Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pawel napisał(a):

Jak dekoder podłączył do sieci to EPG ma z internetu a nie satelity.

Dzięki Paweł

Faktycznie nie miałem podłączonego do neta dekodera i Twoja podpowiedź rozwiązała problem. Wszystko hula jak powinno.🙂 Ot człowiek uczy się całe życie🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nadal śmiga. Tylko love naturę często się zawiesza lub w ogóle go nie ma. Wtedy jakosć jest zero a sygnał dobry / na deku/. Dekoder o ile wiem to technicolor 4k.

Dzien wcześniej dzwoniłem na infolinię i jakoś trzpiotka mówiła, że jest awaria i pracują nad tematem ale nie wie jak długo to potrwa. Dlatego byłem ciekaw jak u innych. Jak awaria to powinna dotyczyc sporej części Abo. 

Edytowane przez pawcho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle że po ostatnich podwyżkach polsatu cannal+ stał się naprawdę tanią platformą, gdyby śladami polsatu Canal+ wprowadziło prawdziwe dekodery hybrydowe(sat+iptv) zmietliby konkurencje z rynku. (nie każdy ma możliwość instalacji anteny satelitarnej). 
 
Podstawowy pakiet+niezłe rabaty na pakiety dodatkowe (mistrzowska piłka, viaplay, canal+ player i netflix) 
Lepszej oferty na rynku chyba nie ma, choć osobiście gdyby nie fakt, że potrzebuje multiroomu i mieszkam z osobami które nie ogarną c+online zamiast umowy sat miałbym tylko c+online w dobrej promocji  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawsze jest jakiś problem, ale idzie to szybko ogarnąć. 

 

 

2 godziny temu, domin107 napisał(a):

Kanał ma zmianę transpondera i tym samym wypada z listy co jest oczywiste. I teraz ja mam dochodzić co mi wypadło z listy

Skoro masz go na liście, to znaczy,  że go oglądasz. Chyba nie trudno zauważyć,  że brakuje kanału,  który się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Urkisat napisał(a):

@domin107Najprościej robić fotki swojej listy ulubionych i wtedy prosto ogarnąć. Albo zaglądać tam gdzie pisze się o każdej zmianie w PL platformach :D

No robiłem to, ale straciłem czujność

 

6 godzin temu, ircios napisał(a):

Zawsze jest jakiś problem, ale idzie to szybko ogarnąć. 

 

 

Skoro masz go na liście, to znaczy,  że go oglądasz. Chyba nie trudno zauważyć,  że brakuje kanału,  który się ogląda.

Ale jak masz ponad 100 na liście to można przegapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam na liście ulubionych 219 kanałów - zwykle po liczbie widzę że coś wypadło, bo liczba kanałów się zmniejsza chyba że są zmiany parametrów takie jak ostatnio FightKlub i wtedy kanał został na liście a po prostu nie odbierał i wtedy dopiero po włączeniu na ten kanał można się zorientować. Trzeba wtedy kanał usunąć z ulubionych i dodać ponownie. Mogli by skończyć z tymi zmianami, przecież oszaleć można.

 

W ogóle żenada że Canal+ wyłączył 2 tp. to 1/4 dzierżawionej pojemności, teraz się gnieżdżą na 6 transponderach i jeszcze dają miejsce belgijskim kanałom z platformy powiązanej z grupą Canal+. 

Edytowane przez jupiter
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter To jest dramat. Pisałem kiedyś, że lista ulubionych miałaby sens, gdyby można było wstawiać puste numery, kanały nie wypadałyby po zmianie częstotliwości oraz nowe kanały pojawiałyby się na końcu listy wraz z komunikatem ekranowym. Proponowałem również drugą wersję z listą półautomatyczną, gdzie ustawia się kolejność samych kategorii kanałów.

 

To jest bardzo przykre, że dzisiaj nie ma już ludzi z pasją, którzy stawialiby sobie ambitne cele. Z kolei regulator zamiast obracać cały rynek na drugą stronę, mógłby operatorom zaproponować tego rodzaju rozwiązania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN Spin, niedawno przeniesiony na 10.719 teraz znowu zmieni parametry, w planach są zmiany parametrów Eurosportu i Adventure. Oni poszaleli naprawdę. Pozbyli się 2 tp. a teraz nadal tak będą mieszać. Tydzień kanał tu, tydzien tam. Temu co odpowiada za ten bałagan brakuje piątej klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pojawił mi się taki problem, którego nie jestem w stanie zdiagnozować.

Dekoder 4K ULTRABOX+

Oglądam serial z biblioteki i następuje rozłączenie 2 minuty przed końcem. Rozłączenie = wracam do pozycji wyboru odcinków.

Zauważyłem, że problem nie dotyczy to wszystkich odcinków. Włączenie od początku nic nie zmienia.

Ten sam serial na canalplus online działa bez problemów.

Ktoś miał coś podobnego?

 

EDIT: Jak próbuję przewinąć dalej aby ominąć punkt wyłączenia to pojawia się błąd E3209

Screen1

Screen2

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...