Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego czegoś jak wymiana kanałów, nc+ płaci cp za to że korzysta z kanałów (m.in. H2 HD) nadawanych z tr cp i odwrotnie (NGC HD), dzięki temu obie platformy oszczędzają sporo kasy na tzw. duble. Niedługo też znikną kanały SD które mają swoje odpowiedniki w HD w ofercie platform i to też w celu bez dodatkowych nakładów aby zaoferować nowe stacje tematyczne w ofertach platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nc+ płaci cp za to że korzysta z kanałów (m.in. H2 HD) nadawanych z tr cp i odwrotnie (NGC HD), dzięki temu obie platformy oszczędzają sporo kasy na tzw. duble. Niedługo też znikną kanały SD które mają swoje odpowiedniki w HD w ofercie platform i to też w celu bez dodatkowych nakładów aby zaoferować nowe stacje tematyczne w ofertach platform.

 

 

To może też tłumaczyć dlaczego w nc+ kanały takie jak History HD, H2 HD czy Sundance Channel HD są dodatkowo płatne. No i wyjaśnia też fakt, dlaczego BBC Earth HD nie ma w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był najbardziej reklamowany

Cały czas wytwarza się atmosferę wyjątkowości, więc myśle że określenie flagowy można uznać za prawidłowe

 

Przeczytaj wcześniejsze artykuły na portalach branżowych

 

A wymiany kanałami są, ale nawet nie mówicie że mają się wymieniać kanałami 1:1 gdy w bitrate kanały na tp nc+ są 2:1 albo nawet 3:1

Porównajcie TVP 1 z tp nc+ i TVP 2 od CP

 

Skończyły się czasy gdzie miejsca było w bród.

Pewnie dlatego do tej pory nie ma kanałow TVN w CP. Po prostu nc+ jako właściwie osobna firma nie chce się zgodzić na utrzymywanie kanałow dla CP za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Brit jest kanałem przeznaczonym dla męskiej widowni. W mediach był tak samo promowany jak BBC Earth.

Ja widziałem non stop reklamy BBC Brit (głównie Top Gear w BBC Brit), BBC Earth tylko kilka razy. Oglądam głównie Polsat News i Stars TV, rozumiem, że to też kanały przeznaczone dla męskiej widowni, więc reklamowali tam tylko Brit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC najwiecej uwagi skupiało BBC Brit i nic tego nie zmieni.

 

Czekam na start BBC First.

Powinni najlepsze pozycje wykorzystać jak Top Gear i puścić w tym samym czasie co w UK.

 

Ciekaw jestem jak tam oglądalność premiery Top Gear na nowych kanałach.

Była gdzieś informacja prasowa na ten temat?

Przydałby się ktoś z dostępem do panelu nielsena i mógłby napisać jaki wynik, byśmy zobaczyły czy faktycznie start kanału można zaliczyć do udanych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC najwiecej uwagi skupiało BBC Brit i nic tego nie zmieni.

 

Czekam na start BBC First.

Powinni najlepsze pozycje wykorzystać jak Top Gear i puścić w tym samym czasie co w UK.

 

Ciekaw jestem jak tam oglądalność premiery Top Gear na nowych kanałach.

Była gdzieś informacja prasowa na ten temat?

Przydałby się ktoś z dostępem do panelu nielsena i mógłby napisać jaki wynik, byśmy zobaczyły czy faktycznie start kanału można zaliczyć do udanych. ;)

Jest za wcześnie na podawanie takich danych.

 

Co do BBC FIRST, to wątpię w równoległe premiery niektórych seriali, ale jakby się postarali, to może byłyby tak z tygodniowym czy dwutygodniowym opóźnieniem.

_________________________

 

Na pewno Doctor Who będzie równo z premierą w Anglii. Już tak było przy pierwszym odcinku sezonu ósmego, i przy "Czasie Doktora".

 

BTW:

Widzieliście to już? Bo ja prawdę powiedziawszy dopiero teraz na to trafiłem. :lol2:

Tak, widziałem. Już jakiś czas przed premierą XXII sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas porazka, probowalem zmontowac drugi odcinek nowego sezonu Top Gear odpowiednio w Sony Vegas, ale sie nie da. Probowalem na rozne sposoby, ale kazdy sposob poza renderowaniem (podlozenie sciezki itp.) konczy sie klapa - wersja z BBC Brit jest tragiczna, dalej taka tragedia jaka byla w BBC Knowledge - wchodza z reklamami w praktycznie pol zdania i ucinaja calkiem sporo z oryginalu. Renderowanie tez odpada, nie mam zamiaru katowac procesora prawie caly dzien bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Na tą chwilę BBC Earth HD bije na głowę BBC Brit HD... na tym drugim zbyt dużo Top Gear wg mnie :) Skończy się nowa seria i zaczną się powtórki :) BBC powinna zainwestować w jakieś nowe programy motoryzacyjne, a może i ze sportami ekstremalnymi :) Nie będą przecież całe życie lecieć na samym Top Gear :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...