Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.07.2021 o 13:21, michael112 napisał:

Gdzieś słyszałem że na dodatkowych Eurosportach jest polski komentarz. Niestety, są dostępne tylko w niektórych kablówkach i w Cyfrowym Polsacie.

Miały być w Playerze i... nie ma.

Są w Player.pl
Polski komentarz pojawia się sporadycznie. Są ogromne kłopoty z dźwiękiem, synchronizacją obrazu z dźwiękiem. Niestety nie jest to zrobione na przyzwoitym poziomie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rychło w czas, bo już prawie koniec olimpiady, Discovery dołączył do ES Player wszystkie kanały linearne: Eurosport 1 aż do 9. Są udostępnione na głównej stronie portalu.

Do tej pory w tym serwisie nie udostępniano dodatkowych Eurosportów, natomiast aby znaleźć główne, trzeba było wejść w aktualną pozycję ramówkową tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden atut, który ma Eurosport Player względem Playera TVNowskiego, który w czasie igrzysk - gdy masz multum jednoczesnych transmisji - nie jest bez znaczenia:

można sobie odpalić na komputerze ileś kart przeglądarki z transmisjami różnych wydarzeń i przechodzić między tymi kartami, poglądając na bieżąco co się dzieje.

W Playerze za chwilę by Ci wyłączyli że można max 2 jednocześnie. Przy igrzyskach powinno się odstąpić od tego limitu na transmisjach sportowych. Człowiek płaci za pakiet za wszystko z igrzysk, to ze względu na równoległe transmisje powininen móc oglądać w formie takiego multistreamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ES Player nie wspiera Google TV. Stąd ten problem. Jeszcze 3 mies. temu poprzednia wersja aplikacji ES Player nie działała poprawnie z pilotem na Android TV 9.0.

Chyba będą zakopywać tę aplikację.

Wspierane urządz. i systemy:

https://help.eurosport.com/hc/pl/articles/360009615660-Jakie-urządzenia-są-obsługiwane-przez-Eurosport-i-Eurosport-Player-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako promocja pojawil sie dostep do Eurosport Player + Player w ramach Zimowego Pakietu Sportowego. Dostęp do 31.03.2022 a zatem bedzie mozna zobaczyc m.in.  PS w sportach zimowych, ZIO w Pekinie, Australian Open 2022 czy wszystkie mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Dodatkowo  produkowane kwalifikacje niedzielne do zawodow PS w skokach, które to kwalifikacje nie  beda transmitowane w telewizji.
https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/promocje

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z VPN mógłby sprawdzić czy logując się z innego kraju można wykupić np. roczną subskrypcję ESP? Mam konto ale nie mam subskrypcji. I czasem jak wchodzę to pojawia mi się oferta 70 zł za rok z jakimś niemieckim opisem. Ale kiedy chcę ją wykupić to pojawia się komunikat że jej nie ma i przenosi mnie do płatności 15 zł/mc. Może z VPN można zrobić taki myk?

 

 

W dniu 15.11.2021 o 19:47, aboutreka napisał:

Jako promocja pojawil sie dostep do Eurosport Player + Player w ramach Zimowego Pakietu Sportowego. Dostęp do 31.03.2022 a zatem bedzie mozna zobaczyc m.in.  PS w sportach zimowych, ZIO w Pekinie, Australian Open 2022 czy wszystkie mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Dodatkowo  produkowane kwalifikacje niedzielne do zawodow PS w skokach, które to kwalifikacje nie  beda transmitowane w telewizji.
https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/promocje

Gdzie tam jest oferta na Eurosport Player? To bardziej Player z funkcjonalnością i ofertą jak Eurosport Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aboutreka @G2000

Tak, to jest oferta Playera.

Eurosport Player sobie istnieje, i to wszystko. Oficjalnie nie ma nawet linka do rejestracji - przekierowują na Playera. Prawdopodobnie da się wykupić subskrypcję jak się ją miało kiedyś wcześniej, albo poprzez bezpośredni link, który ktoś wrzucał na naszym forum. 

Jeśli chodzi o zawartość, to transmisje live są takie same, włącznie z tymi niedzielnymi kwalifikacjami. Wg mnie strumienie tych transmisji w Playerze są zaciągane z systemu ES Playera, to jest tylko opakowane layoutem Playera.

Ale z drugiej strony, stary ES Player ma większą bazę archiwalnych transmisji VOD, których już nie zaciągnęli do Playera.

W sumie szkoda że nie da się kontem z Playera po prostu zalogować na starą stronę ES Playera.

Niewykluczone że będą stopniowo ES Playera wygaszać, tylko ta strona jest z tego co wiem ogólnoeuropejska i muszą to skoordynować. W innych krajach jest z tego co wiem "Discovery+" i to on zapewne przejmie ES Playera, no a u nas to jest Player.

Chociaż zapomniałem że jeszcze będzie fuzja z Warnerem i tutaj także HBO MAX wchodzi w grę. Także w sumie to nie wiadomo, który serwis docelowo jaką zawartość przejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...