Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje spamowac na maile do cyfrowego Polsatu i nas Facebook oraz do bbc w sprawie bbc Earth hd może petycja jeszcze i coś się może uda zrobić.

Nie do końca, bo możliwe, że BBC ma jeszcze BBC Knowledge HD na wyłączność w nc+

 

PS. Po co ci wersja SD BBC brit ?

Po nic, po prostu poinformowałem o tym, że jest i ma problemy z emisją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co?

Oglądam jak mi się podoba!

 

Z resztą rozwalanie obrazu widać z każdego miejsca, nie ma znaczenia odległość.

 

No chyba że masz wadę wzroku, krótkowzroczność, i się odsuniesz to na faktycznie nie bedzie widać niedoskonałości.

Polecam okulistę, okulary i zobaczysz jak jest naprawdę.

 

Odsuń się od tv,

Dobre sobie

 

Na rozwalanie się obrazu w jaki sposób niby pomoże odsuwanie się od telewizora? Od tego się obraz nie naprawi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Brit na słabą jakość. Wyraźnie brakuje bitrate

Logo się rozlatuje i generalnie cały obraz rozpada

A co pan oczekiwał? :P U nas chyba nie ma takiego kanału, czy SD czy HD, który ma stabilny obraz bez pikseli tu i ówdzie.

 

U was też jest problem, iż nie ma pełnego EPG na BBC Brit HD?

U mnie załadowało do jutra, także nie jest źle. A na SD mam na cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że BBC Lifestyle ma stare :/ Też mogliby lekko odświeżyć. Nawet zostawić tą samą czcionkę, ale dostosować "BBC" i "Lifestyle" do reszty i zrobić wersję horyzontalną, z "L" na równi z kwadracikami od "BBC" :) Kanał też pewnie jest gotowy pod HD. Może jesienią takowa wersja wystartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Brit na słabą jakość. Wyraźnie brakuje bitrate

Logo się rozlatuje i generalnie cały obraz rozpada

 

Obraz rozpada ci się najprawdopodobniej z powodu zbyt słabego sygnału. Transponder, z którego nadaje BBC Brit HD jest jednym z najsłabszych na HotBirdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena 120 cm, mimo wieku odbiera bardzo dobrze

Na tyle dobrze że w trakcie ulewy, burzy itp inni nie mają sygnału w momencie gdy ja spokojnie oglądam

Telewizję obserwuję nie od dziś i wiem że to wina po stronie nadawcy

 

 

Słaba jakość transpondera,

To duży problem

Widać do po postach na fanpejdżu BBC Brit. Jeden widz, inny kanał ma, a na BBC B pokazuje brak sygnału na ant 2.

Jak ktoś ma Facebook to niech mu odpisze żeby lepiej sobie ustawił antenę, bo w tym jest problem

 

Trochę strzał w stopę, że BBC nadaje swój obecnie flagowy kanał w Polsce na tak słabym transponderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...