Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie korzystasz z żadnych usług UPC, ani tzw. AZART w ramach czynszu. To kabel po prostu zostanie przez technika odpięty i zaplombowany.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 21:07, djadijos napisał:

To kwestia techniczna DOCSIS.

 

Hmm. Niech chociaż zrobią upgrade na 3.1. Wśród krajowych operatorów oferują najgorszy/ najniższy upload.

Vectra vs UPC dla klientów indywidualnych:

150/15 vs. 150/10

300/40 vs. 300/20

600/60 vs. 500/30

2Gb/s/0,12 vs 1Gb/s/0,04...

 

Ta różnica to % masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 08:34, mixiorek napisał:

 

Hmm. Niech chociaż zrobią upgrade na 3.1. Wśród krajowych operatorów oferują najgorszy/ najniższy upload.

Vectra vs UPC dla klientów indywidualnych:

150/15 vs. 150/10

300/40 vs. 300/20

600/60 vs. 500/30

2Gb/s/0,12 vs 1Gb/s/0,04...

 

Ta różnica to % masakra.

 

Oferta 1G działa na DS 3.1. 

Upload zawsze będzie zmorą docsisa, do czasu FDX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

Jestem zmuszony do przeprowadzki i muszę pożegnać się z ofertą Netii, którą miałem do tej pory. Przede mną wybór pomiędzy Orange a UPC. W związku z tym, że ta druga opcja wydaje się tańsza mam do Was kilka pytań:

 

1. Czy oferta UPC dostępna przez internet będzie tożsama z tą w sklepie stacjonarnym? Czy w punkcie jednak będzie można dostać coś taniej?

2. Jak z jakością obrazu w UPC? W Netii było tragicznie...

3. Czy do Horizona można podłączyć dysk do nagrywania?

4. Czy często zdarzają się okna otwarte (W Netii przynajmniej raz w miesiąciu dawali dostęp do wybranych kanałów)?

5. Czy znajdę gdzieś info jakie kanały dostępne są na Horizon Go?

6. Jak generalnie radzi sobie Horizon? Z Netia playera nie byłem zadowolony.

 

Będę wdzięczny za wszystkie opinie. Dodam, że zależy mi - mniej więcej - na takiej ofercie: ponadpodstawowe kanały + internet do 300 mb + timshift, nagrywarka (coś takiego: https://www.upc.pl/pakiety/promocje/oferta-specjalna/telewizyjno-internetowi-z-rabatem-select-300/ - tyle, że w tej opcji bez nagrywarki) za około 80 dych miesięcznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
W dniu 20.07.2020 o 17:49, kingofsouth napisał:

Jestem na urlopie nad polskim morzem a tu taka sytuacje :mrgreen:

Pierwszy raz mam do czynienia z waszym dekoderem

 

20200720-174506.jpg

 

@kingofsouth oddałem to pudło- " kuwetę" w grudniu.Dość archaiczny sprzęt. Jedynie do czego to się przydawalo to tylko do nagrywania.

Kartą CI+ , moduł to najlepsze rozwiązanie na obecną chwilę w UPC

Jakość obrazu podczas korzystania z dekodera nie była satysfakcjonująca,  stąd powyższe rozwiązanie wyeliminowało tą niedogodność.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

@Pawop swoje zdanie opieram na tym, że korzystałem jednocześnie z tych dwóch możliwości na tym samym telewizorze.

Ciekawe, czy to się sprawdzi bo wprowadzenie oferty 4K prawdopodobnie tylko przez dekoder, przynajmniej tak jakiś czas temu twierdzili  nieoficjalnie przedstawiciele na forum UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał:

 

@kingofsouth i jak wrażenia? :D

Szczerze ? To ogladam ofertę z Horizon TV na Play Now Box TV , bo mam wiekszy pakiet , niż ten na dekoderze z UPC :mrgreen:

Jedyne co sie rzuca w oczy , ze to jakiś kolos ten dekoder i pilot z klawiaturą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Nie piszę o usłudze Horizon GO ;-)

Moim zdaniem to  korzystając obecnie z Ultraboxa widzę różnicę, że nie warto sięgać po dekoder od UPC licząc na  dobrą jakość obrazu.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Eleven 4K( Super HD) oglądam przez Play Now.

UPC uparcie ignoruje tą technologię ( 4K, " Super" HD w ofercie sportowej)

Dlaczego?Ważniejsza była oferta związana z usługą telefonii komórkowej, koszty kampanii reklamowej z " Upeceuszem" itd.

Różnicę w budowie wyglądu  dekoderów widać na powyższym zdjęciu.

HBO w wersji kanału linearnego nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem.

Wygodniejsza jest aplikacja.

TVP Info, Kultura bo do tych zaglądam najczęściej  z paczki TVP tu zgoda w pakiecie Start są dostępne w dobrej jakości.Dodać należy, że w streamingu TVP VOD  wartościowe ,  nie wiem dokładnie czy serwis obejmuje wszystkie bieżące tytuły filmowe z TVP Kultura można zobaczyć w porządnej  jakości HD, gdyby ktoś szukał.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Różnicę w budowie wyglądu  dekoderów widać na powyższym zdjęciu.

Taa, bo to jest najważniejsze. Poza tym nie porównuj przystawek internetowych do dekoderów z twardym dyskiem, one zawsze będą większe. 

1 godzinę temu, lukimann napisał:

HBO w wersji kanału linearnego nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem.

Wygodniejsza jest aplikacja.

Oczywiście, że aplikacja jest wygodniejsza, ale to Ty zacząłeś porównywać jakość kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...