Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzamy, że pracujemy nad kanałem Top Kids (nadawanym w SD i HD, wedle wymagań operatora). Kupiliśmy kilka bibliotek bajek, w tym sporo z dawnego kanału Fox Kids :)

Czekamy na uprawomocnienie się koncesji. Niezwłocznie po jej otrzymaniu wyślemy komunikat ze wszystkimi szczegółami na temat naszego czwartego kanału.

 

Oprawa Top Kids będzie bardzo żywa i kolorowa. To dopiero pierwsza wersja logo, jeszcze nad tym wszystkim pracujemy :)

Dlaczego znowu o waszym nowym kolejnym kanale dowiadujemy się od kablówki, a nie OD WAS? To jest trochę dziwne.

 

Tak off topując Fox Kids zawsze kojarzył mi się z erą nagrywania kreskówek z kanałów na VHS. Do dziś mam kolekcję kreskówek i opraw graficznych z Fox Kids i starego CN'a.

Z przyjemnością bym oglądał :D Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzamy, że pracujemy nad kanałem Top Kids (nadawanym w SD i HD, wedle wymagań operatora). Kupiliśmy kilka bibliotek bajek, w tym sporo z dawnego kanału Fox Kids :)

Czekamy na uprawomocnienie się koncesji. Niezwłocznie po jej otrzymaniu wyślemy komunikat ze wszystkimi szczegółami na temat naszego czwartego kanału.

 

Oprawa Top Kids będzie bardzo żywa i kolorowa. To dopiero pierwsza wersja logo, jeszcze nad tym wszystkim pracujemy :)

Mam jedną prośbę - nie róbcie tego kanału na wyłączność gdyż macie już widza po stronie Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. Może wyjść z tego lepsze KidsCo, ale tamten kanał zamordował nikły zasięg.

 

Offtopując: Gdzie w Jetix'ie widziales cenzurę poza Naruto?

 

Gęsia Skórka chociażby, gdzie odcinki cięto jeszcze bardziej niż jakikolwiek odcinek Naruto poza 53 ( :P); Power Rangers (różne sezony, w tym również MMPR z lektorem od Polsatu. w jednym odcinku wycięto większość wątku Mięśniaka i Czachy, na szczęście fanom uchowało się nagranie VHS), Wojownicze Żółwie Ninja (zarówno aktorskie Dzielne Żółwie, które same w sobie były wersją ciętą z amerykańskiej, jak i wersja animowana z 2003), Pokemony (odcinki z sezonów 1-3 z Polsatu, wycinano różne rzeczy), również klasyczne seriale animowane Marvela były dodatkowo cięte, np. Iron Man zlecany jeszcze przez TVN. Trochę tego było :P

Edytowane przez AtoMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bezpieczne"? "Bajki"? "Bezpieczne bajki"? To zdecydowanie nie nastraja optymistycznie, przywodząc na myśl mdłą papkę dla góra pięciolatków.

Ale screen z Gadżeta i słowa o produkcjach dawnego Fox Kids każą mi przypuszczać, że należy się spodziewać produkcji od Cookie Jar, z których wiele leciało właśnie w Fox Kids. Ale większość z nich była w ostatnich latach powtarzana na TV4/6, Pulsie 2 i innych (Gadżet własnie, Dennis rozrabiaka, M.A.S.K.), z drugiej strony zawsze to gotowe, a co ważniejsze, dostępne dubbingi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten kanał skupi się na klasycznych kreskówkach, to możecie dorównać poziomowi dawnemu CN czy Boomerangowi. Bardzo ceniłem w przeszłości te stacje. Myślę że taki kanał przyjmie się na rynku, zwłaszcza że obecnie wszystkie kanały dziecięco-młodzieżowe są tworzone na jedno kopyto, i na kilku jest to samo, nawet jeśli nie są od tego samego nadawcy (przykład: te durne kucyki pony wsadzili już na TVP ABC).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzamy, że pracujemy nad kanałem Top Kids (nadawanym w SD i HD, wedle wymagań operatora). Kupiliśmy kilka bibliotek bajek, w tym sporo z dawnego kanału Fox Kids :)

Czekamy na uprawomocnienie się koncesji. Niezwłocznie po jej otrzymaniu wyślemy komunikat ze wszystkimi szczegółami na temat naszego czwartego kanału.

 

Oprawa Top Kids będzie bardzo żywa i kolorowa. To dopiero pierwsza wersja logo, jeszcze nad tym wszystkim pracujemy :)

"Kuba Guzik" moja bajka z dzieciństwa! Szalałem za tym na Fox Kids ;) Mam nadzieję, że pojawi się w Top Kids. Właśnie takie stare bajki są najlepsze. Teraz tworzą takie masakryczne bajeczki, że to porażka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło byłoby zobaczyć Pokemon, stare Marvele, Batmana, Yu-Gi-OH! czy Transformers, ale pewnie te produkcje były poza zasięgiem. No i raczej nie są "bezpieczne".

 

Chciałbym jeszcze raz za swojego życia obejrzeć w telewizji starego dobrego Batmana:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z muzyką, tak teraz z bajkami :) Dawne lata najlepsze ;) Dlatego cieszmy się, że powstanie Top Kids.

 

Była mowa, że 2 nowe kanały od Winnickiego mogą pojawić się w przekazie satelitarnym również, pierwszy = Nuta.tv, drugi Top Kids (oby) i zagadka rozwiązana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z muzyką, tak teraz z bajkami :) Dawne lata najlepsze ;) Dlatego cieszmy się, że powstanie Top Kids.

 

Była mowa, że 2 nowe kanały od Winnickiego mogą pojawić się w przekazie satelitarnym również, pierwszy = Nuta.tv, drugi Top Kids (oby) i zagadka rozwiązana :P

I pewnie nc+ czeka na ten ostatni, aby jednocześnie dołączyć oba kanały ;) Tak mi się wydaje, bo innego wytłumaczenia nie widzę dla tego czemu NUTY.TV nie ma jeszcze na satelicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie było tylu alternatyw (i powtórek).

 

Teraz też nie ma, bo wszystko na jedno kopyto. Kiedyś nawet w obrębie jednego kanału (jak Fox Kids) była większa różnorodność, teraz rynek się wyklarował i np. Disney i Nick produkują młodzieżowe sitcomy na potęgę, a reszta leży odłogiem; stacje ogólnotematyczne, jesli już coś emitują, to właśnie z bibliotek tych graczy, a i to zwykle byle jak. Jeszcze parę lat temu łudziłem się, że Polsat może chcieć uruchomić lokalną wersję stacji MegaMax w związku ze startem w konkursie na miejsce w DVB-T, ale TVP ABC niesłusznie i niezgodnie z wymaganiami dostało koncesję, więc pomysł ichniego kanału upadł..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Top Kids ucieszą się dzieci bo to będzie prawdziwy kanał z bajkami, i ja mógłbym się spodziewać tego że kanał trafi czym prędzej do CP i nc+.

 

Ta, w szczególności do CP, już to widzę - jak oni nie mają żadnego kanału od Winnickiego, a nadają już 3 (co prawda Power TV nadaje FTA, ale i tak go nie ma na oficjalnej liście) :cool:

 

W ogóle fajnie, że ktoś pomyślał o takim kanale z klasykami bajek w czasach, gdy wszyscy właściwie od tego odchodzą (według mnie niesłusznie) - przecież nawet taki Boomerang to już nie to samo co kiedyś :wink: Więc życzmy jak największego sukcesu Top Kids, aby ten kanał mógł się rozwijać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście korzystamy z już wytworzonych dubbingów...jeśli udaje się je odnaleźć. Obecnie szukamy dubbingu m.in. do Troskliwych Misiów.

 

Będziemy mieć za to np. Denvera - Ostatniego Dinozaura z pełnym dubbingiem, mimo iż Tele 5 go pokazywało z lektorem.

W grudniu zobaczycie u nas około 20 seriali animowanych, codziennie nowe odcinki i powtórki z dnia wczorajszego.

 

Z każdym miesiącem będziemy znacznie rozbudowywać ramówkę Top Kids!

 

Mówiąc, że to kanał z bajkami bezpiecznymi gwarantujemy, że nikt nie będzie bił młotkiem po głowie i wyzywał od "głupich krów" (wiecie o co chodzi).

 

Czekamy na uprawomocnienie się koncesji Top Kids i ruszamy w SD i HD! Chcemy, aby kanał Top Kids był jak najszerzej dostępny. Przez wzgląd na jego familijny charakter świetnie pasowałby do oferty Cyfrowego Polsatu i prowadzimy starania, aby znaleźć się m.in. na tej platformie jeszcze w tym roku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...