Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka że HD to powinno być podstawą. SD to już historia jak jak czarno-biały obraz czy telewizja analogowa.

Mamy XXi wiek i wzrok trzeba szanować. Aż dziwne że Discovery wciąż swój kanał z historią traktuje tylko w wersji SD, a technicznie są na to gotowi aby zaoferować wersje HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

na początku października kończy mi się umowa z UPC (internet 150 mb/s + pakiet select HD z dekoderem mediabox) za 60 zł/mc. Czy ktoś z Was może mi udzielić informacji, co mogą zaproponować na przedłużenie umowy? Mi zależy w sumie tylko i wyłącznie na wymianie mediaboksa na moduł CI+, uda się wtedy obniżyć cenę bądź "urwać" coś więcej w tych samych pieniądzach czy lepiej pisać wypowiedzenie? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi. :) Pozdrawiam. :)

Edytowane przez dawidekaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą do negocjacji na których Tobie zależy  jest złożenie wypowiedzenia umowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Reklamowanie innych for dyskusyjnych bez zgody Administracji lub Moderacji niniejszego forum jest zabronione.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lukimann

Ciekawe, jaką będzie cena i jakie kanały pojawią się w tej ofercie.

Dekoder H4 pewnie ten sam, od kilku lat dostępny w pozostałych filiach UPC.

Jeśli nie zostanie wykastrowany to godnie zastąpi obecne pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawop napisał:

Ponoć na dniach ma być przedstawiona oferta z dekoderem 4K.

 

To jeszcze podniesienie uploadu, który obecnie mają na najniższym poziomie spośród krajowych operatorów. A przy Orange światłowód to już w ogóle chyba mają 5x mniejszy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2020 o 20:57, Pawop napisał:
Ponoć na dniach ma być przedstawiona oferta z dekoderem 4K.

Czemu teraz, a nie w maju, jak brałem Horizona?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

W UPC nigdy nie robili problemów gdy chciałem zmienić oferte na droższą.

Dlaczego tutaj miało by być inaczej? ;-)

*Kolejna inwestycja ( a może już ostatnia...?) LG , która podniesie wartość polskiej filii.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jeśli wymieniać możliwości to jest jeszcze kanał Stingray Festival 4K dostępny na razie tylko w Orange.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lukimann napisał:

Jeśli wymieniać możliwości to jest jeszcze kanał Staingray Festival 4K dostępny na razie tylko w Orange.

 

Do tego Museum 4K.

Zapowiada się oferta 4K , typowa dla kablówki , czyli marność nad marnościami ;) 

Canal+4K ma oferta uzupełniająca streaming 4K czyli sport. To jest to co przyciąga na ten kanał.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolekcje na jakie ma operator licencje , czyli bedzie Nat GEO VOD 4K.

Filmy zapominj. Operator Vectra ma kilka filmów extra płatnych

Jak nie będzie w UPC Canal+4K to i filmow za darmo nie obejrzysz.

 

Edit :

Filmy w 4K Vectra oferta.

Płatna zaznaczam.

 

 

7b87730d9c027a686621c4a2c5b46c71.jpg4aaa542cd1653deaa513a096ce9b28fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta 4K to nie tylko kanały, ale też kolekcje itp.

Ponowię pytanie. Skąd info o ofercie dostępnej w ciągu kilku dni? 

Jeśli stąd, to dopóki nie zobaczę oferty, nie uwierzę. Takie newsy pojawiają się średnio co kilka miesięcy, a konsultanci zawsze twierdzą, że za chwilę będzie. Ale jako, że wysłałem wypowiedzenie umowy i miałem podpisać nową, zaczekam do 15go. default_smile.png

 

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=219773&sid=d449b9225bb812b97b0414043ea2c84c#219773

 

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...