Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale nie trudno zmienić kanał TV Puls na PULS2? Filmy w weekend, czy tam wieczorami - TV Puls, seriale i rozrywka - PULS2.

 

Hitem jutrzejszego dnia z pewnością będzie adaptacja opowiadania Stephena Kinga ,,Skazani na Shawshank" o 20:00.

 

Jakby co to kolejne emisje we wtorek i w piątek w Puls 2 :)

Piszesz tak, jakby żaden inny nadawca nie nadawał powtórek. W TVP jest tak samo.

Ale nie 3 razy w tygodniu. Jeszcze nie dawno pisaliscie ze nie kazdy ma Puls 2. CP brak analogi kablowek brak. A Puls i Puls 2 daje powtorki na obu premiery na jednym. Loga niejednolite amatorszczyzna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Puls i Puls 2 daje powtorki na obu premiery na jednym.

Bo widocznie w tej chwili jest taki, a nie inny model biznesowy tych telewizji. Weź pod uwagę to, że po cyfryzacji każda szuka swojego miejsca na rynku, powoli walczy o widza. Nie jest sztuką władować miliony w program, a finalnie mieć 1 proc. udziału w rynku. Zarówno Puls jak i Puls 2 muszą określić swoją niszę, która zostanie stałym widzem obu stacji. Niestety, to temat dla ludzi bystrych, proponuję się nie udzielać.

 

Loga niejednolite amatorszczyzna

Rzeczywiście, logo jest wyznacznikiem profesjonalizmu/amatorszczyzny. Drugi @Logomaniak się odezwał :lol: Niestety nie masz racji. I zastanawiam się czemu nagle wyciągnąłeś ten problem... nie wiedziałeś czym uzupełnić swój post? Nie wiem kolego, ale po raz kolejny pokazałeś, że nie masz nic nowego do powiedzenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi o duzych nakladach finansowych tylko o emisji tych samych pozycji wystarczyloby w Puls2 dawal pozycje ktorych nie ma w TV Puls albo emitowal seriale raz tygodniu zas TV Puls niektore pozycje u siebie kilka razy np. Na zywo policyjne poscigi TV Puls nie jest nowa TV nadawala w analogu nie ma czego szukac jest to TV ogolna miejsca moze szukac PULS2 ale jak sie nie ma kasy sie inwestuje w jeden kanal drugi jest bardziej powtorkowy ale nie powtarza tego samego jednoczesnie. Bo jak narazie uruchomienie Puls 2 pogorszylo ramowke TV Puls

 

Logo jest wizerunkiem kanalu ale jednoczesnie im mniej widoczne tym lepiej. POLSAT wedlug mnie ma najmniej widoczne fajne logo ma Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowy tez nie tylko ogólny a ramówka wygląda jak właśnie w kanale filmowym szczególnie w weekend.

 

Gdyby proporcje w ilości nadawanych rodzajów audycji nie zgadzały sie z koncesją (która określa stację jako ogólnotematyczną, z wyszczególnieniem, co, w jakim procencie musi nadawać taka stacja), to kanał już dawno by stracił koncesję, a nawet KRRiT uwagi im nie zwracała, a więc ramówka wygląda na taką, jak w kanale filmowym, tylko w twoim wyimaginowanym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu , ale mam wrażenie , że TV Puls nie wykupiła wszystkich 270 odcinków "Zbuntowanego Anioła" . Niby lektor mówi " odcinek 13 , 14" itd., ale wydaje mi się , że wydarzenia z odcinka np. 13 emitowane w TV Puls , w wersji emitowanej kiedyś na Polsacie były około odcinka 50 tzn. w wersji emitowanej na Pulsie następuje przeskok o kilkadziesiąt odcinków . Nie wiem , może mylę się , ale takie odnoszę wrażenie, że tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu , ale mam wrażenie , że TV Puls nie wykupiła wszystkich 270 odcinków "Zbuntowanego Anioła" . Niby lektor mówi " odcinek 13 , 14" itd., ale wydaje mi się , że wydarzenia z odcinka np. 13 emitowane w TV Puls , w wersji emitowanej kiedyś na Polsacie były około odcinka 50 tzn. w wersji emitowanej na Pulsie następuje przeskok o kilkadziesiąt odcinków .

Sprawdź na scs.pl. Tam masz odcinki nagrywane z Polsatu i porównaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktos, jesli miły, uswiadomić jakie są te nowe własne programy w TV Puls? Bo od wrzesnia po dzis dzień wiem TYLKO o Bankomacie, a miało byc tych programów własnych 3-4 z tego co pamiętam. Będe bardzo wdzieczny jesli mnie ktos uswiadomi jak te programy sie nazywają i kiedy są emitowane. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doliczyłem się dwóch: wspomniany "Bankomat" i program W. Cejrowskiego. Zapowiadano jeszcze kulinarny, ale nie pojawił się. Miał też być program "Ratownicy" w Puls2, ale po emisji pierwszego odcinka kolejne nie ujrzały światła dziennego, bo rzekomo trzeba było "dopracować formułę". Dopracowywanie trwa w najlepsze :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli wspomnieć o "Idź na całość"... no chyba, że to była tylko plotka... A z tym nowym programem Cejrowskiego, to bardzo interesujące. Ktoś w komentarzach napisał, że możliwe, że to będzie wznowienie "WC Kwadrans". Ja zaś podejrzewam przeniesienie "Wojciech Cejrowski. Po mojemu" do Pulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach napisał, że możliwe, że to będzie wznowienie "WC Kwadrans". Ja zaś podejrzewam przeniesienie "Wojciech Cejrowski. Po mojemu" do Pulsu.

Nie, że możliwe, tylko, że jest na FB profil zachęcający do wznowienia tego programu, a to dwie różne sprawy.

 

Z "Idź na całość" to oczywista plotka. Nie te czasy, nie ten rozmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlatego dopiero po 8 latach będzie w telewizji ogólnotematycznej. Dobrych polskich horror jest bardzo mało: ,,Przeraźliwe łoże", ,,Lokis. Rękopis profesora Wittembacha", ,,Markheim", ,,Medium", ,,Widziadło", ,,Dom Sary", ,,Wilczyca", ,,Powrót wilczycy" i ,,Powinowactwo". Ale tych w Pulsie nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...