Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiń swoją myśl, bo nie wiem o co Ci chodzi.

 

Eh człowieku nie wiesz co sam piszesz? Chodzi mi o to że ani Polsat ani TVN nie puszcza nowych hitów w naziemnej tv tylko puszczają je inne kanały typu Cinemax czy tam HBO i inne które nie są dostępne w NTC. A taki Polsat czy TVN mogą sobie puścić hit z 2012 albo jakąś kaszane z 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargi i zażalenia są głównie przez to co Puls wyprawia, m.in. przerywanie seriali, programów w połowie emisji i emisja od początku, przesuwanie ich z dogodnych pór na niedogodne np. poranne, nocne lub całkowite wyrzucanie ich z ramówki po kilku dniach/tygodniach. Gdyby było normalnie jak w innych stacjach to skarg i żalów na tę stację byłoby mało, mniej.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh człowieku nie wiesz co sam piszesz? Chodzi mi o to że ani Polsat ani TVN nie puszcza nowych hitów w naziemnej tv tylko puszczają je inne kanały typu Cinemax czy tam HBO i inne które nie są dostępne w NTC. A taki Polsat czy TVN mogą sobie puścić hit z 2012 albo jakąś kaszane z 2015.

Bzdury piszesz. Polsat i TVN potrafi dać film ok dwa lata po premierze kinowej i to nie jakąś kaszane, jak napisałeś, a blockbuster. Na kanałach premium film jest niecały rok po premierze.

 

Zobaczymy jak to będzie wyglądało na Pulsie, jakiś czas temu podpisali umowę z Sony na niektóre nowości filmowe.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą napisy końcowe w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" zostały wyemitowane bardzo szybko razem ze zmontowanymi fragmentami filmu. Napisy były u dołu zajmując mniejszą część ekranu. Po dosłownie kilkunastu sekundach pojawiła się już "normalnie" scena końcowa. Tego oryginalnie nie było, ewidentnie musieli to zmodyfikować. Tak jakby chcieli skrócić te napisy i skrócili. Ja osobiście oglądam napisy końcowe. :-) A ten film obejrzałem cały chyba już trzeci raz.

Edytowane przez Gość54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna telewizja. Myślą, że jak sobie poprzestawiają z pięć razy godziny emisji, to im oglądalność skoczy o milion procent...

Tam chyba Dąbski rządzi a nie  dyrektor programowy.

Fajny serial szkoda by było żeby go zdjeli z anteny.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nawet w miarę pasują te wspomniane nowe pory emisji "Lekarzy na start", ale to jest znacząca zmiana godziny. Niektórzy nie będą mogli premierowo go obejrzeć.

 

Edycja: Aha i poza tym zostałem stałym widzem tego serialu od pierwszego odcinka.

Edytowane przez Gość54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś czytałem to "Lombard" ma tak około 200 tysięcy widzów, natomiast "Lekarze na start" to wynik około 60 tysięcy widzów. A to, że twierdzą iż na usilne prośby widzów przenieśli... cóż, może i coś w tym jest, ale bardziej skłaniałbym się do tego, iż jest to wersja na użytek fanpage'a. W końcu nie napiszą na swojej stronie "słuchajcie, dajemy serial wcześniej bo się bardzo słabo ogląda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili tak jak pisałem, czyli powtórka i po niej premiera. Ja już się szykowałem do "Lekarze" na start o 19:25. Tylko najpierw muszę obejrzeć zaległe nagrane odcinki. 20:00 i 20:50 najlepiej niech dadzą seriale w Pulsie 2, a w TV Puls o 15:00 i 15:50. Bo po 16:30 jest Koło fortuny, "19+", czy "Na ratunek 112".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność nowych seriali, po 3 tyg. emisji: 

''Lombard, życie pod zastaw'' - 261 tys. widzów (2.34%, gr. 4+ / 3.21%, gr. 16-49)

''Lekarze na start'' - 116 tys. widzów (0.90%, gr. 4+ / 1.19%, gr. 16-49)

 

źródło: Press.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zła decyzja, że "Lombard" po części rywalizuje z popularnym serialem "Policjantki i Policjanci" TV4. A jeszcze go przesunęli na 18:40, że emisje obu seriali jeszcze bardziej na siebie nachodzą. Np. moi rodzice oglądają od 18:40 "Lombard", a o 19:00 przełączają na TV4, choć to oczywiście nie wyznacznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że będą to wybrane odcinki.

Jednak odwołuję to, wcześniej miały być wybrane odcinki "Columbo". Teraz, nie licząc odcinków pilotażowych, emitują od początku po kolei.

 

Za wcześnie ich pochwaliłem, teraz przesunęli ten serial na 07:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niewykorzystany potencjał jest to wiadomo od kilku lat. Tyle tylko że problem jest w czym innym. Wyłożyli kasę na dwa seriale swojej produkcji, myśląc że będą to hity, a wyniki oglądalności są mizerne. Więc jeśli obecnie ich jedna z nowych produkcji ma nieco ponad ćwierć miliona widzów, a druga jeszcze mniej, to zapewne nie zachęci stacji do wchodzenia w kolejne nowe produkcje. Nie mówię, że pomysł na polski serial fantasy jest zły, bo scenariusz można by było zaczerpnąć z literatury, a trochę jednak mamy dobrych pisarzy w tej działce. Tyle tylko że takiego serialu nie nakręci się po taniości, nie da się też tego w formie doku-soapu zrobić. A i też nie wiadomo czy by widownia przyjęła taki serial. Fani fantastyki - może i tak, choć to jest wybredna grupa odbiorców. Ale reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...