Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak a propos Eurosport Playera. Ostatnio były jakieś wyścigi kolarskie, które można było oglądać tylko w tym playerze. W telewizji nie było dla nich miejsca. Te wyścigi były z polskim komentarzem. Czyli idzie nowe i plater będzie miał treści niedostępne na dwóch głównych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Igę Świątek komentował Karol Stopa i chyba lepiej byłoby oglądać ten mecz bez jego komentarza. Praktycznie cały mecz to było grzebanie w statystykach. A jak już popatrzył na kort to gadał głupoty. Jakiemuś trenerowi który współkomentował nie powalał dojść do głosu. Zresztą tamten wolał przemilczeć wypowiedzi głosu Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich od jakiegoś czasu mam problem z ta usługą na telewizorze  samsung.O toz w momencie gdy tv na chwile straci polaczenie z routerem nastepuje buforowanie trasmisji,ktora trwa w nieskonczonosc-nigdy sie nie konczy.Pomaga tylko restart aplikacji-problem ten nie wystepuje z byt czesto,ale jednak jest dosc uciazliwy .Dziwne poniewaz w innych aplikacjach streamingowych po z bufowaniu transmisja jest wznawiana-a  w tej aplikacji wszystko sie zawiesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też dzisiaj myślę o wykupieniu abonamentu, na razie w formule miesięcznej - ze względu na sezon PŚ w skokach - żeby oglądać także kwalifikacje.

A widzę że też fuszerkę odstawiają w tym temacie, bo kwalifikacje dzisiaj (do konkursu sobotniego) są, ale kwalifikacji w niedzielę przed konkursem to już nie łaska pokazać, nawet jeśli byłyby na samej stronie a nie na ich kanałach. Pisałem dokładnie o tym w temacie Eurosport1 i Eurosport2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynkach w Europie, gdzie discovery+ zostanie uruchomione w 2021 roku, w ofercie serwisu znajdzie się kolekcja Eurosportu, w tym: tenisowe turnieje Wielkiego Szlema, kolarskie Grand Tours, sporty motorowe, piłka nożna oraz sporty zimowe. Podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku, discovery+ będzie jedynym miejscem online, w którym kibice obejrzą każdą minutę tego wydarzenia – zarówno na żywo, jak i na żądanie.

Jeszcze w 2020 roku discovery+ będzie dostępne także w Polsce w ramach oferty player.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.pepper.pl/promocje/eurosport-player-13-miesiecy-za-5950-zl-zamiast-104-zl-341587

Może komuś się przyda promocja z czarnego piątku dodatkowo płatność zostanie pobrana dopiero po zakończeniu obecnej subskrybcji czyli u mnie pod koniec marca od 2 lat mam eurosport player za 50% ceny rocznego abonamentu   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, _Artek_ napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/eurosport-player-13-miesiecy-za-5950-zl-zamiast-104-zl-341587

Może komuś się przyda promocja z czarnego piątku dodatkowo płatność zostanie pobrana dopiero po zakończeniu obecnej subskrybcji czyli u mnie pod koniec marca od 2 lat mam eurosport player za 50% ceny rocznego abonamentu   

Mi to wygląda na ofertę próbującą przyciągnąć osoby chcące zrezygnować z odnawialnego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ja próbowałem i u mnie działa mam subskrypcje do marca 2022  a odkąd wprowadzili 50 klatek to uważam że 3,66 miesięcznie to nie dużo i mimo że mam eurosport w pakiecie sat i ipla mix to mam jeszcze playera bo niestety to co robią na kanałach eurosportu widać że jest nastawione na wykupienie playera...... praktycznie tylko szlemy pokazują w całości a tak to zmieniają transmisje kiedy im się chce poza tym marzy mi się 4k w eurosport playerze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...