Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam SmartDom. Uprawniającą umową jest tv z abo 49.90 za familijny max hd. Uprawnioną umową do zniżki jest Internet domowy za 60 zł.

Wypowiedzialem umowę na tv.

Obniżyłem umowę na Internet domowy do kwoty 49.90. Chce zawrzeć nową umowę na tv ale tak, aby Internet był uprawniający do zniżki a tv pakiet Premium był za 50% ceny. Szkopuł w tym że umowa na tv jest do 23 grudnia. Czy jest możliwość zawarcia nowej umowy przed świętami np. 20 grudnia tak aby uzyskać rabat SD Ale jeszcze w czasie trwania obowiązującej umowy na tv? W wigilię 24 grudnia nie znajdę czasu na bieganie po salonach CP a nie chce pozostać w święta bez TV.

Edytowane przez grzybekxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->grzybekxl

 

Mozesz jedynie kontynuować obecną umowę. jeżeli chcesz podpisać nową musisz poczekać aż obecną się rozwiąże.

 

A po drugie jeżeli w tym momencie Internet miałeś rabatowany to nawet jeżeli wypowiesz TV i podpiszemy nowa umowę nie dostaniesz rabatu w Smartdomie.

Musiałbyś zakończyć współprace na TV i Internecie i dopiero wtedy podpisać dwie nowe umowy.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest prawdą to co piszesz. Nie trzeba kończyć obydwu umów. Wystarczy , że @grzybekxl zakończy umowę na tv, a nowa umowa tv zostanie dodana jako druga uprawniona do 50%zniżki, internet utraci rabat i stanie się automatycznie pierwszą umową uprawniającą. Oczywiście muszą zostać spełnione odpowiednie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuacje mianowicie chcę podpisać umowę z Plusem, która będzie usługą uprawniającą do SmartDomu, ale obecną umowę w CP mam do marca. To oznacza, że jeżeli przedłużę umowę w plusie teraz to nową umowę z CP, która będzie mogła być rabatowana będę mógł podpisać dopiero na koniec obecnej czyli w marcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w najbliższym czasie mam zamiar wziąć abonament w Plusie i nadarzyła się właśnie okazja zrezygnować z NC+ i przejść do CP. W ramach Smartdomu chciałbym jedną z tych usług za połowę ceny. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy bardziej opłacalne jest wziąć najpierw abonament, a zaś TV, czy na odwrót? A może to obojętne, chyba że można ugrać jeszcze jakieś promocje przy odpowiednich kombinacjach w tym programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus Abonament za 49,99zł (3 miesiące gratis) w tym Pełny No Limit + 10GB jako umowa uprawniająca (możliwa jeszcze opcja elastyczna z 7 miesiącami gratis).
Cyfrowy Polsat - najwyższy pakiet Premium MAX za 49,99zł (2 miesiące gratis) po rabacie 50% w SmartDom.

Link do oferty Plusa: http://www.plus.pl/abonament/przenies-numer/tylko-sim
Link do oferty CP: http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna/smartdom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam pytanie. Mam SD 3 Obecnie mam umowę uprawniającą TV familijny + sport+....za 59 zł. Druga umowę mam na telefon i płace 50 % czyli 20 zł do stycznia 2019. Ma jeszcze telefon żony podpięty pod rabat 50% ale już za 30 zł do maja 2019 r . Niestety brałem umowę na 3 lata . Mój błąd . Chce wypowiedzieć umowę na tv w związku z wycofaniem kanału uiversal i podpisać przedłużenie . Przysługuje mi 12 miesięcy. Ale mam zagwozdke. Chce zmienić pierwszy produkt w SD na 2 telefony w duecie jako umowa uprawniającą a druga umowę wziąć najniższy abo w tv . Ostatnio rzadko oglądam coś więcej na tv. I teraz mam pytanie. Czy muszę czekać do konca mają 2019 roku gdy wszystkie umowy się skończ i podpisać nowe. Czy mogę wziąć tv od stycznia na 12 miesięcy żeby nie tracić zniżek w SD a później złożyć wypowiedzenia na telefony i próbować coś ugrać już w grudniu 2018 roku 6 miesięcy przed ostatnią umowa na telefon.

 

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

 

Cyfrowy Polsat, jako umowa uprawniająca do Smart Dom:

Premium Max, umowa do połowy 2019r. - skorzystam z możliwości wypowiedzenia z racji usunięcia kanału Universal.

 

Druga umowa to internet w Plusie (dzięki czemu płacę 29,99 za internet zamiast 59,99).

 

Dobrze myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie wygaszenie umowy z Cyfrowym Polsatem, będę przez to za internet płacił 59,99 zł, ale zaraz później mogę podpisać nową umowę z CP na Premium MAX i będę za niego płacił 49,99 zamiast 99,99?

 

Numeracja SD ma znaczenie? Mam chyba SD3, ale jeśli ma to znaczenie to sprawdzę w umowie, który SD mam.

 

Sumarycznie byłoby więc 59,99 + 49,99 = 109,98 zł / mc (nie wliczając darmowych miesięcy)

Teraz jest: 99,99 + 29,99 = 129,98 zł / mc (nie wliczając darmowych miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pakiety: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go. (Kontrakt połączony w ramach smartDOM 3 - produkt uprawniający). Umowa została podpisana w kwietniu tego roku. Jeśli złożę wypowiedzenie to rabaty na internet w CP i telefon w Plusie zostaną? I czy jak będę chciał podpisać nową umowę, jeśli chodzi o telewizję, czy zostanie przyznany mi rabat 50%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien, ale prawdopodobnie będzie to wyglądało tak:

Po rezygnacji z głównego produktu, czyli telewizji w CP, jeden z dodatkowych produktów (konkretnie ten, który bez rabatu wychodzi drożej) zostanie głównym produktem, co będzie równoznaczne z pozbawieniem go rabatu 50%, który przejdzie na aktualny 3 produkt. Przykładowo, jeżeli abonament w Plusie bez rabatu kosztuje 60 zł, a  za internet trzeba płacić 50 zł, to głównym produktem (bez rabatu) zostanie telefon, a internet będzie tańszy o 50%.

Natomiast nowa umowa na telewizję w CP zostanie uznana za 3 produkt, co oznacza, że abonament będzie tańszy tylko o 10 zł, chyba że w międzyczasie zostanie rozwiązana umowa za telefon lub internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że się rozpada, dlatego napisałem, że po rozwiązaniu umowy z CP za internet płaciłbym normalną stawkę czyli 59,99 zamiast 29,99 zł. Zostałbym tylko z internetem, a że płaciłbym kwotę 59,99 zł/mc to umowa na internet mogłaby się stać produktem uprawniającym czy nie?

 

Czy to jednak nie tak pięknie i kolejny SmartDom mógłbym mieć dopiero po wygaśnięciu umowy na internet? Obydwie umowy muszą się skończyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam TV jako drugą usługę w ramach Smartdom (zrabatowane Premium Max, pierwsza usługa telefon, trzecia internet) i mam pytanie: czy można wziąć drugą umowę (nową) na telewizję na jakichś preferencyjnych warunkach? Chciałbym Rodzinny HD z pakietem Sport HD, z modułem. Ile taka przyjemność by kosztowała?

Edytowane przez Random1989
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...