Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2023 o 09:03, _Artek_ napisał(a):

Bo 13 stycznia jest dzisiaj do godziny 23:59? :D
Przeniesienie do player.pl nie byłoby aż takie złe (jedna aplikacja mniej), gdyby nie te drastyczne podwyżki przy rocznych abonamentach.

Eurosport player 44,50+50 za player bez reklam wychodziło 95zł rocznie. Teraz player bez reklam+eurosport ekstra na allegro można kupić za 159zł czyli wychodzi 109zł rocznie za eurosport ekstra w player.pl, a oni nie mają praw sportowych, które byłyby warte takiej opłaty....Przynajmniej dla mnie.

Mają dużo mniej i nie stawiają już na ciekawe konkurencje typu zawody drwali, Agility, albo azjatyckie mistrzostwa w pokonywaniu przeszkód.

 

Latem mają lekką atletykę i kolarstwo. Całym rokiem snooker i piłkę ręczną klubową. A zimą sporty zimowe, choć niektóre już stracili na rzecz Polsatu i TVP.

 

Prawa można sprawdzić na taksiegra.

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 05:07, bredny napisał(a):

Mają dużo mniej i nie stawiają już na ciekawe konkurencje typu zawody drwali, Agility, albo azjatyckie mistrzostwa w pokonywaniu przeszkód.

 

Latem mają lekką atletykę i kolarstwo. Całym rokiem snooker i piłkę ręczną klubową. A zimą sporty zimowe, choć niektóre już stracili na rzecz Polsatu i TVP.

 

Prawa można sprawdzić na taksiegra.

Ja płace głównie za żużel i ta oferta za 159zł (zakup kodu na mediaexpert) jest dla mnie bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czy ktoś mający Eurosport w Playerze może mi powiedzieć czy są tam do odtworzenia transmisje VOD ( czyli takie , które się już zakończyły ) Bo z opisu na ich stronie wynika że tylko na żywo i 2 godz. wstecz. A na tym jako wieloletniemu użytkownikowi starego Eurosportplayera najbardziej mi zależy. Nie mogę oglądać wyścigu kolarskiego na żywo w robocie a dopiero wieczorem po powrocie do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, piwalek1 napisał(a):

Czy ktoś mający Eurosport w Playerze może mi powiedzieć czy są tam do odtworzenia transmisje VOD ( czyli takie , które się już zakończyły )

Wszystkie transmisje z Eurosportów 1 - 2 oraz dodatkowych, dostępne są z siedmiu ostatnich dni w programie tygodniowym. W Eurosport Player był trochę łatwiejszy dostęp do programu tygodniowego niż w Eurosport Extra. Na Apple Tv jest filtrowanie, gdzie to jest a na Android to chyba trzeba zjechać na sam dół ,,kafelków" żeby sobie obejrzeć to co cię interesuje z ostatnich siedmiu dni.

Oczywiście jest też bogate VOD transmisji nawet z przed kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...