Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dali bez szemrania cytując klasyka powołałem się na regulamin promocji Pani z radością powiedziała że taka promocja jest "przełączyła się" na chwile do kogoś wyżej i prosiła żeby w ciągu tygodnia udać się do salonu w celu wymiany dekodera multiroom na ultrabox+ bez dysku +5zł(15) z dyskiem +10zł (20zł)  
Ciekawe co wylosuje adb czy technicolora nie ukrywam że chętnie pobawiłbym się nowym softem którego u mnie jeszcze nie ma. ;D czasem warto być na forum satkuriera.  
Dzięki @Krzysiek11:)

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

 ultrabox+ bez dysku +5zł(15) z dyskiem +10zł (20zł)  

Jaki masz pakiet że dostałeś takie ceny ? I gdzie Ci podali taka cene ? Ja rozmawiałem na chacie (twierdzili że nie mogę wymienic), na infolini żeby dzwonić do punktu, w punkcie że jest oferta ale cena dopiero przy wymianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stoczonej bitwie z Panią z salonu C+ otrzymałem swojego WifiPremium Boxa z dyskiem do multiroomu. Na początku Pani stwierdziła że absolutnie nie wyda mi takiego dekodera bo tylko Wifi Boxy są do multiroomu, gdy wspomniałem o infolinii zaczęła przeszukiwać komputer. Po chwili wyjęła dekoder, wydrukowała kwitek więc myśle- sukces. Nic bardziej mylnego, stwierdziła tym razem że nie może mi wydać dysku gdyż te są zarezerwowane dla nowych abonentów. Upierałem się przy swoim i widząc że nic nie wskóram wyciągnąłem telefon by zadzwonić na infolinie, Pani z niesmakiem rzuciła żebym się nie trudził i sama zadzwoniła. Po chwili wyszedłem z dekoderem i dyskiem pod pachą. Rozumiem że do pracy chodzimy nie dla przyjemności a z przymusu ale mając styczność z klientem to mogła by zmusić się do odrobiny lepszego nastawienia, nie traktować od razu klienta jak idiotę. Najważniejsze jednak że się udało ;) 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że podczas wymiany dekoderów nie trzeba przedłużać umowy. 

 

Gdy byłem trzy czy cztery lata temu w Cyfrowym Polsacie dowiedziałem się że jak chce wymienić dekoder i nie zostało mi mniej niż 3 miesiące do końca umowy to muszę przedłużyć umowę na dwa lata ^^

 

A najgorsze były oferty na 36 miesięcy ale chyba 8 czy 10 dawali gratis :D

 

Oczywiście nigdy nie przedłużałem na 36 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsat box już pewnie też się czegoś nauczyli chodź 100% pewności nie mam ale faktycznie kilka lat temu wymagali aneksu nawet przy zakupie Polsat Sport Premium dlatego stamtąd uciekłem C+ też nie jest idealny ale jest dużo lepiej i mimo wszystko jest co oglądać w przeciwieństwie do Polsat Box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsat Box też jest co oglądać..

Nie wiem czy zauważyłeś, różnice programowe  między ofertami operatorów są coraz mniejsze. 😉

Żeby nie wspomnieć o np. o czasowym dostępie do kanałów Eurosportu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KiriKiri napisał:

C+ nigdy tak nie robiła i nie będzie robić, a Polsat Box - moja ulubiona platforma! powinien być ukarany za takie zagrywki. 

BP To całkowicie legalne, umowa jest dla obu stron jednakowa, w końcu złożyłeś po nią cyrograf.

Platforma nie widzi korzyści finansowych z wydania nowego sprzętu do obecnej umowy, co innego nowa umowa.

C+ wywala całkowicie stare tunery z umów, więc to tylko przyspiesza proces który i tak będzie trwał.

Na rękę jest samozgłoszenie usera do wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyniosłem i skonfigurowałem ultrabox w multiroom co ciekawe główny jest itca dodatkowy jada współpracują bez problemu ani na jednym ani na drugim nie ma jeszcze nowego softu widać że oferta jest nowa bo Pan w punkcie musiał się trochę naklikać żeby to przeszło.  
Strefa abonenta C+ zyskała bardziej nowoczesny layout jest niestety jednak dużo mniej czytelny. 
 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sezonu 2022  cykl Speedway GP na żużlu zmienia zasady transmisji. 4 turnieje z Polski będą transmitowane w publicznej telewizji ttv a za transmisje z zawodów zagranicznych będzie trzeba zapłacić (ppv) 

Czy w związku z tymi zmianami jest możliwość rezygnacji z canal+ ? Ktoś się orientuje jak to wygląda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarnuch napisał:

Od sezonu 2022  cykl Speedway GP na żużlu zmienia zasady transmisji. 4 turnieje z Polski będą transmitowane w publicznej telewizji ttv a za transmisje z zawodów zagranicznych będzie trzeba zapłacić (ppv) 

Czy w związku z tymi zmianami jest możliwość rezygnacji z canal+ ? Ktoś się orientuje jak to wygląda ?

 

Oczywiście, że jest możliwość rezygnacji z C+. Zapłacisz karę umowną i papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...