Jump to content

Recommended Posts

Przecież każda stacja dla dzieci ma powtórki. Z reguly po premierze powtórki są walkowane przez 2-3 dni, a potem za miesiąc ten sam odcinek i tak przez 2-4 miesiące do nowego sezonu i tak w kółko.

Top Kids dostał juz koncesję satelitarna parametry dopisane w niej wskazuja na tp.11508, ale jak wiadomo tp. może się zmienić jeśli chcieliby nadawać w HD, chociaż przy kanale z bajkami nie potrzeba duzo bitrate :)

90% powtórek w tygodniowym czasie nadawania - nie wiem czy którakolwiek stacja z koncesjonowanych w Polsce ma taką ilość.

Dodajmy, że emitowanie tych samych odcinków w kolejnym tygodniu to już traktowanie ich jako PREMIERY, chyba że zostaną powtórzone w tym samym tygodniu

Czyli pewnie niewiele licencji udało im się kupić i pewnie będą to niszowe, lecz nie mówię że słabe, produkcje, z paroma perełkami. Cóż... Pozostaje czekać do ~1 grudnia.

90% powtórek w tygodniowym czasie nadawania to dużo, ale jeżeli przeliczymy to na ilość premierowych odcinków, to dojdziemy do wniosku, że jest ich tyle samo, co na innych kanałach dla dzieci, a może nawet więcej. Mnie bardziej ciekawią produkcje niewyspecjalizowane. Mogą to być mniej łagodne animacje, filmy, lub coś zupełnie innego. Oczywiście wcale ich nie musi być.

Zdecydowanie więcej, bo np. Disneye i CN nadają całodobowo, a premierowe odcinki nie są emitowane każdego dnia.

Spodziewam się filmów familijnych w primetime. Mam wrażenie, że przyciągną większą widownię niż powtórki tego, co przez cały dzień. Niepokojące są jednak te warunki polskiej koncesji, no i nadal czekam na konkretną ramówkę i informację o dostępności w UPC ;)

Mam nadzieje, że będzie serial animowany pinokio z Fox kids czy jetix play czy też hutch miodowe serce, guziczek, hamtao przygody małych chomików i wiele innych perełek z dzieciństwa dzisiejszych dorosłych z  jetix play. A tak z innej beczki, kiedy poznamy ramówkę tego kanału?

Edited by koleszanka

Jak zwykle z tym nadawcą. Pewnie z dwa-trzy dni przed poinformują.

Edited by Emil.1603

Na satelicie będzie tak startował jak Nuta TV.  Już, teraz, prawie, wkrótce, w przyszłości...

A dlaczego nie? W czym problem? Bo jeżeli powiesz, że w miejscu na tp. to śmiechnę, bo na innych jest miejsce.

Niekoniecznie satelitarną - UPC przebija wszystkie ilością abonentów, a pozostałe kanały nadawcy już tam są, więc mam nadzieję na dostępność od pierwszego dnia :P

Nuty.TV nie ma w UPC do tej pory więc na Top Kids też bym nie liczył.

Tak mnie naszło klasyczną bajką z mojego dzieciństwa Poza Kocią ferajną jest jeszcze Pantera i potem z Polsatu Czarodziejki z Księzyca.( lubiłem tą bajkę choć jestem facetem;) ) Jest Szansa na Saily Moon??Tak brzmiał tytuł orginalny. Do tego pokemony/Digimony

To już nowsze bajki . Świat wg Ludwiczka.? Jest tego sporo z Danego Fox Kids;)

Edited by kaspian0007
  • Upvote 1

Napewno będzie Nuta Tv i Top Kids w nc+, pytanie tylko kiedy i czy oba będą w HD, bo jesli będą w HD i każdy ma kosztować 1,99 zł to strzał w stopę, dziwne ze taki Adventure HD nie jest w podstawowym pakiecie.

Na portalu medialnym (mediafm) pojawiła się krótka informacja o ramówce:

W pierwszej ramówce znajdą się takie seriale animowane jak, np.: „Inspektor Gadżet”, „Denis Rozrabiaka”, „Łebski Harry”, „Denver Ostatni Dinozaur”, „Babar”, „Witaj Franklin”, „Malusińscy”, „Troskliwe Misie” czy „Szkoła Latającego Nosorożca”.

Czyli jednak raczej nie znajdę nic dla siebie. Szkoda, kilka tytułów z dzieciństwa z chęcią bym odświeżył.