Skocz do zawartości

MUX 6 (TVP)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, mingo napisał(a):

Nie w DVB-C a w DVB-T2. Nie rozumiem po co niektórzy usilnie chcą robić za ekspertów i pomagać kiedy nie mają odpowiedniej wiedzy. 

Nikt nie kreuje się na experta.  Pisałem o kablówce a nie naziemnej tv. Wystarczy czytać ze zrozumieniem o czym jest dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 07:05, dvbtowiec napisał(a):

Mało Prawdopodobne., gdyż cała oprawa jest z ramkami. Musieliby inwestować w nową oprawę dla kanału tymczasowego, co raczej na ten moment byłoby niezbyt ekonomiczne.

Wg mnie wystarczyło by zmodyfikować niektóre dżingle i dostosować je do loga bez ramek - takie przejście reklamy, ogłoszenie nadawcy itd. spokojnie mogłoby zostać takie jakie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.09.2022 o 09:46, September77 napisał(a):
 
 

To prawda! Te trzy kanaly powinny dostac miejsca na multipleksie ogolnopolskim w pierwszej kolejnosci! Liczę tez na cos w stylu Polsat Klasyka/Polsat Retro/Polsat Gold z klasycznymi produkcjami Polsatu i kanał młodzieżowy!

 

Polsat ma już wystarczająco dużo kanałów w NTC. Czas dać szansę innym nadawcom.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pavl6 napisał(a):

Polsat ma już wystarczająco dużo kanałów w NTC. Czas dać szansę innym nadawcom.

 

Jednak kanał od Polsatu z klasycznymi produkcjami z chęcią bym zobaczył! A może kanał filmowy od słonecznej telewizji też byłby dobry. W końcu mają bardzo bogatą ofertę. 

 

12 minut temu, Marek79 napisał(a):

Red Carpet

 

Ten kanał zdecydowanie zasługuje na miejsce w NTC. Zobaczmy jak jego ramowka wygląda już teraz, a co dopiero by było gdyby pojawili się w NTC. Normalnie Hollywood! 

 

14 minut temu, Marek79 napisał(a):

coś od Pulsu.

 

Całodobowy Puls Kids, albo Puls Teens! Ewentualnie całodobowy kanał Puls Kids, i blok młodzieżowy na Puls 2. No chyba że Puls 2 mógłby stać się kanałem bardziej serialowym

 

Stars.tv by się przydał! Takiego kanału muzycznego nam w NTC brakuje!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, September77 napisał(a):

 

Stars.tv by się przydał! Takiego kanału muzycznego nam w NTC brakuje!

Przydał by sie kanał muzyczny z prawdziwego zdarzenia w NTC! Polo TV i Eska TV to przy nim twory muzycznopodobne.

Szczerze Wam Powiem że ja bym sie dołożył Starsowi do koncesji naziemnej ( jak pewnie wiele osób z tego Forum)

Edytowane przez Simplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast brakuje  trzeciej stacji pomiędzy Polsatem a TVN oczywiście ze swoim programem informacyjnym , dobra publicystyką oraz dziennikarstwem śledczym.

Puls to nie ten target , Nowa TV wiadomo ZPR sprzedało ją Solorzowi.

Reszta no comment.

Ludzie ja ciągle robię swoje alternatywne rozpiski TV

1. Telewizja po 1989 roku

2.Telewizja bez PRL (W takiej alternatywie pierwsza prywatna TV mogłaby już wystartować w drugiej połowie lat 60 XX wieku)

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Mi natomiast brakuje  trzeciej stacji pomiędzy Polsatem a TVN oczywiście ze swoim programem informacyjnym , dobra publicystyką oraz dziennikarstwem śledczym.

To może tv republika - jakieś przymiarki na NTC Polsatu już robili

19 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Puls to nie ten target

Puls był kiedyś kanałem informacyjnym/miał pasmo informacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Czy na liście w Samsungu masz kanały takie jak  TVP Dokument HEVC, TVP Nauka HEVC, TVP Polonia HEVC , TVP Word HEVC, TVP Rozrywka HD HEVC? 

Nie mam. Antena jest ustawiona dobrze. Na starym tv mam TVP 4k a na nowym nie widzi kanału 46 i 47. Może to być usterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mixerszymiego92 napisał(a):

 Antena jest ustawiona dobrze.

Jeśli byłaby dobra antena to nie pisałbyś

4 minuty temu, mixerszymiego92 napisał(a):

Nie mam.

 

Poziom sygnału dla głowicy Samsunga jest zbyt niski, lub przesterowany wzmacniaczem, stąd MUX6 nie chce się zaprogramować.

Zatem musisz instalację antenową poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż na stronie https://emimaps.emitel.pl/ kanał DVB-T2 (test TVP) parametry dla odbioru w Twojej miejscowości.Kanał 46 z Kłodzka i Ślęzy Wrocław.Kanał 47 nie obsluguje tego muxu w polsce. Jeżeli potwierdzisz nr.kanału(częstotliwość) wyszukaj go ręcznie w telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartosz10 napisał(a):

To może tv republika - jakieś przymiarki na NTC Polsatu już robili

Puls był kiedyś kanałem informacyjnym/miał pasmo informacyjne

Wiem że Puls miał program informacyjny  :)  

Republika mi nie pasuje bo jest zbyt prawicowa,ja na ten kanał trafiam przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdopodobnie od Poniedziałku 19 grudnia 2022 roku po wyłączeniu przekazu TVP 4K TVP uruchomi przekazy TVP Kultura HD i TVP Kobieta HD w MUX6 by za kilka dni wygasić emisję ich w MUX8 DVB-T. Będzie to bardzo krótka emisja równoległa. Pewnie uruchomi je kosztem TVP Polonia HD i TVP World HD. Zapewne powrócą duble głównych kanałów: TVP1 HD, TVP2 HD i TVP Info HD z racji problemów z odbiorem kanałów na MUX3 DVB-T?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pablo21 napisał(a):

Pewnie uruchomi je kosztem TVP Polonia HD i TVP World HD. Zapewne powrócą duble głównych kanałów: TVP1 HD, TVP2 HD i TVP Info HD z racji problemów z odbiorem kanałów na MUX3 DVB-T?

A dlaczego mają być duble a jedyna emisja Polonii zabrana?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...