Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Z prezentacji nowego SmartDomu wynika, że rabat będzie tylko w kwocie 10 zł na kolejne usługi. Także można powiedzieć, że niekorzystna zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tylko 10 zeta zniżki to przy Premium Max nie za ok. 50zł, a za 90 zł. Dodając jeszcze trzecią usługę to różnica robi się bardzo duża do tego, co jest obecnie.Patrząc na całą umowę już nawet nie wspominam o pierwszym Smartdomie. Przy wysokich zobowiązaniach robi się to kompletnie nieopłacalne, biorąc pod uwagę że abonament telefoniczny, czy internet wcale nie jest aż tak atrakcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jestem pewien, że nikt z przedłużających umowę im nie przejdzie na nową edycję SmartDomu. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że wśród nowych klientów spadnie sprzedaż usług łączonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym miejscu konkurencja przebija CP. 99 zł za TV + 59 zl LTE 100GB. Kompletnie nieopłacalne jest teraz CP, odbijają sobie darmowe miesiące i LM.

 

Zależy, jak na to patrzeć. Ja w Cyfrowym Polsacie mam tylko samą telewizję satelitarną, natomiast telefon (zarówno stacjonarny, jak i komórkowy) oraz Internet mam w sieci Orange. Nie korzystam w ogóle z rabatów Smart Dom. Ja akurat jestem zadowolony z takiego układu. :)

Ale fakt faktem, jeśli faktycznie zostaną wprowadzone takie zmiany w rabatach Smart Dom to będzie to już bardzo mało korzystnie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jak na to patrzeć. Ja w Cyfrowym Polsacie mam tylko samą telewizję satelitarną, natomiast telefon (zarówno stacjonarny, jak i komórkowy) oraz Internet mam w sieci Orange. Nie korzystam w ogóle z rabatów Smart Dom. Ja akurat jestem zadowolony z takiego układu. :)

Ale fakt faktem, jeśli faktycznie zostaną wprowadzone takie zmiany w rabatach Smart Dom to będzie to już bardzo mało korzystnie... :?

A jak mamy patrzeć?Jesteśmy w wątku Smartdom czyli usługi łączone operatora i o tym dyskutujemy.Wiadomo że można sobie wybrane usługi brać jak komu pasuje u różnych operatorów.86 kanłów to zapewne Rodzinny HD piszę bez sprawdzania.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak widać, kończy się "sielanka" w Cyfrowym Polsacie pod tytułem "50 procent taniej"... :(:?

Uhh, jak dobrze, że nie przeszedłem z moją "komórką" z Orange do Plusa, bo rozważałem wcześniej też taką możliwość i właśnie rabat 50% w Smart Dom. Ale jak widać, właśnie diabli to wzięli... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat 119zł vs 129zł za Superpremium+ nc+ z 8xC+.... coraz drożej Panowie się robi.

 

Cóż, CP chce przejąć Netię, więc skądś trzeba tą kasę pozyskać. Poza tym, czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że za oglądanie LM i LE trzeba w CP trzeba będzie więcej zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak widać, kończy się "sielanka" w Cyfrowym Polsacie pod tytułem "50 procent taniej"... :(:?

Uhh, jak dobrze, że nie przeszedłem z moją "komórką" z Orange do Plusa, bo rozważałem wcześniej też taką możliwość i właśnie rabat 50% w Smart Dom. Ale jak widać, właśnie diabli to wzięli... :?

 

Jakbyś przeszedł to to 50% by Cię obowiązywało dopóki byś z tego nie zrezygnował. Nowe edycje SD nie mają wpływu na obecnych klientów, dla nas wiążąca jest zawsze edycja, którą się podpisało.

 

A tak ogólnie to polecam poczekać na cały regulamin promocji jak radzi @swojadroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmartDom 3 obowiązuje do końca umowy nie dożywotnio ;)

 

Serio? Przyznam szczerze, że mnie zaskoczyłeś teraz.

 

Ja mam SD1 i tam nie ma o czymś takim mowy. Nie ma zapisu, że CP może się z tego wycofać, są tylko pewne zapisy jak ja mogę to utracić :)

 

Nie czytałem regulaminu SD3, bo było mi to zbędne, ale jeśli tak jest to faktycznie jest gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, będzie drożej. 10zł na każdą uprawnioną usługę. 50% rabatu jest na kolejne (od drugiej do czwartej), umowy telefoniczne z minimalnym zobowiązaniem 50zł przed rabatem. Bez przystąpienia do smartDOM kolejna telefoniczna karta SIM do umowy telefonicznej jest z rabatem 50% we wszystkich taryfach (30, 40 i 50zł).

Klienci migrujący z poprzednich edycji smartDOM z telewizją za połowę ceny, dostaną po migracji do smartDOM4 rabat 25zł, zamiast 50%.

Ogólnie nowe taryfy telefoniczne miały być tańsze, ale według mnie jeszcze im daleko do doskonałości i na pewno mnie nie skuszą na wrócenie z numerem do Plusa. ;)

Z racji tego, że jest tych zmian tak wiele, to ja znikam na jakiś czas się w nich zagłębić i przygotować rozpiskę.

Trochę to potrwa, więc nie poganiajcie proszę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...