Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie było tak źle

 

Wiesz, cos za cos

Oglądasz w tym samym czasie z reklamami, albo czekasz na wrzucenie do internetu

 

BBC worldwide to nie instytucja charytatywna - pracują na powiększenie zysku BBC i promują Zjednoczone Królestwo na całym świecie

Na pewno jakiś wpływ na tak dobre programy mają pieniądze wypracowane przez tę spółkę

 

Piractwo na pewno ucierpiało po emisji symultanicznej w wielu krajach

 

Plus dla BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BBC FIRST, to wątpię w równoległe premiery niektórych seriali, ale jakby się postarali, to może byłyby tak z tygodniowym czy dwutygodniowym opóźnieniem.

Dlaczego? Moim zdaniem Fox czy HBO dają równolegle premiery nie dlatego, żeby zrobić z siebie jakieś super marki a dlatego, że w dobie powszechnego i szybkiego Internetu mnóstwo ludzi ogląda pozycje telewizyjne ściągając je z sieci. Jeżeli premiera wypada po kilku tygodniach to fan serialu nie widzi potrzeby wykupowania kanału. Jeżeli premiera jest tego samego dnia to ktoś niemający pay tv i tak sobie jej nie wykupi, ale jeżeli ktoś ma podstawowy pakiet kablówki to postara się o taki z BBC czy HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mieliście Top GEara 19 w SD tylko podczas premiery... Dzisiaj z napisem "PREMIERA" leciał jeden odcinek serii w SD... Czyli już wiem że TVN podkładał tylko dźwięk w swojej wersji, którą nadawał W HD.

Kolejny problem BBC Polska, to trzyminutowe opóźnienia programów na BBC Brit i BBC HD. Na Earth jeszcze nie zauważyłem, bo nie oglądam regularnie, a Lifestyle i cBeebies w ogóle nie oglądam, ale biorę zakład o świstek białego, czystego papieru, że też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To, że widzowie wolą lektora to dość normalne, bo im się czytać nie chce, ale nie wiedzą co tracą. Wersje lektorowe programów/seriali/fimów w/g mnie brzmią gorzej, czasem wręcz bez emocji, a w dodatku są bardzo poprawne politycznie i brakuje smaczków nieraz zmieniających sens zdania. Pozostaje tylko żałować, że przegapiłem testy. Ale tak to jest jak się zobaczy oryginał, a potem zaczyna brakować czegoś w polskiej wersji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...