Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam od siebie, że z wielką radością oglądał bym na Top Kids "Wojownicze Żółwie Ninja" ale te z początku lat 90'tych które w latach 91-94 można było oglądać na niekodowanych w tamtych latach Sky ONE i The Children's Channel.

Edytowane przez piotrek-podlasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ramówka jak na początek jest dobra, widać że stawiają na znane i lubiane tytuły. Z tych wymienionych nie kojarzę jedynie "Szkoły Latającego Nosorożca", ale to może z powodu wieku, możliwe że nie widziałem tego w ciągu 19 lat swojego życia ;)

 

Zauważyłem że dzięki niektórym serialom stacja chce niejako iść na bój z Minimini. Będą emitować starego dobrego Franklina, a to była żelazna pozycja ramówki stacji z rybką przez chyba 10 lat. Obecnie Minimini emituje wersję w 3D, ale to już nie to samo. Poza tym Top Kids ma emitować "Troskliwe Misie", a chyba mniej więcej teraz Minimini ma puścić nową wersję tego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziecie nc+?

 

Pewnie będą, tak jak pozostałe kanały tego nadawcy, kwestia tylko czy dodatkowo płatny jak również kodowany adventure czy w pakiecie jak power, ale ten jest fta.... Zapytałbym raczej czy będą w CP? Bo Puls2 i TVP ABC nie ma bo to konkurencja dla ich beznadziejnego jimjama, więc i topkids może nie być... :/

Edytowane przez jahve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby w ofercie pojawiły się też seriale z lat 60-70, takie jak:

Kocia ferajna

Josie i Kociaki

Hong Kong Phooey

Odlotowe wyścigi

Scooby i Scrappy Doo

Kapitan Grotman i Aniołkolatki

Dastardly i Muttley

Jabberjaw

Snagglepuss (odcinek tylko 6 minut)

Jak również te z lat 00-06, takie jak: 

Hamtaro – wielkie przygody małych chomików

Tajemnicze opowieści Moville’a

Tutenstein

Wunschpunsch

Atomowa Betty

Co nowego u Scooby’ego?

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Hi Hi Puffy AmiYumi (nigdzie tego nie można znaleźć :( )

Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą

Mroczne przygody Billy’ego i Mandy

Mucha Lucha 

Owca w Wielkim Mieście

Podwójne życie Jagody Lee (na pewno spodobałby się dzieciom)

Wiewiórek

Strażnicy czasu

Dziewczyny, chłopaki 

Jak również kreskówki mieszczące się w latach 80-90 takie jak:

Magiczny autobus

Musze Opowieści 

Fraglesy

Dookoła świata z Willy'm Fogiem

Hej Arnold!

Bobry w akcji

Dzielna Mysz

Hrabia Kaczula

Rodzina Addamsów

Karmelowy obóz

I wiele, wiele innych, jednak wiem, że na pewno 95% z nich nie znajdzie się w ramówce kanału. Mam nadzieję jednak, że nie tylko ja tak myślę, i że wiele innych osób chciałaby choć kilka kreskówek z mojej listy znów obejrzeć. Także ta oto moja wymarzona ramówka wędruje w wasze ręce :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super i fajnie tylko, że kanał startuje już pojutrze a na razie co do dostępności to wiadome są tylko 2 kablówki. Oglądalność wizę sporą będą mieć na przywitanie. Mam nadzieje że ten kanał jako pierwszy kanał od Winnickiego na luzie dołączy do CP.

Dzisiaj ma być podobno komunikat prasowy. Pewnie będzie o TOYA, JAMBOX i kilkunastu jakichś mniejszych sieci.

 

NC+ posiada jeden kanał od Winnickiego - Adventure HD, Power jest FTA, Nuta w kablu ;-).

Dwa, bo w Cyfrowym Polsacie oficjalnie nie ma POWER TV. Umowę najwidoczniej mają dobrą. Bo też jakiś czas temu POWER TV awansował w pozycjonowaniu z 220 coś do obecnego działu.

___________________

 

 

Miał być komunikat i coś cisza.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...