Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

I jak to się prezentuje? Liczę , że kiedyś taka jakość sie pojawi w NC+GO. Lepiej by się teraz F1 oglądało niż w tym 720p[2441kbps] :/

edit:

Cały ten Team nadaje się do " tarcia chrzanu w piwnicy" :lol2:;)

Tak na marginesie Kubica też nie prezentuje się rewelacyjnie.

 

2018-05-11_120401.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to się prezentuje? Liczę , że kiedyś taka jakość sie pojawi w NC+GO. Lepiej by się teraz F1 oglądało niż w tym 720p[2441kbps] :/

edit:

Cały ten Team nadaje się do " tarcia chrzanu w piwnicy" :lol2:;)

Tak na marginesie Kubica też nie prezentuje się rewelacyjnie.

 

2018-05-11_120401.jpg

Wiem, że nie ten temat, ale co miał Kubica zrobić? Samochód złom, on nieobjeżdżony, co więcej to tylko trening, więc fajerwerków nikt się nie spodziewał.

 

Zresztą zdjęcie dałeś takie, jakby to RK wyleciał z toru. A to przecież Stroll ;)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Maz rację Stroll wyleciał i to zdjęcie to przedstawia. Niepotrzebnie pisałem o Kubicy, bo ten kto nie oglądał, może mylnie odebrać sytuację. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planowali, ale od paru dni wiadomo było że Marseille zagra w piątek ze względu na występ finale LE.
No trudno, ale jutro i tak sporo ludzi będzie im zadawało pytanie, w imię czego dali mecz Hoffenheim-BVB w prezencie C+ ? A na ES1 znowu Bayern, to już wolę Hamburg-Gladbach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że pokażą ostatni mecz z udziałem mistrza kraju. Nie wypadałoby nie pokazać. 

 

Inna sprawa, że powinni postarać się o multiligę, nawet jeśli nie mają praw do wszystkich meczów. Mają cztery kanały więc gdzieś tam tą multiligę mogliby wcisnąć, a te najlepsze mecze dać osobno. Niekoniecznie Bayern, ale koronację pokazać tak czy siak i tak muszą. 

 

PS. Dziwna sprawa, że nie pokazali meczu Marsylii. Anteny były wolne. Nie kupuję powyższych argumentów, ale to też pokazuje jak traktują Ligue 1... eh. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok jeśli to Cię w jakiś sposób pocieszy to ja Eleven Sports 4 też nie mam ;/

 

 

Panie i Panowie jakie plany ma Eleven na lato? 

 

Jakby mógłby mi ktoś chociaż w jednej linijce wypisać. Domyślam się, że F1, pewnie jakiś tenis, żużel? 

 

Żużla nie oglądam, F1 bardzo lubię, tenis też, ale zerkam właściwie tylko na wielkie szlemy z braku czasu.

 

Coś jeszcze? Fajnie jakby jakieś mecze towarzyskie kupili. Po cichu liczę, że może dadzą radę nabyć prawa do pokazania pożegnalnego meczu Pirlo, a w sezonie letnim mecze towarzyskie z udziałem ekip, które nie uczestniczą w ICC. Byłoby miło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...