Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz Dąbski zaczął obwiniać Cyfrowy Polsat za to, że spadły zyski TV Puls. Nie wiem jak wy, ale dla mnie jest to zdecydowanie śmieszny człowiek.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-puls-ze-spadkiem-wplywow-i-zysku-dariusz-dabski-wini-za-to-cyfrowy-polsat

To najpierw niech się weźmie za naprawę stacji  poszuka nowych inwestorów oraz kupi nowe filmy i seriale

Powinien zatrudnić dyrektora programoego a nie sam wszystkim rządzić

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego nowego inwwstora ma poszukać skoro doskonale sobie radzi, no faktycznie mogłby Polsat nim zostać bo mało mamy Świata wg. Kiepskich na kazdej stacji... TV Puls to póki co jedyna ostoja i alternatywa wśród tego całego [beep]izmu typu programy, paradokumenty i seriale wałkowane ze sto razy polsatu i tvn.

 

Wy się dziwicie małej prywatnej TV Puls że obwinia Cyfrowy Polsat że ich przenieśli z miejsca 84 na 157 a ogromnego molocha Polsatu Superstację w NC+ przesuneli pare oczek niżej z pozycji 14 na 46 i wielce się dziwią że im spadły wpływy mimo że ponad 50% ramówki tej stacji to telezakupy.

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w USA powroty się sprawdzają, np. amerykańskiego ''Idola'' po zmianie stacji (z FOX do ABC) i jury. A co do nowego teleturnieju to dobrze, że TV Puls wreszcie wypuści jakiś swój program - choć kiedyś były już plotki o reaktywacji ''Idź na całość'' właśnie w TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marcin Wójcik z kabaretu ''Ani Mru Mru'' będzie prowadzić teleturniej ''Następny proszę'' - poinformowano o tym przed chwilą na konferencji ramówkowej TV Puls, która jest transmitowana na FB.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie leci na TV Puls kabareton z Lidzbarka Warmińskiego i powiem, że jest on zbyt słaby - razem ze skeczami oraz akustyką. Nawet publika się nie bawi.


Kabareton z Lidzbarka Warmińskiego będzie też w przyszłym roku w TV Puls - zapowiedzieli na koniec prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem całkiem sporą część tej imprezy, większość numerów była już grana kilkukrotnie przy innych okazjach, niektóre były w sumie nawet śmieszne, jak np. skecz Konia Polskiego, ale jednak to nie było wybitnie wspaniałe. Ot, tak w sam raz na nudę wakacyjną, jeśli nic lepszego się nie trafi.

Inna sprawa, że akurat Lidzbark od kilku ładnych lat nie wybijał się ponad przeciętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja sam pamiętam kabareton z 2014 roku który prowadził Neo-Nówka i powiem, że był on zdecydowanie dużo lepszy (nawet jeśli wystąpiła tam Cleo, która wtedy śpiewała jeszcze z Donatanem).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny dla mnie dobry skecz był Łowcy.B - Poczta. Reszta sama nudna, widownia wcale się nie śmiała. Prowadzący prowadzili to tak, jak by tam byli za karę. Pulsowi się trafiają kabaretony z nudnymi i mało śmiesznymi artystami. 

 

Lidzbark śmieszył jeszcze parę lat temu, kiedy imprezę prowadziła Neo-Nówka. Teraz chyba ich nie było i widać tego efekty.

Nie było Neo-Nówki. A dziwne, bo oni praktycznie co rok w Lidzbarku byli.


Neo-Nówki na tej imprezie nie ma chyba od tego momentu, w którym przejął ją Puls, czyli teraz 2 rok będzie.

Rok temu żadna stacja nie pokazywała Lidzbarka, w 2016r był to Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no w sumie racja, nie było rok temu nawet transmisji. Ale jak przeglądałem listę artystów, bo impreza się odbyła, to już wtedy nie było Neo-Nówki.

 

Co do prowadzenia, to mi się to wydawało lekko nieskoordynowane. Nie wiem, po co przy każdej zapowiedzi powtarzać "dzisiaj mówimy o tradycji". Wystarczyłoby raz na część programu, przy jej rozpoczęciu.

 

A z tym że się Pulsowi trafiają... to może nawet nie tyle Pulsu wina, bo oni zapewniają tylko obsługę medialną i okienko do pokazania, ale raczej twórców samych widowisk. Mrągowo nawet za czasów Dwójki było różne w różnych latach (chociaż więcej trafiało się tych dobrych edycji niż złych).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...