Jump to content

CyfrowyOnline.

Users
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About CyfrowyOnline.

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. --->adamtv Odezwij się na priv sprawdzę co da się zrobić. Pozdrawiam
 2. -->Tomek1983 Pakiet rodzinny+cinemax+eleven będzie Cię kosztował 30zl+ 15zl multiroomy( jeden będzie kosztowała 10 a drugi 5zl).Jeżeli w tym momencie posiadasz evobox bez czynszu, to żadna opłata czynszowa nie zostanie naniesione, więc 45zl to cena jaka będziesz mógł płacić. A co do długości umowy to możesz skorzystać z aneksu 24/6 lub 12/3.
 3. --->roboo Twoja wersja jest nieosiągalna więc sprawdź może lepiej jaka ofertę dostałeś, bądź ile miesięcy zostało Ci do końca umowy. Oferty z okresem bezpłatnym dostępne są 6 okresów przed końcem umowy, i nie ma wyjątków więc coś tutaj się nie zgadza.
 4. Wypowiedzenia można złożyć 6 miesięcy przed końcem umowy żeby najkorzystniejsze oferty były odblokowane. Możesz złożyć je w najbliższym punkcie lub wysłać do centrali. A co do najkorzystniejszej oferty to możesz dostać pakiet Premium Max+PSP+multiroom w cenie jest 115zl przy umowie 24/6.
 5. Jeżeli chciałbyś zachować obecną cenę to możesz uzyskać pakiet mini dh przy umowie 15/3 w cenie 15zl.Ale oczywiście bez OTG.
 6. Możesz dostać ofertę na 24 miesiące, 3gratis i za pakiet rodzinny 5zl + 5zl za OTG.
 7. W tym momencie posiadasz umowę na 12 miesięcy, więc teraz najkrótsza umowa to na 15 miesięcy. Ale cena pakietów Ci wzrośnie bo jeżeli dobrze rozumiem miałeś pakiet rodzinny za 9,99zl + 5zl OTG. Te same pakiety na 15 miesięcy beda Cię kosztować 25zl( pakiet rodzinny 20zl +5 zł OTG)
 8. --->paw98 Dla jasności 80zl za pakiet i 5zl za evobox.
 9. ->paw98 Tylko i wyłącznie umowa na 36 miesięcy w cenie 85 zł i pierwsze 12 lub 6 miesięcy w cenie 70 zł.
 10. Z Liga mistrzów wyszło by Cię 80zl za pakiet + 5zl evobox + 5zl multiroom. Ale wtedy najkrótsza umowa to 24/6.
 11. Dokładnie, od 1 sierpnia po zakończeniu okresu podstawowego, gdy umowa przechodzi na czas nieokreślony to cena za pakiet może ulec zmianie zgodnie z cennikiem.
 12. ->Adamtv Wszystko zależy, kiedy kończy Ci się umowa. Napisałeś, że posiadasz pakiet Premium Max, ale on kosztuje 100 zł, więc może masz sam Premium za 90zl? Przy wypowiedzeniu umowy możesz dostać ofertę na 24/6. I jeżeli nie zależy Ci na HBO to możesz dostać Familijny Max HD+ Sport + Film + Cinemax + Eleven + PSP + OTG w cenie 80zl.
 13. --->the cable guy No nie do końca, 6 okresów przed końcem umowy odblokowane są już wszystkie oferty z okresem bezpłatnym. Natomiast jeżeli pozostało więcej niż 6 miesięcy do końca umowy to oczywiście aneks będzie bez okresu bezpłatnego, ale również oferta na 24 miesiące nie będzie dostępna, a do wyboru będzie umowa na 29 lub nawet 36 miesięcy.
 14. -->neo_patryk Musiałeś się zdecydować na inny pakiet, nie ma możliwości żeby kanały Eleven znikły Ci bez Twojej ingerencji. Prawdopodobnie przy aneksowaniu umowy zdecydowałeś się na inny pakiet.
 15. --->Number#29 Jezeli jesteś zainteresowany dodatkowo PSP to umowa musi być na minimum 24miesiące i PSP będzie Cię kosztowało dodatkowo 10zl. jeżeli dodatkowo chciałbyś wymienić dekoder na evobox to okres promocyjnyy skróci Ci się z 6 do 4 miesięcy.
×
×
 • Create New...