Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, andjaw napisał:

Podwyżki już są tylko delikatne i ukryte. Przykład Superpremium 4K. Ja płaciłem 119 na umowie i 135 na nieokreślonym. Teraz dla nowych jest 139,99 ze zobowiązaniem na 2 lata. Niby nic ale 5 zł drożej.

 

A czy Tauron czy PGNIG wzbogacił ofertę podnosząc ceny ludziom o 200 czy 300% ?

Idealne porównanie😂Jeszcze lepsze mieszanie cen dla stałych abonentów i nowych😂Edit kto z konkurencji ostatnio podnosił ceny że miała by być taka sytuacja w Canal+?😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Ale tu nikogo nie interesuje co kiedyś wynegocjowałeś  ta cena  za Superpremium jest od dawna.

Ale ja nic nie negocjowałem. To była cena na stronie a ja byłem nowym klientem. Teraz ceny dla nowych są o 20 zł więcej a najlepiej to widać po cenie na okresie nieokreślonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skończyły sie w końcu czasy gdy różnice między platformami były wykrzykiwane tu i ówdzie na forum w postaci "ja mam takie kanały a ty ich nigdy nie zobaczysz " - zamarzło przysłowiowe niby piekło , doczekaliśmy faktów że :

PB dojrzał do oferty " 4K " bez fajerwerków  , udostępnił jakby przyszłościowe nagrywanie w chmurze dla abonentów nawet z multiroom , ale jakby kosmicznie wykastrowane i ograniczone z wiadomych względów , niby operatorski '' nowoczesny " dekoder 4K SAT/IPTV po zabiegu mocnej niedoróbki w postaci PVR bez dysku ale z kieszenią zablokowaną by owy dysk umieścić nawet prywatny 

C+ tracąc wiele praw w kluczowych dla platform wartości SPORT czy FILM  dokonuje historycznego ruchu dając część kanałów z " + " do konkurencji o których nie śniło się nawet Wandałowiczowi naczelnemu " kątętu " klasy sfer wyższych , wprowadza dekoder 4K PVR 1TB dla nowych umów jako MULTIROOM - zapowiada zmianę softu zmieniając go całkowicie co powoduje efekt " jak wymusić nowe oprogramowanie etc.  " , segregując abonentów na 2 grupy ULTRABOX tuż przed świętami  , owy dekoder zyskuje to co u konkurencji od dawna funkcje IPTV /SAT - restart - catchUP , brak lub dłuższe oczekiwanie na dekoder ultrabox 4K ... cóż jeszcze ? Finalnie zacierające się różnice miedzy dwoma światami snuły wśród fanatyków rychłą fuzję obu PLATFORM co spowoduje monopol i braku konkurencji . Wybór każdy ma ... moje osobiste odczucia ... wygrywa c+ z pełnoprawnym swobodnym PVR  - bo dopóki PB4K nie wprowadzi dysku do dekodera 4K technicznie leży i kwiczy 💁‍♂️

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawel6666 napisał:

Powiedzcie mi jak mogę sprawdzić jaki mam dekoder 4k. Czy na mój przejdzie oprogramowanie czy nie. Wiem tylko , że mam jawa

@Pawel6666 Jak masz dekoder 4K UltraBox+, to niezależnie od tego, czy masz go z serii JADA, czy ITCA, to dostaniesz to nowe oprogramowanie z nowym interfejsem i nowymi funkcjonalnościami na początku roku, tak najprawdopodobniej do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...