Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kto w ogóle ogląda tą telenowelę o 13:30?. Chyba jedynie bezrobotni, emeryci i renciści, o ile na innej stacji nie znajdą czegoś ciekawszego.

 

Chyba aż bezrobotni, emeryci i renciści. Bezrobocie rośnie, a społeczeństwo starzeje się (bo nikt nie wpadł na to, że mamy kryzys demograficzny i trzeba jak najmocniej z nim walczyć!), a więc jeżeli rzeczywiście te grupy to target telenowel to strzał w dziesiątkę ze strony TV Puls ;).

 

Na przykład ja oglądam "Zbuntowanego Anioła " na TV Puls , a mam 26 lat , więc nie pisz , że tylko bezrobotni, emeryci i renciści oglądają tą telenowelę . Poza tym oglądałem tą telenowelę ze 2 razy gdy była emitowana na Polsacie czy TV4 . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od Pana Jacka odnośnie oglądalności "Zbuntowanego anioła", którą zamieścił na innym forum:

 

"Zbuntowany anioł" daje Pulsowi trzecią po TVN i Polsacie pozycję na rynku w czasie emisji.

Oba kanały TVP miały o prawie 30% gorszy SHR w czasie emisji ZA niż Puls.

 

Jednym słowem wielki sukces, co bardzo mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od Pana Jacka odnośnie oglądalności "Zbuntowanego anioła", którą zamieścił na innym forum:

 

"Zbuntowany anioł" daje Pulsowi trzecią po TVN i Polsacie pozycję na rynku w czasie emisji.

Oba kanały TVP miały o prawie 30% gorszy SHR w czasie emisji ZA niż Puls.

 

Wow, to musiało skończyć się sukcesem :) Może po ZA polecą inne telenowele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi też tu programów rozrywkowych typu śmiechu warte Idź na całość emitowane w latach 90-tych.Inne stacje tego niepuszczą wolą wałkować powtórki tak jak na ATM-ie.
W TV Puls programy archiwalne TVP i Polsatu? Chyba nie. Ciekawy jaki jest cennik tych programów...? Dużo łatwiej byłoby TVP Rozrywce odkopać takie programy, w dodatku "Śmiechu warte" jest na licencji ABC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmowy tez nie tylko ogólny a ramówka wygląda jak właśnie w kanale filmowym szczególnie w weekend. Zaś Puls 2 wygląda na bardziej ogólny dlatego bardziej mi sie podoba TV6 gdzie jest wszystko od seriali, przez rozrywkę, dokumenty, animowane po filmy. To samo TV4. Zresztą wystarczy zobaczyć ramówkę TV Puls i Puls 2 American Pie leci teraz, potem w czwartek i jeszcze w sobotę w Puls 2

 

Hitem jutrzejszego dnia z pewnością będzie adaptacja opowiadania Stephena Kinga ,,Skazani na Shawshank" o 20:00.

 

Jakby co to kolejne emisje we wtorek i w piątek w Puls 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale nie trudno zmienić kanał TV Puls na PULS2? Filmy w weekend, czy tam wieczorami - TV Puls, seriale i rozrywka - PULS2.

 

Hitem jutrzejszego dnia z pewnością będzie adaptacja opowiadania Stephena Kinga ,,Skazani na Shawshank" o 20:00.

 

Jakby co to kolejne emisje we wtorek i w piątek w Puls 2 :)

Piszesz tak, jakby żaden inny nadawca nie nadawał powtórek. W TVP jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...