Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie wydaje ich na byle głupoty, tylko powoli i skrupulatnie. A pieniądze (zresztą nie tylko w Pulsie, ale i wszędzie) to nie tylko zakup i emisja produkcji, to także wypłaty dla pracowników, pokrycie kosztów opłaty koncesyjnej itd. Natomiast pchać praktycznie całego majątku w jedną produkcję się nie opłaca - to zbyt duże ryzyko, które mogłoby się nie zwrócić finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam ''Mazurską Noc Kabaretową'' w TV Puls i powiem, że realizacja jest taka sama jak w TVP - nawet scenografia jest chyba z zeszłego roku.

Tegoroczna scenografia to chyba jest na cześć nowego nadawcy - widzę nawiązanie do loga stacji.

Przy okazji, są także duże balony z logami obydwóch Pulsów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że co niektórym brakowało Rosiewicza i Kabaretu pod Egidą lub "W tyle wizji", ale "Mazurska Noc Kabaretowa" była bardzo udana. Jak zwykle, poziom skeczy raz większy, raz mniejszy, ale ogólnie na plus.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ogląda wszystkie gale i programy kabaretowe to może był rozczarowany i znudzony, gdyż znał już te skecze. Jednak jakby ich nie znał to gala była chyba OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaret z Sopotu był super. :)  Zajezdnia BOR była super.

Polsat się postarał, co nie znaczy, że Puls dał plamę.

W Mrągowie wymiatała Kasia Pakosińska (skecz z winem).

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że skecze to kwestia kabaretów ,a nie stacji. Zawsze to jakaś nowość i urozmaicenie oferty stacji. Zobaczymy, jak wypadnie kolejny kabareton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten kabareton podobał i oglądałem do końca, a co ważne, nie przerywali co chwilę na reklamy, jak w Polsacie, bo tam to była tragedia z reklamami, że nie chciało mi się dłużej oglądać gali kabaretowej, jak tam była. Trochę się dziwnie oglądało to w Pulsie, ale dobrze i przyjemnie, nie walili tyle reklam, jak w Polsacie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skecz o Islandczyku (Ani Mru Mru) był nieudany.

Był jak najbardziej udany

Mi się ten kabareton podobał i oglądałem do końca, a co ważne, nie przerywali co chwilę na reklamy, jak w Polsacie, bo tam to była tragedia z reklamami, że nie chciało mi się dłużej oglądać gali kabaretowej, jak tam była. Trochę się dziwnie oglądało to w Pulsie, ale dobrze i przyjemnie, nie walili tyle reklam, jak w Polsacie

Reklamy były tak samo puszczane, jak w Polsacie.

To jest mit, że Polsat daje najwięcej reklam, ale widzę, że niektórzy są przekonani, że to święta prawda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy były po każdej części kabaretonu, czyli co około 45 minut, tak jak było to w poprzednich latach. Tylko po prostu myk był taki że Puls zaczął równo o 20:00, a Dwójka jednak zaczynała transmisję około 20:10-15. Co do tego że się skecze powtarzają - tak jest na wielu imprezach, poza tym Mrągowo od kilku dobrych lat traktuje się jako pewne podsumowanie sezonu, więc formacje prezentują te numery, które się spodobały widzom (tak jak kabaret Jurki na przykład, który prezentował skecz o grillu w maju bodajże podczas "Kabaretu na żywo").

 

Z tego co widziałem, a nie oglądałem całego programu, bo ostatniej części nie miałem okazji zobaczyć jak na razie, to nie jest źle. Może to nie jest to samo co na przykład w okresie 2008-10, trzy edycje pod rząd, które uważam za świetne, albo ta z 2015 roku, która również była bardzo dobrze wykonana, ale jednak nie ma się tu czego wstydzić. Realizacja telewizyjna na dobrym poziomie, więc myślę że Puls może się już szykować do Kabaretobrania. Chociaż niedawno zniknęła informacja że to Puls będzie transmitować, więc jeszcze coś tam uzgadniane. Ale jeśli jednak zostaną w Zielonej Górze przy Pulsie, to myślę że też to dobrze będzie wyglądać, a na pewno skład będzie nieco inny, bo tam głównym trzonem są formacje z "Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to animowany serial fantasy   :).

Wiedźmin, Pierścień Księżnej Anny ,Kajko i Kokosz.

Jakiś serial  sensacyjny a nie paradokument.

 

Kasa i jeszcze raz kasa, Misiu!

 

Jeden dzień zdjęciowy zwykłego serialu/filmu fabularnego zaczyna się od 100 tys. zł. A tu jeżeli mają być jeszcze kostiumy, scenografia i efekty specjalne, to budżet nieskończony.

 

Paradokumenty są tanie w produkcji, bo aktorzy to amatorzy z ulicy, którzy jak dostaną 1000 zł za 5 dni zdjęciowych, to skaczą z radości. Do tego mało ekipy - wystarczy kamerzysta, dźwiękowiec, makijażystka-stażystka, reżyser-debiutant i jeszcze parę innych osób. 10-15 osób na dzień. I teraz każdemu dać średnio po 200-300 złotych.

 

Przy serialu fabularnym aktor znany ceni się. Standardowe stawki aktorskie dla mniej znanych to 1000-2000 złotych za dzień. Gwiazdy VIP (czyli takie, że wszyscy chcą mieć z nim zdjęcie lub autograf), to wtedy należy dopisać jeszcze jedno zero do tych stawek (10 000 - 15 000). Do tego ekipa musiała być większa. 50 osób lub więcej. Scenografia, rekwizyty, charakteryzacja. Czy to wszystko dostaje się za darmo?

 

Netflix poinformował, że na najbliższy rok w swoje seriale wrzuca 6 miliardów dolarów. Jeżeli w warunkach polskich mielibyśmy kręcić podobne rzeczy, to na jedno porządnego "Wiedźmina" musielibyśmy dać 10-20 milionów złotych.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...