie jak w innych krajach. Zobaczymy.

O mankamentach Playera już się rozpisywałem, przewijanie co 30 sek. na AppleTv, choć na plus, że apka na LGwebos potrafi przewijać o 10sek. Z obrazem na Eurosport Player wydaje mi się, że też było lepiej. Podziękowania za voucher i do zobaczenia... oby wkrótce na Discovery+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Player zrobi się nowocześniejszy. Przykład. Żeby zmienić e-maila w koncie Playera, to trzeba pisać do helpdesku, by zamknęli stare konto i przenieśli na nowe. XXI wiek xD

 

Mnie rozwaliło, gdy chciałem podmienić start e-mail na nowy. Na koncie miałem jeszcze abonament przez 4 miechy. Więc zamknęli mi stare, założyłem, nowe, na które zamiast przenieść usługi dali mi voucher darmowy na 4 miesiące xD

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, muza_tv napisał(a):

Niech Player zrobi się nowocześniejszy. Przykład. Żeby zmienić e-maila w koncie Playera, to trzeba pisać do helpdesku, by zamknęli stare konto i przenieśli na nowe. XXI wie

 

Bez przesady. Cała masa serwisów uniemożliwia samodzielną zmianę adresu e-mail na inny (adres e-mail często pełni rolę identyfikatora użytkownika).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eurosport Player miał przestać działać od 13 stycznia czy 13 stycznia miał być ostatnim dniem funkcjonowania Eurosport Playera? Na razie strona wygląda tak samo jak wczoraj...

Swoją drogą, podglądałem kiedyś ruch HTTP w narzędziach dla programistów Chrome. Tam były zaszyte w JSONach komunikaty dla różnych krajów i wiele wskazuje na to że w niektórych z nich ESPlayer dalej będzie funkcjonował bez zmian.

Wcale więc niewykluczone, że po zakupie subskrypcji przy wykorzystaniu VPN dałoby się z niego bez zmian korzystać.

Jak już chcieli przenieść użytkowników do Playera (TVN), to powinni chociaż zostawić możliwość zalogowania się do starego ESPlayera przy pomocy konta na Player.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 13 stycznia jest dzisiaj do godziny 23:59? :D
Przeniesienie do player.pl nie byłoby aż takie złe (jedna aplikacja mniej), gdyby nie te drastyczne podwyżki przy rocznych abonamentach.

Eurosport player 44,50+50 za player bez reklam wychodziło 95zł rocznie. Teraz player bez reklam+eurosport ekstra na allegro można kupić za 159zł czyli wychodzi 109zł rocznie za eurosport ekstra w player.pl, a oni nie mają praw sportowych, które byłyby warte takiej opłaty....Przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły prasowe sugerowały że zostanie zamknięty od 13 stycznia, czyli by oznaczało że będzie to pierwszy dzień już bez ESPlayera...

 

30 minut temu, _Artek_ napisał(a):

a oni nie mają praw sportowych, które byłyby warte takiej opłaty

 

Dla mnie Eurosport jest warty subskrypcji punktowo. Sezonowo.

 

Przede wszystkim najważniejszym punktem jest sezon skoków narciarskich. Niektóre z kwalifikacji są dostępne TYLKO na playerze. Dodatkowym bonusem jest możliwość oglądania konkursów bez jakichkolwiek przerw na reklamy. Samo to nie byłoby motywacją do zakupu, ale jak już się kupuje ze względu na te kwalifikacje, to zawsze przyjemniej się ogląda bez reklam.

 

Drugim punktem są igrzyska olimpijskie, ale to tylko raz na dwa lata, a właściwie to raz na cztery, bo zimowe i tak wypadają w tym samym czasie co sezon skoków narciarskich. Bardzo dobrze że te prawa ma Eurosport a nie jakiś Polsat, bo tak wielu feed'ów ile zdarza się podczas IO, nie jest w stanie obsłużyć ŻADEN nadawca telewizyjny (w szczytowym momencie na IO w Tokio naliczyłem 36 wydarzeń jednocześnie).

Polsat jak miał Wimbledon to poświęcił na to wszystkie swoje kanały sportowe, łącznie z Premium i Premium PPV, a i tak byli w stanie pokazać tylko około połowy zmagań. Do takich rzeczy to tylko i wyłącznie streaming, oczywiście warto najważniejsze wydarzenia pokazywać w TV (ES robi na tę okazję ileś dodatkowych kanałów - na LIO Tokio było łącznie 9, na ZIO Pekin łącznie 5.)

Jeszcze TVP pamiętam że jak miało full prawa do ZIO w Soczi 2014, to stanęli na wysokości zadania. Była specjalna strona, kalendarz transmisji i wszystkie rzeczy jakie tylko były w którejkolwiek z dyscyplin, można było obejrzeć online, niezależnie od możliwości czasowych stacji linearnych.

Prawdopodobnie także Viaplay byłby w stanie wszystko pokazać. Można się śmiać, ale mają na LE i LKE ponad 30 równoległych feedów i nie olewają żadnego meczu.

Także mam nadzieje że głównym nadawcą IO nigdy nie zostanie nadawca inny niż TVP, Eurosport albo Viaplay. Broń Boże Canal+, Polsat, Eleven!!!

 

Czasami jeszcze zdecyduję się na Eurosport jak są szlemy tenisowe, ale to niekoniecznie, bo często one są po nocach, a zresztą duża część najciekawszych spotkań (interesują mnie praktycznie wyłącznie mecze Polaków) i tak idzie na głównych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie działa, przynajmniej na stronie, nie mam jak sprawdzić aplikacji teraz.

 

Przychodzą też maile ze zwrotem środków za subskrypcję, tylko w moim przypadku coś namieszali chyba i dostałem tylko ponad złotówkę zwrotu. a jeszcze zostało kilka miesięcy z rocznego planu :D Sprawdźcie, czy u was też nie robią jakichś machlojek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...