Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj portal Eurosport Player dostał odświeżony layout. Pojawiła się też osobna podstrona olimpijska, na której ramówka jest rozpisana aż do końca igrzysk (chociaż ostatnie dni prawdopodobnie jeszcze nie w pełni uzupełnione).

Przeglądając ramówkę na pierwsze dni rywalizacji dostrzegam bardzo dużą liczbę równoległych transmisji. Sądzę że to rozwiewa wątpliwości i w tym serwisie najprawdopodobniej również będą wszystkie transmisje.

Tylko nie ma bezpośrednich linków do kanałów linearnych, ramówka jest rozpisana na poszczególne transmisje. Od zawsze tak było na tym portalu. Można było oglądać linearny ES 1 i 2, ale trzeba się było wstrzelić w aktualnie nadawany program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że pogłoski o końcu eurosportplayera  są mocno przesadzone ta aplikacja jest dostępna  w całej europie nie mogą od tak przenieść jej do player.pl (tylko na polskim rynku) jedyną opcją w przeniesienia eurosport playera do player.pl byłoby połączenie subskrybcji eurosportplayera z subskrypcją discovery+ swoją drogą brak niezależnej od player.pl subskrybcji discovery+ to też jakaś anomalia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na android tv (telewizor Philips) mało płynnie działa mi player. Nie jest to klasyczne klatkowanie tylko spowolnienie ruchów np. zawodników, wolniejsze przesuwanie się krajobrazu (przy kolarstwie). Wylączyłem upłynniacze, nic nie pomaga. Zamiast wi fi, połączyłem kablem (rj45) i też nic to nie pomogło. Prędkość raczej nie jest problemem, mam światłowód (300 mb\s). Dodam, że w ipli też jest widoczne spowolnienie ruchów, ale dużo mniejsze i można oglądać, natomiast w playerze uniemożliwa to oglądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, hesse napisał:

Na android tv (telewizor Philips) mało płynnie działa mi player. Nie jest to klasyczne klatkowanie tylko spowolnienie ruchów np. zawodników, wolniejsze przesuwanie się krajobrazu (przy kolarstwie). Wylączyłem upłynniacze, nic nie pomaga. Zamiast wi fi, połączyłem kablem (rj45) i też nic to nie pomogło. Prędkość raczej nie jest problemem, mam światłowód (300 mb\s). Dodam, że w ipli też jest widoczne spowolnienie ruchów, ale dużo mniejsze i można oglądać, natomiast w playerze uniemożliwa to oglądanie.

Ja również to przerabiałem.Stosowałem dokładnie to samo co ty.Niestety na telewizorach z android tv aplikacja Eurosport Player tak działa i nie da się z tym nic zrobić.Ja mam tv philips z 2019 roku.Jedyne co mogę ci polecić to sposób,który wyglada następująco jeżeli masz w tv wbudowany chromecast to korzystając z komputera z przeglądarką Chrome możesz przesłać obraz ze strony internetowej Eurosport Playera na telewizor.Gdy na stronie Eurosport Playera włączysz transmisje to w lewym górnym rogu odtwarzacza będzie ikonka telewizora z trzema falami klikasz w to,następnie w prawym górnym rogu przeglądarki wyświetli ci się belka gdzie chcesz przesłać obraz wybierasz z listy.Na liście wyświetli ci się nazwa twojego modelu telewizora.Tezeba chwilkę poczekać i za moment powinien ci się wyświetlić obraz z transmisją na telewizorze.Ja tak oglądam i wtedy mam jakość hd i płynny obraz.

Edytowane przez filip932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie piszę tak.

Równoległe live streamy z największych aren sportowych bez reklam* (dostępne podczas transmisji na żywo)

* Z wyjątkiem kanałów telewizyjnych dostępnych w pakiecie, które mogą zawierać reklamy.

Wiec może są jakieś reklamy ale te dodatkowe transmisję poza Eurosport 1 i 2 to pisze że bez reklam .

W każdym razie ja mam 9 Eurosportów w kablówce wiec mi to niepotrzebne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 15:03, _Artek_ napisał:

albo dokupić apple tv 4k tam z żadną aplikacją nie ma problemu :D 

Jesteś pewien? Sprawdziłeś jak działa 50FPS w Eurosport Player na Apple TV 4K, jak wygląda płynność ruchu, czy tylko zachwalasz to urządzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo, że z polskim komentarzem jest tylko to co leci na eurosporcie 1 i 2. Przynajmniej tak mi wychodzi aktualnie, dopiero wykupiłem dostęp (bezpośrednio przez stronę eurosport playera). Mogli się bardziej postarać jeśli chodzi o oprawę imprezy. Na dodatkowych kanałach w kablu i cp też jest brak komentarza? Chociaż angielski powinien być na każdej dyscyplinie. 

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...