Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie dziwna sprawa,dekoder esi 88 pokazuje moc zasięgu na 61 a jakość bardzo wysoką,dekoder 5500s pokazuje moc 100% a jakość 80%.Zauważyłem,że BBC Brit przez 5 min działało mi bez zacięcia po czym zaczął ciąć.Antena jest ustawiona idealnie przez montera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się musi być to wina tych co nadają.Kanał SuperTennis HD również zacina.Chodź powiem wam,że muszę mieć dobrze antenę ustawioną bo rzadko zacina.

Myślałem,że kanał BBC BRIT na cyfrowym polsacie nadaje w hd jak było napisane a tutaj widzę,że jest to 576p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeskakując pilotem po epg zauważyłem dwa interesujące mnie dokumenty na BBC Brit. Tematem pierwszego była rywalizacja Laudy z Huntem, a drugi opowiadał historię Rajdu Dakar.

 

To taki pojedynczy wyskok czy może takich fajnych filmów dokumentalnych będzie się pojawiać w BBC Brit więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media cwierkają, że Clarkson został zwolniony z BBC. Co z Top Gear? Niby seria jest w planie kontynuacji z nowym prezenterem. Clarkson może przejść do amerykańskiej telewizji (być może z resztą ludzi) i wziąć udział w tworzeniu coś na wzór Top Geara.

Cienko widzę przyszłość Top Geara w BBC bez Clarksona. Hamond i James być może pójdą za Clarksonem.

 

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-to-juz-koniec-clarksona-w-bbc-a-co-z-top-gear,nId,1704618?from=mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, żaden prowadzący nie może żądać co tylko chce

 

Czy ciepły posiłek dla siebie i ekipy po całym dniu na planie zdjęciowym to tak dużo? :roll: Zapewnienie tego powinno być OBOWIĄZKIEM producentów! A z tego co czytałem, to nie był to 1-wszy raz, gdy takie lub podobne sytuacje miały miejsce. Inna sprawa, że Clarkson zdecydowanie przesadził z reakcją. Teraz pozostaje tylko pytanie kto bardziej straci na całym zajściu. BBC czy Clarkson? Jak każdy dobrze wie "Top Gear" nie istnieje bez tej trójki prowadzących. Wyrzucenie Clarksona sprawia, że Hamond i James również nie będą brać udziału w dalszych sezonach. Tak więc BBC ma wielki problem, bo może się okazać, że zabiło kurę znoszącą złote jajka.

 

Clarkson bez problemu znajdzie zatrudnienie w innej stacji ( czy to w UK czy to w USA ) i razem z Hamondem oraz Jamesem będą mogli robić nowy program. Być może nawet za większe pieniądze niż dawało im BBC.

 

Smutne jest tylko to, że najlepszy program motoryzacyjny kończy się w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...