Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czytnik

I co z tego, że nadaje w naziemnej? Skoro będzie dostępna w platformie nc+ to niech będzie też i w Cyfrowym Polsacie!

Jest to wygodniejsze, bo wtedy wszystko mamy z satelity, bez konieczności "przełączania się" na telewizję naziemną.

To są kanały ogólnopolskie, więc powinny być dostępne u wszystkich operatorów.

 

To tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały nie są objęte zasadą must carry więc operatorzy uznali, że mogą je sobie troszkę zawłaszczyć i dogadać się z nadawcami, żeby je zakodować i uatrakcyjnić nimi ofertę, zwłaszcza, że jak sądzę MUX 8 nie dociera jeszcze do wielu odbiorców. Myślę, że za jakiś czas wszystkie 4 nowe kanały, będą na obu platformach, ale początkowo Cyfrowy Polsat będzie się chwalił obecnością np. ZOOM TV a nc+ NOWA TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Nowa nadaje w naziemnej - to po co mi kodowanie w CP?

A czy Cyfrowy Polsat nadaje naziemnie czy satelitarnie? Poza tym, nie wszyscy chcą się bawić w dwa dekodery lub w przełączanie między sygnałami w telewizorze, albo nawet niektórzy po prostu nie mają naziemnej na rzecz satelity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie wszyscy chcą się bawić w dwa dekodery lub w przełączanie między sygnałami w telewizorze, albo nawet niektórzy po prostu nie mają naziemnej na rzecz satelity ;)

 

Dokładnie! Ja np. aktualnie nie mam podłączonej anteny naziemnej. I w zasadzie nie spieszy mi się z tym. Dla mnie naziemna telewizja w Polsce, tzn. jej oferta, jest mało atrakcyjna. To, co najbardziej potrzebuję, mam z satelity, w ramach Cyfrowego Polsatu.

Ale mimo wszystko miło by było, gdyby wszystkie kanały dostępne naziemnie, dostępne byłyby również drogą satelitarną - obojętnie, czy niekodowane, czy też kodowane i dostępne u wszystkich operatorów.

I na tym kończymy off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 grudnia br. oferta programowa Cyfrowego Polsatu zostanie powiększona o Zoom TV. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD, na pozycji 155. Ponadto kodowane od 6 grudnia kanały: muzyczno-rozrywkowy 8TV oraz edukacyjno-poznawczy Fokus TV nadal będą dostępne dla abonentów platformy, od najniższego pakietu Mini HD.

Jednocześnie znajdujące się dotychczas na pozycjach: 155 – Polsat 2 HD, 156 – Polsat Play HD oraz 157 – Polsat Cafe HD zostaną przeniesione odpowiednio na miejsca: 166, 167 oraz 168.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...