Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ostatnio Patryk tak mało meczów komentuje? Powiem szczerze, ale komwntarz Pawłowskiego coraz bardziej mnie zniechęca do oglądania LL... :cry:

Tęsknić za Mirosławskim, dla mnie to niepojęte. Mogę z czystym sumieniem pochwalić Chabiniaka za niezły komentarz przy meczu Barcy. Oczywiście Ćwiąkała jak zwykle znakomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale wy na pewno wiecie na 100%, że prawa do pokazywania Coppa Italia kończą się Polsatowi po tym sezonie? 

 

Jakiś czas temu wrzucałem tu newsa z SATKuriera, gdzie wyraźnie pisało, że Puchar Włoch jeszcze rok będzie u nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też zaskoczenie, że można tęsknić za Mirosławskim. Ubolewam, że on komentuje La Ligę której nie zna i nie rozumie. Do lig niemiecjkiej czy belgijskiej ok ale nie do hiszpani. Ta jego podnieta "najlepsza liga świata" jest trzodą.

Całe szczeście że c+ przejmuje częśc tej ligi bo rzadziej się na niego trafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To nic nadzwyczajnego.Wspolpraca panie.Od początku powstania Eleven co jakiś czas pojawiała się w stacji TVN 24. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@levybydg

Mi też nie odpisali pisałem parę razy pytałem o żużel. Nieoficjalna jest podpisana na 3 sezony z ligi Szwecji z eleven. Tylko nie ma potwierdzenie tego.

A od tego może też stracili ligę Campeonato Brasileiro Série A (liga brazylijska) i Campeonato Paulista Série A1 (najwyższa klasa rozgrywkowa w stanie Sao Paulo).

Edytowane przez Gebius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się magazyn żużlowy w studiu Eleven bo mają angielski żużel, Nice 1 ligę, od następnego sezonu piątkowy mecz Ekstraligi,mecze reprezentacji żużlowej,

terasz słyszę że nieoficjalnie podpisali szwedzki żużel na 3 lata, także dużo jest żużla. Nie rozumiem , czemu jest tak mało magazynow studyjnych,a skoro już ponad rok mają studio, to mogą je robić.

A co do piłki brazylijskiej, to wydaje mi się że już stracili, bo umowa chyba była na 2 sezony i mogę się mylić bo tylko mi się wydaje.

Edytowane przez CyfrowySat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę,że w niedzielę 6 maja zero transmisji z ostatniej kolejki Championship,gdzie decydować się będzie kto awansuje,kto zagra w p/o a kto spadnie?  :/

Cardiff - Reading w niedzielę o 13:25 w ES4, wylatuje tenis, który później z retransmisji będzie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się magazyn żużlowy w studiu Eleven bo mają angielski żużel, Nice 1 ligę, od następnego sezonu piątkowy mecz Ekstraligi,mecze reprezentacji żużlowej,

terasz słyszę że nieoficjalnie podpisali szwedzki żużel na 3 lata, także dużo jest żużla. Nie rozumiem , czemu jest tak mało magazynow studyjnych,a skoro już ponad rok mają studio, to mogą je robić.

A co do piłki brazylijskiej, to wydaje mi się że już stracili, bo umowa chyba była na 2 sezony i mogę się mylić bo tylko mi się wydaje.

Eleven nie stracił praw do Ligi Brazylijskiej tylko ich nie przedłużał, oglądalność była znikoma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...